Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Мугалжарского района
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 21 июля 2022 года № 210. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июля 2022 года № 28898
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 12 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", Правилами внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 16.10.2024 № 330 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Мугалжарского района, согласно приложению к настоящему постановлению.

Мұғалжар ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2022 жылдың 21 шілдедегі № 210 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 шілдеде № 28898 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 - бабы 1 – тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 12 - бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігінің 16.10.2024 № 330 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Мұғалжар ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Мугалжарского района "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Мугалжарского района" от 19 мая 2017 года № 175 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5523).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мугалжарского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мугалжарского района А. Шериязданов
Приложение к постановлению акимата Мугалжарского района

2. Мұғалжар ауданы әкімдігінің "Мұғалжар ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" 2017 жылғы 19 мамырдағы № 175 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5523 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Мұғалжар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар ауданының әкімі А. Шериязданов
Мұғалжар ауданы әкімдігінің