О признании утратившим силу решения Уилского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 139 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества в Уилском районе"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 9 марта 2022 года № 114. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 марта 2022 года № 27080
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Уилского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества в Уилском районе" от 26 декабря 2013 года № 139 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3771).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Уилского
районного маслихата
С. Займолдин

Ойыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 139 "Ойыл ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 наурыздағы № 114 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 наурызда № 27080 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ойыл аудандық мәслихатының "Ойыл ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 139 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3771 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ойыл аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Займолдин