О внесении изменения в решение акима Жаксынского района от 9 июля 2021 года № 6 "Об образовании избирательных участков на территории Жаксынского района"
Решение акима Жаксынского района Акмолинской области от 16 сентября 2022 года № 5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 сентября 2022 года № 29668. Утратило силу решением акима Жаксынского района Акмолинской области от 08 августа 2024 года № 2.
Сноска. Утратило силу решением акима Жаксынского района Акмолинской области от 08.08.2024 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жаксынского района от 9 июля 2021 года № 6 "Об образовании избирательных участков на территории Жаксынского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23466) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Жаксынского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жаксынского района А.Кадралина
"СОГЛАСОВАНО"
Жаксынская районная
территориальная
избирательная комиссия
Приложение к решению
Аким Жаксынского
района от 16 сентября
2022 года № 5
Приложение 1 к решению
акима Жаксынского
района от 9 июля
2021 года № 6
Избирательные участки на территории Жаксынского района
п/п
Местонахождение и границы избирательных участков
1
Избирательный участок № 456
Местонахождение: здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры" при отделе внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Жаксынского района, село Подгорное, улица Школьная, 15.
Границы: село Подгорное
2
Избирательный участок № 457
Местонахождение: здание сельского дома культуры товарищества с ограниченной ответственностью "Шункырколь", село Чапаевское, улица Горького, 4.
Границы: село Чапаевское
3
Избирательный участок № 458
Местонахождение: здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры" при отделе внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Жаксынского района, село Кировское, улица Кирова, 10.
Границы: село Кировское
4
Избирательный участок № 459
Местонахождение: здание офиса товарищества с ограниченной ответственностью "Агрофирма – "Астана Т.А.Н.", село Баягиз, улица Центральная, 11.
Границы: село Баягиз
5
Избирательный участок № 460
Местонахождение: здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Калининское отдела образования по Жаксынскому району управления образования Акмолинской области", село Калининское, улица Калинина, 9.
Границы: село Калининское
6
Избирательный участок № 461
Местонахождение: здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Моховое отдела образования по Жаксынскому району управления образования Акмолинской области", село Моховое, улица Сакена Сейфуллина, 25.

"Жақсы ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Жақсы ауданы әкімінің 2021 жылғы 9 шілдедегі № 6 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімінің 2022 жылғы 16 қыркүйектегі № 5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 қыркүйекте № 29668 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімінің 2024 жылғы 8 тамыздағы № 2 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімінің 08.08.2024 № 2 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
ШЕШТІМ:
1. "Жақсы ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Жақсы ауданы әкімінің 2021 жылғы 9 шілдедегі № 6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 23466 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жақсы ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жақсы ауданы әкімі А.Кадралина
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Жақсы ауданы әкімі
2022 жылғы 16 қыркүйектегі
№ 5 шешіміне
қосымша
Жақсы ауданы әкімінің
2021 жылғы 9 шілдедегі
№ 6 шешіміне
1-қосымша
Жақсы ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
р/б
Сайлау учаскелерінің орналасқан жері мен шекаралары
1
№ 456 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жақсы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Подгорное ауылы, Школьная көшесі, 15.
Шекаралары: Подгорное ауылы
2
№ 457 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Шункырколь" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Чапай ауылы, Горький көшесі, 4.
Шекаралары: Чапай ауылы
3
№ 458 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жақсы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Киров ауылы, Киров көшесі, 10.
Шекаралары: Киров ауылы
4
№ 459 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Агрофирма – "Астана Т.А.Н." жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің ғимараты, Баяғыз ауылы, Центральная көшесі, 11.
Шекаралары: Баяғыз ауылы
5
№ 460 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ақмола облысы білім басқармасының Жақсы ауданы бойынша білім бөлімі Калининское ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Калинин ауылы, Калинина көшесі, 9.
Шекаралары: Калинин ауылы
6
№ 461 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ақмола облысы білім басқармасының Жақсы ауданы бойынша білім бөлімі Моховое ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Моховое ауылы, Сәкен Сейфуллин көшесі, 25.

