О внесении изменения в решение акима Жамбылского района от 4 ноября 2020 года № 11-18 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Жамбылском районе"
Решение акима Жамбылского района Алматинской области от 29 декабря 2022 года № 12-10. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2022 года № 31373
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жамбылского района от 4 ноября 2020 года № 11-18 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Жамбылском районе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5728) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Жамбылского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского района Н. Ертас
"СОГЛАСОВАНО" Жамбылской районной территориальной избирательной комиссией
Приложение к решению акимата Жамбылского района от 29 декабря 2022 года № 12-10
Приложение к решению акима Жамбылского района № 11-18 от 4 ноября 2020 года
Избирательные участки образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Жамбылском районе
1. Избирательный участок № 262.
Центр: село Узынагаш, улица Саурык батыра № 171а, коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа Жамбылского района" государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Жамбылского района Алматинской области".
В границах: село Узынагаш, улицы: Жандыбаев, Кастек батыр, Кечиорен, Алтыбакан, Майтобе, Белтоган, Медеу, Шымбулак, Кенесары хан.
2. Избирательный участок № 263.
Центр: село Узынагаш, улица Суюнбая № 27, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Турара Рыскулова с пришкольным интернатом" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области" (спорт зал).
В границах: село Узынагаш, улицы: Конаев, Жастар, Сайлыбаев, Зикринов, Суюнбай с № 1 по 27 (нечетная сторона), с № 2 по 76 (четная сторона), Боранбаев № 89а, с № 2 по 22а (четная сторона), Дуйсенбиев с № 1 по 97 (нечетная сторона), с № 133 по 169 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), с № 100 по 144 (четная сторона), Наурызбай батыр с № 59 по 243 (нечетная сторона), с № 62 по 244 (четная сторона), Сураншы батыр с № 47 по 341а (нечетная сторона), с № 64 по 276 (четная сторона), Макатаев с № 217 по 507 (нечетная сторона), с № 166 по 538 (четная сторона), Шалкар с № 19 по 79 (нечетная сторона), с № 20 по 80 (четная сторона).

"Жамбыл ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" Жамбыл ауданы әкімінің 2020 жылғы 4 қарашадағы № 11-18 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 12-10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 29 желтоқсанда № 31373 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. "Жамбыл ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" Жамбыл ауданы әкімінің 2020 жылғы 4 қарашадағы № 11-18 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5728 тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы әкімі Н. Ертас
"КЕЛІСІЛДІ" Жамбыл аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен
Жамбыл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 12-10 шешіміне қосымша
Жамбыл ауданы әкімінің 2020 жылғы 4 қарашадағы № 11-18 шешіміне қосымша
Жамбыл ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
1. № 262 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Саурық батыр көшесі № 171а, "Алматы облысы Жамбыл ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл ауданының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Жандыбаев, Қастек батыр, Кечиөрен, Алтыбақан, Майтөбе, Белтоған, Медеу, Шымбұлақ, Кеңесары хан.
2. № 263 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Сүйінбай көшесі № 27, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұрар Рысқұлов атындағы орта мектебі және мектеп жанындағы интернатымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт зал).
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Қонаев, Жастар, Сайлыбаев, Зикринов, Сүйінбай № 1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 76-ға дейін (жұп жағы), Боранбаев № 89а, № 2-ден 22а-ға дейін (жұп жағы), Дүйсенбиев № 1-ден 97-ге дейін (тақ жағы), № 133-тен 169-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), № 100-ден 144-ке дейін (жұп жағы), Наурызбай батыр № 59-дан 243-ке дейін (тақ жағы), № 62-ден 244-ке дейін (жұп жағы), Сұраншы батыр № 47-ден 341а-ға дейін (тақ жағы), № 64-тен 276-ға дейін (жұп жағы), Мақатаев № 217-ден 507-ге дейін (тақ жағы), № 166-дан 538-ге дейін (жұп жағы), Шалқар № 19-дан 79-ға дейін (тақ жағы), № 20-дан 80-ге дейін (жұп жағы).

