О признании утратившим силу решения Целиноградского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 87/10-6 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества в Целиноградском районе и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 5 сентября 2022 года № 169/31-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 сентября 2022 года № 29426
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Целиноградского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 87/10-6 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества в Целиноградском районе и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5728).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Целиноградского районного маслихата Л.Конарбаева

"Целиноград ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 87/10-6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 қыркүйектегі № 169/31-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 қыркүйекте № 29426 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Целиноград ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 87/10-6 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5728 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихатының хатшысы Л.Конарбаева