Границы: село Моховое, улица Абая - 6, 7, 8, 9, 11, 12; улица Амангельды Иманова - 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28; улица Мира - 3, 4, 7, 8, 10, 11, 12, 13; улица Молодежная - 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 54; улица Октябрьская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14; улица Сакена Сейфуллина - 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 27; улица Советская - 1, 2, 4, 5, 8; улица Тауелсиздик - 2, 6, 27; село Калмакколь, улица Дорожная - 1, 2, 4, 7; улица Амангельды Иманова - 2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19, 20, 25, 27, 127; улица Озерная - 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 16, 18; улица Степная - 1, 2, 3, 4, 6
7
Избирательный участок № 463
Местонахождение: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Новокиенка отдела образования по Жаксынскому району управления образования Акмолинской области", село Новокиенка, улица Октябрьская, 30А.
Границы: село Новокиенка
8
Избирательный участок № 464
Местонахождение: здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры" при отделе внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Жаксынского района, село Киевское, улица Рагузова, 177.
Границы: село Киевское
9
Избирательный участок № 465
Местонахождение: здание мини-центра при коммунальном государственном учреждении "Общеобразовательная школа села Перекатное отдела образования по Жаксынскому району управления образования Акмолинской области", село Кайракты, улица Стадионная, 1а.
Границы: село Кайракты
10
Избирательный участок № 466
Местонахождение: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Тарасовка отдела образования по Жаксынскому району управления образования Акмолинской области", село Тарасовка, улица Зеленая, 8.
Границы: село Тарасовка
11
Избирательный участок № 467
Местонахождение: здание конторы "Табельная" станции Казахское филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы", село Казахское, улица Казахская, 20.
Границы: село Казахское
12
Избирательный участок № 468
Местонахождение: здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры" при отделе внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Жаксынского района, село Жана Кийма, улица 30 лет Победы, 7.
Границы: село Жана Кийма
13
Избирательный участок № 469
Местонахождение: здание пришкольного клуба коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Кабдеша Шардагуловича Ускенбаева села Кийма отдела образования по Жаксынскому району управления образования Акмолинской области", село Кийма, улица Кирова, 57.
Границы: село Кийма
14
Избирательный участок № 470
Местонахождение: здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Алгабас отдела образования по Жаксынскому району управления образования Акмолинской области", село Алгабас, улица Садвакасова, 5А.
Границы: село Алгабас
15
Избирательный участок № 471
Местонахождение: здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры" при отделе внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Жаксынского района, село Запорожье, улица Мира, 96а.
Границы: село Запорожье
16
Избирательный участок № 472
Местонахождение: здание государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры" при отделе внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Жаксынского района, село Жаксы, улица Дружбы, 14.

Шекаралары: Моховое ауылы, Абай көшесі - 6, 7, 8, 9, 11, 12; Амангелді Иманов көшесі - 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28; Мира көшесі - 3, 4, 7, 8, 10, 11, 12, 13; Молодежная көшесі - 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 54; Октябрьская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14; Сәкен Сейфуллин көшесі - 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 27; Советская көшесі - 1, 2, 4, 5, 8; Тәуелсіздік көшесі - 2, 6, 27; Қалмақкөл ауылы, Дорожная көшесі - 1, 2, 4, 7; Амангелді Иманов көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19, 20, 25, 27, 127; Озерная көшесі - 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 16, 18; Степная көшесі - 1, 2, 3, 4, 6
7
№ 463 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ақмола облысы білім басқармасының Жақсы ауданы бойынша білім бөлімі Новокиенка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Новокиенка ауылы, Октябрьская көшесі, 30А.
Шекаралары: Новокиенка ауылы
8
№ 464 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жақсы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Киев ауылы, Рагузова көшесі, 177.
Шекаралары: Киев ауылы
9
№ 465 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ақмола облысы білім басқармасының Жақсы ауданы бойынша білім бөлімі Перекатное ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі шағын орталығының ғимараты, Қайрақты ауылы, Стадионная көшесі, 1а.
Шекаралары: Қайрақты ауылы
10
№ 466 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ақмола облысы білім басқармасының Жақсы ауданы бойынша білім бөлімі Тарасовка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Тарасовка ауылы, Зеленая көшесі, 8.
Шекаралары: Тарасовка ауылы
11
№ 467 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы филиалының Казахское бекеті "Табельная" кеңсесінің ғимараты, Казахское ауылы, Казахское көшесі, 20.
