Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Уилскому району
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 26 декабря 2022 года № 199. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 января 2023 года № 31532. Утратило силу решением Уилского районного маслихата Актюбинской области от 30 октября 2023 года № 80
Сноска. Утратило силу решением Уилского районного маслихата Актюбинской области от 30.10.2023 № 80 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2023 года включительно – в размере 1 (один) процента от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Уилского
районного маслихата
С. Займолдин

Ойыл ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 199 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 4 қаңтарда № 31532 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 қазандағы № 80 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 30.10.2023 № 80 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10 тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері - болу құнының 1 (бір) пайызы мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Займолдин