О присвоении наименования безымянной улице села Темирбека Жургенова сельского округа Темирбека Жургенова Айтекебийского района
Решение акима сельского округа Темирбека Жургенова Айтекебийского района Актюбинской области от 26 декабря 2022 года № 108. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2022 года № 31280
В соответствии со статьями 35 и 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Темирбека Жургенова и на основании заключения областной ономастической комиссии от 20 июля 2022 года № 2 РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице в селе Темирбека Жургенова сельского округа Темирбека Жургенова Айтекебийского района наименование Қайрат Рысқұлбеков.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа
Темирбека Жургенова
С. Тампишев

Әйтеке би ауданы Темірбек Жүргенов ауылдық округі Темірбек Жүргенов ауылында атауы жоқ көшесіне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Темірбек Жүргенов ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 108 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 желтоқсанда № 31280 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 және 37-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Темірбек Жүргенов ауылы халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 20 шілдедегі № 2 қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Әйтеке би ауданы Темірбек Жүргенов ауылдық округінің Темірбек Жүргенов ауылындағы атауы жоқ көшесіне Қайрат Рысқұлбеков атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Темірбек Жүргенов
ауылдық округінің әкімі
С. Тампишев