3. Избирательный участок № 264.
Центр: село Узынагаш, улица Суюнбая № 27, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Турара Рыскулова с пришкольным интернатом" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Узынагаш, улицы: Алтын Гасыр, Байконыр, Атамекен, Байтерек, Отан, Шанырак, Акжар, Баспана, Бугыбаев, Кокбастау, Белдибаев, Акбарыс, Коккайнар, Байдибек би с № 221 по 337 (нечетная сторона), с № 278 по 326 (четная сторона), Суюнбай с № 29 по 57 (нечетная сторона), с № 78 по 80 (четная сторона), Караш батыр с № 175 по 301 (нечетная сторона), с № 184 по 302 (четная сторона), Шалкар с № 1 по 17 (нечетная сторона), с № 2 по 18 (четная сторона), Сатпаев с № 183 по 309 (нечетная сторона), с № 114 по 346а (четная сторона), Боранбаев с № 1 по 35Б (нечетная сторона), с № 24 по 90 (четная сторона), Дуйсенбиев с № 99 по 131 (нечетная сторона), с № 22 по 98 (четная сторона), Нукетаев № 47.
4. Избирательный участок № 265.
Центр: село Узынагаш, улица Суюнбая № 25д, коммунальное государственное казенное предприятие ясли-сад "Аккайын" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Узынагашского сельского округа" акимата Жамбылского района.
В границах: село Узынагаш, улицы: Жартас, Женис, Ушконыр, Суык тобе, Тау самалы, Жанакурылыс, Алмалыбак, Парасат, Жалын, Достык, Аккайнар, Саурык батыр с № 160 по 321, Райымбек батыр с № 125 по 155 (нечетная сторона), с № 156 по 198д (четная сторона).
5. Избирательный участок № 266.
Центр: село Узынагаш, улица Мажитова № 2, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Сейдахмета Бердыкулова" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области" (спорт зал).
В границах: село Узынагаш, улицы: Аубакиров, Спиваков, Байдибек би с № 183 по 219 (нечетная сторона), с № 216 по 276 (четная сторона), Караш батыр с № 133 по 173 (нечетная сторона), с № 136 по 182 (четная сторона), Сатпаев с № 135 по 181 (нечетная сторона), с № 70 по 112 (четная сторона), Макатаев с № 167 по 215а (нечетная сторона), с № 126 по 164 (четная сторона), Наурызбай батыр с № 23 по 57Б (нечетная сторона), с № 26 по 60 (четная сторона), Саурык батыр с № 120 по 159, Токкулов с № 1 по 17Б (нечетная сторона), Сураншы батыр с № 1 по 45 (нечетная сторона), с № 2 по 62 (четная сторона).
6. Избирательный участок № 267.
Центр: село Узынагаш, улица Мажитова № 2, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Сейдахмета Бердыкулова" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области" (фойе).

3. № 264 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Сүйінбай көшесі № 27, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұрар Рысқұлов атындағы орта мектебі және мектеп жанындағы интернатымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Алтын Ғасыр, Байқоңыр, Атамекен, Бәйтерек, Отан, Шаңырақ, Ақжар, Баспана, Бұғыбаев, Көкбастау, Белдібаев, Ақбарыс, Көкқайнар, Бәйдібек би № 221-ден 337-ге дейін (тақ жағы), № 278-ден 326-ға дейін (жұп жағы), Сүйінбай № 29-дан 57-ге дейін (тақ жағы), № 78-ден 80-ге дейін (жұп жағы), Қараш батыр № 175-тен 301-ге дейін (тақ жағы), № 184-тен 302-ге дейін (жұп жағы), Шалқар № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Сәтпаев № 183-тен 309-ға дейін (тақ жағы), № 114-тен 346а-ға дейін (жұп жағы), Боранбаев № 1-ден 35Б-ға дейін (тақ жағы), № 24-тен 90-ға дейін (жұп жағы), Дүйсенбиев № 99-дан 131-ге дейін (тақ жағы), № 22-ден 98-ге дейін (жұп жағы), Нүкетаев № 47.
