О повышении (понижении) ставок земельного налога и базовых налоговых ставок на земли, занятые жилищным фондом, в том числе строениями и сооружениями при нем по Целиноградскому району
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 22 ноября 2022 года № 195/36-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 ноября 2022 года № 30778
В соответствии со статьями 510, 531 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:

Целиноград ауданы бойынша тұрғын үй қоры, соның ішінде оның жанындағы құрылыстар мен құрылысжайлар алып жатқан жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және жерлерге базалық салықтық мөлшерлемелерін арттыру (азайту) туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 қарашадағы № 195/36-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 қарашада № 30778 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 510, 531-баптарына сәйкес, Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ: