О признании утратившим силу постановления акимата города Актобе Актюбинской области от 21 октября 2016 года № 4405 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов города Актобе"
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 23 февраля 2022 года № 927. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 марта 2022 года № 26994
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Актобе Актюбинской области "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов города Актобе" от 21 октября 2016 года № 4405 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5125).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актобе Г.Сисенову.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Актобе А. Шахаров

Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қазандағы № 4405 "Ақтөбе қаласы мүгедектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 23 ақпандағы № 927 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 наурызда № 26994 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37-баптарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің "Ақтөбе қаласы мүгедектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 2016 жылғы 21 қазандағы № 4405 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5125 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы әкімінің орынбасары Г. Сисеноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қаласының әкімі А. Шахаров