4. № 265 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Сүйінбай көшесі № 25д, Жамбыл ауданы әкімдігінің "Ұзынағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың" бөбекжай балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Жартас, Жеңіс, Үшқоңыр, Суық төбе, Тау самалы, Жаңақұрылыс, Алмалыбақ, Парасат, Жалын, Достық, Аққайнар, Саурық батыр № 160-тен 321-ге дейін, Райымбек батыр № 125-тен 155-ке дейін (тақ жағы), № 156-дан 198д-ға дейін (жұп жағы).
5. № 266 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Мәжитов көшесі № 2, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сейдахмет Бердіқұлов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт зал).
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Әубәкіров, Спиваков, Бәйдібек би № 183-тен 219-ға дейін (тақ жағы), № 216-дан 276-ға дейін (жұп жағы), Қараш батыр № 133-тен 173-ке дейін (тақ жағы), № 136-дан 182-ге дейін (жұп жағы), Сәтпаев № 135-тен 181-ге дейін (тақ жағы), № 70-тен 112-ге дейін (жұп жағы), Мақатаев № 167-ден 215а-ға дейін (тақ жағы), № 126-дан 164-ке дейін (жұп жағы), Наурызбай батыр № 23-тен 57Б-ға дейін (тақ жағы), № 26-дан 60-қа дейін (жұп жағы), Саурық батыр № 120-ден 159-ға дейін, Тоққұлов № 1-ден 17Б-ға дейін (тақ жағы), Сұраншы батыр № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 62-ге дейін (жұп жағы).
6. № 267 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Мәжитов көшесі № 2, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сейдахмет Бердіқұлов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).

В границах: село Узынагаш, улицы: Рыскулов, Мажитов, Акжайык, Батыс, Мектеп, Коктал, Жетысу, Алматы, Жана арык, Алмалы, Кызыр ата, Аныракай, Тусау кесер, Байдибек би с № 153 по 181 (нечетная сторона), с № 172 по 214 (четная сторона), Караш батыр с № 101 по 131 (нечетная сторона), с № 114 по 134 (четная сторона), Сатпаев с № 125 по 133 (нечетная сторона), Макатаев с № 99 по 165 (нечетная сторона), с № 102 по 124а (четная сторона), Наурызбай батыр с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по 24 (четная сторона), Бабажанов с № 145а по 175 (нечетная сторона), с № 136 по 158 (четная сторона), Райымбек батыр с № 95 по 123 (нечетная сторона), с № 132 по 154 (четная сторона), Саурык батыр с № 1 по 119, Токкулов с № 19 по 309 (нечетная сторона), с № 2 по 16 (четная сторона), с № 176 по 304 (четная сторона).
7. Избирательный участок № 268.
Центр: село Узынагаш, улица Байдибек би № 107, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Шокана Уалиханова" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Узынагаш, улицы: Толе би, Момышулы с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 30 (четная сторона), Омирзак акын с № 1 по 55 (нечетная сторона), с № 72 по 80 (четная сторона), Абай с № 1 по 85 (нечетная сторона), с № 2 по 56 (четная сторона), Караш батыр с № 33 по 99 (нечетная сторона), с № 44 по 112 (четная сторона), Сатпаев с № 33 по 123 (нечетная сторона), с № 16 по 68 (четная сторона), Макатаев с № 15 по 97 (нечетная сторона), с № 28 по 100 (четная сторона), Бабажанов с № 63а по 145 (нечетная сторона), с № 46 по 134а (четная сторона), Турысбеков с №7 по 28в, Райымбек батыр с № 57 по 93 (нечетная сторона), с № 60 по 132а (четная сторона).
8. Избирательный участок № 269.
