О внесении изменения в решение областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 576 "Об определении перечня социально значимых внутриобластных автомобильных сообщений Актюбинской области, подлежащих субсидированию в 2021-2023 годах"
Решение маслихата Актюбинской области от 25 мая 2022 года № 126. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 мая 2022 года № 28293
Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:

"2021-2023 жылдары субсидиялауға жататын Ақтөбе облысының әлеуметтік мәні бар облысішілік автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы" Облыстық мәслихаттың 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 576 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы мәслихатының 2022 жылғы 25 мамырдағы № 126 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 мамырда № 28293 болып тіркелді
Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Внести в решение Актюбинского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых внутриобластных автомобильных сообщений Актюбинской области, подлежащих субсидированию в 2021-2023 годах" от 11 декабря 2020 года № 576 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7801) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

1. "2021-2023 жылдары субсидиялауға жататын Ақтөбе облысының әлеуметтік мәні бар облысішілік автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы" Ақтөбе облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 576 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7801 тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.