Шекаралары: Казахское ауылы
12
№ 468 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жақсы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Жаңа Қийма ауылы, 30 лет Победы көшесі, 7.
Шекаралары: Жаңа Қийма ауылы
13
№ 469 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ақмола облысы білім басқармасының Жақсы ауданы бойынша білім бөлімі Қима ауылының Қабдеш Шардағұлұлы Өскенбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектеп жанындағы клубының ғимараты, Қийма ауылы, Киров көшесі, 57.
Шекаралары: Қийма ауылы
14
№ 470 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ақмола облысы білім басқармасының Жақсы ауданы бойынша білім бөлімі Алғабас ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Алғабас ауылы, Садвакасов көшесі, 5А.
Шекаралары: Алғабас ауылы
15
№ 471 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жақсы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Запорожье ауылы, Мира көшесі, 96а.
Шекаралары: Запорожье ауылы
16
№ 472 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жақсы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты, Жақсы ауылы, Дружбы көшесі, 14.

Границы: село Жаксы, улица Дружбы - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 18а, 20; улица Пионерская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; улица Кенжеша Туктубаева - 2, 2а, 2б, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 45, 47; улица Элеваторная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; улица Тауелсиздик - 3а, 5, 7, 9, 11а, 14, 15, 16, 17, 18, 23а, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; улица Западная - 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 7а, 9; улица Энергетиков - 1, 3, 5, 7; улица Амангельды Иманова - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17а, 18, 18а, 20; улица Токтара Аубакирова - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7а; улица Алии Молдагуловой - 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 6; улица Юрия Гагарина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20А, 21, 22, 22а, 23, 24, 36; улица Коктем - 1, 2, 3, 4; улица Мереке - 1, 2, 3, 4, 5; улица Дорожная - 1, 1а, 2а, 2б, 3, 4; улица Абай - 1, 1а, 1б, 1Б, 2, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 5б, 5в, 6, 9, 9а, 11, 12, 12а, 13а, 14, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 39; Микрорайон - 1, 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
17
Избирательный участок № 473
Местонахождение: здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры" при отделе внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Жаксынского района, село Лозовое, улица Школьная, 1б.
Границы: село Лозовое
18
Избирательный участок № 474
Местонахождение: здание коммунального государственного учреждения "Дом школьников села Жаксы отдела образования по Жаксынскому району управления образования Акмолинской области", село Жаксы, улица Абай, 33б.
Границы: село Жаксы, улица Сакена Сейфуллина - 1, 2, 2А, 2а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 69, 75, 79, 83, 85, 87, 89, 91; улица Карла Маркса - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33; улица Адильбека Майкутова - 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13; улица Максима Горького - 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31; улица Маншук Маметовой - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; улица Октябрьская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11; улица Целинная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; улица Молодежная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; улица Жамбыла Жабаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; улица Степная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; улица Транспортная - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; переулок Дорожный - 3; улица Мира - 77, 79, 80, 81, 82, 82а, 84, 85, 86, 86а, 88, 89, 89а, 90, 90а, 91, 93, 94, 96, 97, 102, 103, 104, 105, 109, 111, 112, 113, 114, 114а, 115, 116, 116а, 116б, 117, 118, 121, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 136, 137, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 148, 150, 157, 159, 161, 163, 165, 167; улица Абай - 41, 43, 44, 45, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; микрорайон Болашак - 5, 6, 7, 10, 11
19
Избирательный участок № 475
Местонахождение: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Беловодское отдела образования по Жаксынскому району управления образования Акмолинской области", село Беловодское, улица Школьная, 7А.
Границы: село Беловодское
20
Избирательный участок № 476
Местонахождение: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Перекатное отдела образования по Жаксынскому району управления образования Акмолинской области", село Перекатное, улица Кирова, 40.
Границы: село Перекатное
21
Избирательный участок № 477
Местонахождение: здание железнодорожного вокзала станции Жаксы филиала товарищества с ограниченной ответственностью "Казахстан темир жолы – грузовые перевозки" – "Акмолинское отделение грузовых перевозок", село Жаксы, улица Сейтжана Жакупова, 86.