Центр: село Узынагаш, улица Байдибек би № 107, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Шокана Уалиханова" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области" (спорт зал).
В границах: село Узынагаш, улицы: Домалак ене с № 1 по 55 (нечетная сторона), с № 2 по 68 (четная сторона), Ауэзов с № 1 по 19е (нечетная сторона), с № 2 по 56 (четная сторона), Казыбек бек с № 1 по 7 (нечетная сторона), с № 2 по 8 (четная сторона), Кандеков с № 1 по 47 (нечетная сторона), с № 2 по 72 (четная сторона), Караш батыр с № 1 по 31а (нечетная сторона), с № 2 по 42 (четная сторона), Сатпаев с № 1 по 31а (нечетная сторона), с № 2 по 14а (четная сторона), Макатаев с № 1 по 13 (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), Бабажанов с № 1 по 63 (нечетная сторона), с № 2 по 44а (четная сторона), Райымбек батыр с № 1 по 55 (нечетная сторона), с № 2 по 58 (четная сторона), Турысбеков № 1, 2, 3, 4, 6.

Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Рысқұлов, Мажитов, Ақжайық, Батыс, Мектеп, Көктал, Жетісу, Алматы, Жаңа арық, Алмалы, Қызыр ата, Аңырақай, Тұсау кесер, Бәйдібек би № 153-тен 181-ге дейін (тақ жағы), № 172-ден 214-ке дейін (жұп жағы), Қараш батыр № 101-ден 131-ге дейін (тақ жағы), № 114-тен 134-ке дейін (жұп жағы), Сәтпаев № 125-тен 133-ке дейін (тақ жағы), Мақатаев № 99-дан 165-ке дейін (тақ жағы), № 102-ден 124а-ға дейін (жұп жағы), Наурызбай батыр № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), Бабажанов № 145а-дан 175-ке дейін (тақ жағы), № 136-дан 158-ге дейін (жұп жағы), Райымбек батыр № 95-тен 123-ке дейін (тақ жағы), № 132-ден 154-ке дейін (жұп жағы), Саурық батыр № 1-ден 119-ға дейін, Тоққұлов № 19-дан 309-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), № 176-дан 304-ке дейін (жұп жағы).
7. № 268 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Бәйдібек би көшесі № 107, Ұзынағаш ауылы, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шоқан Уәлиханов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Төле би, Момышұлы № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Өмірзақ ақын № 1-ден 55-ке дейін (тақ жағы), № 72-ден 80-ге дейін (жұп жағы), Абай № 1-ден 85-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), Қараш батыр № 33-тен 99-ға дейін (тақ жағы), № 44-тен 112-ге дейін (жұп жағы), Сәтпаев № 33-тен 123-ке дейін (тақ жағы), № 16-дан 68-ге дейін (жұп жағы), Мақатаев № 15-тен 97-ге дейін (тақ жағы), № 28-ден 100-ге дейін (жұп жағы), Бабажанов № 63а-дан 145-ке дейін (тақ жағы), № 46-дан 134а-ға дейін (жұп жағы), Тұрысбеков №7-ден 28в-ға дейін, Райымбек батыр № 57-ден 93-ке дейін (тақ жағы), № 60-тан 132а-ға дейін (жұп жағы).
8. № 269 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Бәйдібек би көшесі № 107, Ұзынағаш ауылы, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шоқан Уәлиханов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт зал).
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Домалақ ене № 1-ден 55-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 68-ге дейін (жұп жағы), Әуезов № 1-ден 19е-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), Қазыбек бек № 1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 8-ге дейін (жұп жағы), Кәндеков № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 72-ға дейін (жұп жағы), Қараш батыр № 1-ден 31а-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 42-ге дейін (жұп жағы), Сәтпаев № 1-ден 31а-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 14а-ға дейін (жұп жағы), Мақатаев № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Бабажанов № 1-ден 63-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 44а-ға дейін (жұп жағы), Райымбек батыр № 1-ден 55-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), Тұрысбеков № 1, 2, 3, 4, 6.

