Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Шалкарскому району
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 14 сентября 2022 года № 300. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 сентября 2022 года № 29683
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по Шалкарскому району согласно приложению к настоящему решению.

Шалқар ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 300 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 қыркүйекте № 29683 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағы 2) тармақшасына сәйкес Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса беріліп отырған Шалқар ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности секретаря
Шалкарского районного маслихата
С. Жоламанов
Приложение к решению Шалкарского районного маслихата от 14 сентября 2022 года № 300
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Шалкарскому району
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1
Домовладения благоустроенные
1 житель
1,6
2
Домовладения неблагоустроенные
1 житель

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы
С. Жоламанов
Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 300 шешіміне қосымша
Шалқар ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілердің түрлері
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық нормасы, м3
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын
1,6
2
Жайлы емес үйлер
1 тұрғын