Шекаралары: Жақсы ауылы, Дружбы көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 18а, 20; Пионерская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; Кенжеш Түктібаев көшесі - 2, 2а, 2б, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 45, 47; Элеваторная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Тәуелсіздік көшесі - 3а, 5, 7, 9, 11а, 14, 15, 16, 17, 18, 23а, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; Западная көшесі - 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 7а, 9; Энергетиков көшесі - 1, 3, 5, 7; Амангелді Иманов көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17а, 18, 18а, 20; Тоқтар Әубәкіров көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7а; Алия Молдағұлова көшесі - 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 6; Юрий Гагарин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20А, 21, 22, 22а, 23, 24, 36; Көктем көшесі - 1, 2, 3, 4; Мереке көшесі - 1, 2, 3, 4, 5; Дорожная көшесі - 1, 1а, 2а, 2б, 3, 4; Абай көшесі - 1, 1а, 1б, 1Б, 2, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 5б, 5в, 6, 9, 9а, 11, 12, 12а, 13а, 14, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 39; Микрорайон - 1, 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
17
№ 473 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жақсы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Лозовое ауылы, Школьная көшесі, 1б.
Шекаралары: Лозовое ауылы
18
№ 474 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ақмола облысы білім басқармасының Жақсы ауданы бойынша білім бөлімі Жақсы ауылының оқушылар үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жақсы ауылы, Абай көшесі, 33б.
Шекаралары: Жақсы ауылы, Сәкен Сейфуллин көшесі - 1, 2, 2А, 2а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 69, 75, 79, 83, 85, 87, 89, 91; Карл Маркс көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33; Әділбек Майкүтов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13; Максим Горький көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31; Мәншүк Маметова көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; Октябрьская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11; Целинная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Молодежная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Жамбыл Жабаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Степная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; Транспортная көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; Дорожный тұйық көшесі - 3; Мира көшесі - 77, 79, 80, 81, 82, 82а, 84, 85, 86, 86а, 88, 89, 89а, 90, 90а, 91, 93, 94, 96, 97, 102, 103, 104, 105, 109, 111, 112, 113, 114, 114а, 115, 116, 116а, 116б, 117, 118, 121, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 136, 137, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 148, 150, 157, 159, 161, 163, 165, 167; Абай көшесі - 41, 43, 44, 45, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; Болашақ шағын ауданы - 5, 6, 7, 10, 11
19
№ 475 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ақмола облысы білім басқармасының Жақсы ауданы бойынша білім бөлімі Беловод ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Беловод ауылы, Школьная көшесі, 7А.
Шекаралары: Беловод ауылы
20
№ 476 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ақмола облысы білім басқармасының Жақсы ауданы бойынша білім бөлімі Перекатное ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Перекатное ауылы, Киров көшесі, 40.
Шекаралары: Перекатное ауылы
21
№ 477 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қазақстан темір жолы – жүк тасымалы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі филиалының – "Ақмола жүк тасымалдау бөлімшесі" Жақсы бекетінің темір жол вокзалының ғимараты, Жақсы ауылы, Сейітжан Жакупов көшесі, 86.

Границы: село Жаксы, улица Кали Еспенбетулы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 24а, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 62, 66, 67, 73, 74, 75, 76, 79, 81, 83, 85, 87, 89; улица Ильяса Жансугурова - 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 20, 23, 24, 25, 26, 27; улица Бирлик - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10; улица Бейимбета Майлина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 24, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43; улица Алиби Жангельдина - 3, 4, 6, 10, 13; улица Строительная - 1, 3, 4, 5, 6, 7а, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 31, 33; улица Мухтара Ауезова - 1, 1а, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23; улица Сейтжана Жакупова - 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 30а, 32, 33, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 48А, 48а, 52, 54, 56, 59, 60, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 73, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 109, 111, 113, 121, 123, 125, 127; улица Советская - 1, 1а, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 22; улица Комсомольская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; улица Мира - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36а, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44а, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76
22
Избирательный участок № 478
Местонахождение: здание сельского дома культуры товарищества с ограниченной ответственностью "Белагаш", село Белагаш, улица Школьная, 15.
Границы: село Белагаш
23
Избирательный участок № 479
Местонахождение: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Ишимское отдела образования по Жаксынскому району управления образования Акмолинской области", село Ишимское, улица Брали Нуртазина, 33.
