О признании утратившим силу решения маслихата Жамбылского района от 06 декабря 2017 года № 24-134 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 24 марта 2022 года № 18-107. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 марта 2022 года № 27230
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат Жамбылского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Жамбылского района "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 06 декабря 2017 года № 24-134 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4420).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Жұрын

Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 06 желтоқсандағы "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" № 24-134 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 наурыздағы № 18-107 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 28 наурызда № 27230 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 06 желтоқсандағы № 24-134 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4420 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын