О признании утратившим силу постановления акимата Сандыктауского района от 31 августа 2017 года № А-9/207 "Об установлении квоты для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда по Сандыктаускому району"
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 8 апреля 2022 года № А-4/108. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 апреля 2022 года № 27601
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сандыктауского района "Об установлении квоты для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда по Сандыктаускому району" от 31 августа 2017 года № А-9/207 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6101).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сандыктауского района Е.Жусупбеков

Сандықтау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 31 тамыздағы № А-9/207 "Сандықтау ауданы бойынша ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 8 сәуірдегі № А-4/108 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 сәуірде № 27601 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілері туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 31 тамыздағы № А-9/207 "Сандықтау ауданы бойынша қиын жұмыстарында, зиянды және қауіпті еңбек жағдайлары бар жұмыстарындағы жұмыс оырндарын есепке алмай, жұмыс орындары санынан екіден төртке дейінгі пайызы көлемінде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін квотаны белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6101 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі Е.Жусупбеков