О переименовании улиц села Каратогай Каратогайского сельского округа Мартукского района
Решение акима Каратогайского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 4 мая 2022 года № 5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 мая 2022 года № 28005
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Каратогай и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 26 марта 2021 года № 1, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Каратогай Каратогайского сельского округа Мартукского района:
улицу Вокзал на улицу Мұғалжар;
улицу Элеватор на улицу Байқоңыр.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каратогайского
сельского округа
Р. Байсагизов

Мәртөк ауданы Қаратоғай ауылдық округінің Қаратоғай ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қаратоғай ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 4 мамырдағы № 5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 мамырда № 28005 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 - бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 – бабының 4) тармақшасына, Қаратоғай ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 26 наурыздағы № 1 қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Мәртөк ауданы Қаратоғай ауылдық округінің Қаратоғай ауылының көшелері:
Вокзал көшесін Мұғалжар көшесіне;
Элеватор көшесін Байқоңыр көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаратоғай ауылдық округінің әкімі Р. Байсагизов