О переименовании улицы города Шалкар
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 10 июня 2022 года № 205 и решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 10 июня 2022 года № 254. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 июня 2022 года № 28513
В соответствии с подпунктом 5-1 статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 23 декабря 2020 года № 3, акимат Шалкарского района Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Шалкарский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Ульянов" в городе Шалкар на улицу "Азаттық".
2. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие после дня их первого официального опубликования.
Аким Шалкарского района Ж. Жидеханов
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев

Шалқар қаласының көшесін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 10 маусымдағы № 205 қаулысы және Ақтөбе облысының Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 маусымдағы № 254 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 17 маусымда № 28513 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12 бабының 5-1 тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 31 баптарына, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылдың 23 желтоқсандағы № 3 қорытындысының негізінде Ақтөбе облысы Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар қаласындағы "Ульянов" көшесі "Азаттық" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Шалқар ауданының әкімі Ж. Жидеханов
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев