О переименовании улицы в селе Жана Кийма Жанакийминского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области
Решение акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области от 24 ноября 2022 года № 14. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 декабря 2022 года № 31051
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Жана Кийма и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 23 июня 2022 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу 30 лет Победы в селе Жана Кийма Жанакийминского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области на улицу Жеңіс.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жанакийминского
сельского округа
Е.Серикбаев

Ақмола облысы Жақсы ауданы Жаңа Қийма ауылдық округінің Жаңа Қийма ауылының көшесін қайта атау туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы Жаңа Қийма ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 24 қарашадағы № 14 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 9 желтоқсанда № 31051 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жаңа Қийма ауылының халқының пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 23 маусымдағы қорытындысының негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ақмола облысы Жақсы ауданы Жаңа Қийма ауылдық округінің Жаңа Қийма ауылындағы 30 лет Победы көшесін Жеңіс көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақима ауылдық
округінің әкімі
Е.Серикбаев