9. Избирательный участок № 270.
Центр: село Узынагаш, улица Жандосова № 85, коммунальное государственное учреждение "Школа гимназия имени Абая" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Узынагаш, улицы: Т. Бокин, Шопбаев, Кустутин, Карасай батыр с № 121 по 283 (нечетная сторона), с № 86 по 108 (четная сторона), Жандосов с № 53 по 89 (нечетная сторона), с № 30 по 84 (четная сторона), Астана с № 1 по 7р (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), Жамбыл с № 1 по 73 (нечетная сторона), с № 2 по 16 (четная сторона), Абай с № 58 по 78 (четная сторона), Бекболат с № 31 по 63 (нечетная сторона), с № 40 по 70 (четная сторона), Отеген батыр с № 81 по 177а (нечетная сторона), с № 80 по 172 (четная сторона), Байдибек би с № 51 по 149 (нечетная сторона), с № 72 по 170 (четная сторона), Домалак ене с № 57 по 71 (нечетная сторона), с № 70 по 84Б (четная сторона), Ауэзов с № 21 по 35Б (нечетная сторона), с № 58 по 68 (четная сторона), Казыбек бек с № 9 по 69 (нечетная сторона), с № 10 по 116 (четная сторона), Кандеков с № 49 по 89 (нечетная сторона), с № 74 по 88 (четная сторона).
10. Избирательный участок № 271.
Центр: село Узынагаш, улица Карасай батыра № 6г, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Наурызбай батыра Кутпанбетулы" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области" (спорт зал).
В границах: село Узынагаш, улицы: Береке, Жеруйык, Карасай батыр с № 1 по 119 (нечетная сторона), с № 2 по 84Б (четная сторона), Жандосов с № 1 по 51 (нечетная сторона), с № 2 по 28 (четная сторона), Сарыбай би с № 1 по 73 (нечетная сторона), с № 2 по 60а (четная сторона), Молдагулова с № 1 по 47ю (нечетная сторона), с № 2 по 58г (четная сторона).
11. Избирательный участок № 272.
Центр: село Узынагаш, улица Карасай батыра № 6г, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Наурызбай батыра Кутпанбетулы" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Узынагаш, улицы: Ынтымак, Яссауи, Орталык, Шыгыс, Сыпатай батыр, Байдибек би с № 1 по 49 (нечетная сторона), с № 2 по 70 (четная сторона), Отеген батыр с № 1 по 79а (нечетная сторона), с № 2 по 78 (четная сторона), Бекболат с № 1 по 29 (нечетная сторона), с № 2 по 38 (четная сторона), Азербаев с № 1 по 51 (нечетная сторона), с № 2 по 54 (четная сторона).
12. Избирательный участок № 273.
Центр: село Жанакурылыс, улица Ынтымак № 22, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Абдоллы Карсакбаева" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области" (фойе с южной стороны).

9. № 270 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Жандосов көшесі № 85, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай атындағы гимназия мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Т. Бокин, Шөпбаев, Құстүтін, Қарасай батыр № 121-ден 283-ке дейін (тақ жағы), № 86-дан 108-ге дейін (жұп жағы), Жандосов № 53-тен 89-ға дейін (тақ жағы), № 30-дан 84-ке дейін (жұп жағы), Астана № 1-ден 7р-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Жамбыл № 1-ден 73-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), Абай № 58-ден 78-ге дейін (жұп жағы), Бекболат № 31-ден 63-ке дейін (тақ жағы), № 40-тан 70-ке дейін (жұп жағы), Өтеген батыр № 81-ден 177а-ға дейін (тақ жағы), № 80-нен 172-ге дейін (жұп жағы), Бәйдібек би № 51-ден 149-ға дейін (тақ жағы), № 72-ден 170-ке дейін (жұп жағы), Домалақ ене № 57-ден 71-ге дейін (тақ жағы), № 70-тен 84Б-ға дейін (жұп жағы), Әуезов № 21-ден 35Б-ға дейін (тақ жағы), № 58-ден 68-ге дейін (жұп жағы), Қазыбек бек № 9-дан 69-ға дейін (тақ жағы), № 10-нан 116-ға дейін (жұп жағы), Кәндеков № 49-дан 89-ға дейін (тақ жағы), № 74-тен 88-ге дейін (жұп жағы).