Границы: село Ишимское, улица Брали Нуртазина - 3, 5, 6, 8А, 11А, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 33, 34, 35, 36, 37, 42, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 56А, 57, 59, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 87, 89, 91, 95, 97, 101, 103, 105, 109, 117, 118, 119, 121, 124, 127, 132, 133; улица Баубек - батыра - 5, 8, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 32, 36, 36А, 38, 47, 48, 55, 56, 57, 60, 61, 67, 68, 69, 70, 74, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 89, 93, 95, 96, 98, 99, 100, 102, 104, 113, 114, 144; улица Богенбай би - 1, 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 19, 21, 23; улица Тауелсиздик - 3, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 22, 23, 25, 26, 27, 33, 35, 36, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 53, 55, 56, 57, 58; улица Абая - 1, 6, 7, 10, 12, 13, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 57, 59, 62, 64, 67, 67А, 70, 72, 74, 76; улица Бирлик - 6, 7, 11, 16, 17, 20, 22, 25, 26, 27, 29, 32, 33, 34; село Казахстан, улица Достык - 1, 2, 3, 5, 8, 10, 11, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23
24
Избирательный участок № 480
Местонахождение: здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Монастырка отдела образования по Жаксынскому району управления образования Акмолинской области", село Монастырка, улица Тауасар, 15.
Границы: село Монастырка
25
Избирательный участок № 481
Местонахождение: здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Терсакан отдела образования по Жаксынскому району управления образования Акмолинской области", село Терсакан, улица Майкутова, 23.
Границы: село Терсакан

Шекаралары: Жақсы ауылы, Қали Еспенбетұлы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 24а, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 62, 66, 67, 73, 74, 75, 76, 79, 81, 83, 85, 87, 89; Ілияс Жансүгіров көшесі - 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 20, 23, 24, 25, 26, 27; Бірлік көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10; Бейімбет Майлин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 24, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43; Әліби Жангелдин көшесі - 3, 4, 6, 10, 13; Строительная көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7а, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 31, 33; Мұхтар Әуезов көшесі - 1, 1а, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23; Сейітжан Жакупов көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 30а, 32, 33, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 48А, 48а, 52, 54, 56, 59, 60, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 73, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 109, 111, 113, 121, 123, 125, 127; Советская көшесі - 1, 1а, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 22; Комсомольская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; Мира көшесі - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36а, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44а, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76
22
№ 478 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Белагаш" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Белағаш ауылы, Школьная көшесі, 15.
Шекаралары: Белағаш ауылы
23
№ 479 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ақмола облысы білім басқармасының Жақсы ауданы бойынша білім бөлімі Ешім ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ешім ауылы, Бірәлі Нұртазин көшесі, 33.
Шекаралары: Ешім ауылы, Бірәлі Нұртазин көшесі - 3, 5, 6, 8А, 11А, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 33, 34, 35, 36, 37, 42, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 56А, 57, 59, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 87, 89, 91, 95, 97, 101, 103, 105, 109, 117, 118, 119, 121, 124, 127, 132, 133; Баубек - батыр көшесі - 5, 8, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 32, 36, 36А, 38, 47, 48, 55, 56, 57, 60, 61, 67, 68, 69, 70, 74, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 89, 93, 95, 96, 98, 99, 100, 102, 104, 113, 114, 144; Бөгенбай би көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 19, 21, 23; Тәуелсіздік көшесі - 3, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 22, 23, 25, 26, 27, 33, 35, 36, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 53, 55, 56, 57, 58; Абай көшесі - 1, 6, 7, 10, 12, 13, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 57, 59, 62, 64, 67, 67А, 70, 72, 74, 76; Бірлік көшесі - 6, 7, 11, 16, 17, 20, 22, 25, 26, 27, 29, 32, 33, 34; Қазақстан ауылы, Достық көшесі - 1, 2, 3, 5, 8, 10, 11, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23
24
№ 480 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ақмола облысы білім басқармасының Жақсы ауданы бойынша білім бөлімі Монастырка ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Монастырка ауылы, Тауасар көшесі, 15.
Шекаралары: Монастырка ауылы
25
№ 481 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ақмола облысы білім басқармасының Жақсы ауданы бойынша білім бөлімі Терісаққан ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Терісаққан ауылы, Майкутов көшесі, 23.
Шекаралары: Терісаққан ауылы