О признании утратившими силу некоторых решений Алгинского районного маслихата
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 25 февраля 2022 года № 140. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 марта 2022 года № 27023
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Алгинского районного маслихата:
1) решение "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества в Алгинском районе" от 19 февраля 2014 года № 137 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3827);
2) решение "О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 19 февраля 2014 года № 137 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества в Алгинском районе" от 24 декабря 2018 года № 220 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-3-193).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Алгинского
районного маслихата
М. Тулеуов

Алға аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 ақпандағы № 140 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 наурызда № 27023 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алға аудандық мәслихатының келесідей шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Алға ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 19 ақпандағы № 137 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3827 болып тіркелген) шешімі;
2) "Алға аудандық маслихатының 2014 жылғы 19 ақпандағы № 137 "Алға ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 220 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-193 болып тіркелген) шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Тулеуов