О присвоении новой улице наименования Жастар в селе Родина сельского округа Родина Целиноградского района
Решение акима сельского округа Родина Целиноградского района Акмолинской области от 23 сентября 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 сентября 2022 года № 29944
В соответствии c подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 23 июня 2022 года РЕШИЛ:
1. Присвоить новой улице наименование Жастар в селе Родина сельского округа Родина Целиноградского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Т.Мукушев

Целиноград ауданының Родина ауылдық округінің Родина ауылындағы жаңа көшеге Жастар атауын беру туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Родина ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 қыркүйекте № 29944 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35, 37 баптарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 23 маусымдағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Целиноград ауданының Родина ауылдық округінің Родина ауылындағы жаңа көшеге Жастар атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Т. Мукушев