10. № 271 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Қарасай батыр көшесі № 6г, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Наурызбай батыр Құтпанбетұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт зал).
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Береке, Жерұйық, Қарасай батыр № 1-ден 119-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 84Б-ға дейін (жұп жағы), Жандосов № 1-ден 51-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), Сарыбай би № 1-ден 73-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 60а-ға дейін (жұп жағы), Молдағұлова № 1-ден 47ю-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 58г-ге дейін (жұп жағы).
11. № 272 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Қарасай батыр көшесі № 6г, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Наурызбай батыр Құтпанбетұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Ынтымақ, Яссауи, Орталық, Шығыс, Сыпатай батыр, Бәйдібек би № 1-ден 49-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 70-ке дейін (жұп жағы), Өтеген батыр № 1-ден 79а-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 78-ге дейін (жұп жағы), Бекболат № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), Әзірбаев № 1-ден 51-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 54-ке дейін (жұп жағы).
12. № 273 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңақұрылыс ауылы, Ынтымақ көшесі № 22, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абдолла Қарсақбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (оңтүстік жағындағы фойе).

В границах: село Жанакурылыс, улицы: Желтоксан, Наурыз, Коныс той, Жастар, Астана, Достык, Зере ана, Айтумар, Алтын бесик, Касымхан, Басбатыр, Аль-Фараби, Ак босага, Алтын адам, Сулу сай, Тауелсиздик с № 1 по 167 (нечетная сторона), с № 22 по 120 (четная сторона), Алатау с № 23 по 147 (нечетная сторона), с № 22 по 196 (четная сторона), Жана с № 21Б по 41а (нечетная сторона), с № 22 по 38 (четная сторона).
13. Избирательный участок № 274.
Центр: село Жанакурылыс, улица Ынтымак № 22, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Абдоллы Карсакбаева" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области" (фойе с восточной стороны).
В границах: село Жанакурылыс, улицы: Атажурт, Акорда, Суык тобе, Тауке хан, Акшатыр, Куртка тауп, Алгадай Жамбылов, Тлендиев, Ынтымак, Белтоган, Кокбастау, Кажымукан, Козыбасы, Кумбел, Саурык батыр, Бесшам, Тауелсиздик с № 2 по 20а (четная сторона), Жана с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), Азербаев с № 53 по 241 (нечетная сторона), с № 56 по 244 (четная сторона).
14. Избирательный участок № 275.
Центр: село Жанакурылыс, улица Тауелсиздик № 1г, коммунальное государственное казенное предприятие "ясли-сад Айголек" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Узынагашского сельского округа" акимата Жамбылского района.
В границах: село Жанакурылыс, улицы: Канагат, Есимхан, Тыныбек Оналбаев, Майбулак, Алатау с № 1 по 21а, Токкулов с № 18 по 174 (четная сторона).
15. Избирательный участок № 276.
Центр: село Узынагаш, улица Кумбел № 98, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Узынагаш" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области" (спорт зал).
В границах: село Узынагаш, улицы: Сариев, Маметова, Ш. Уалиханов, Елгезеров, Розыбакиев, Сарыбай би с № 75 по 101Б (нечетная сторона), с № 62 по 92 (четная сторона), Жамбыл с № 75 по 205 (нечетная сторона), с № 18 по 186 (четная сторона), Астана с № 11 по 97 (нечетная сторона), с № 22 по 82 (четная сторона).
16. Избирательный участок № 277.
Центр: село Ынтымак, улица Жексенбиева № 17а, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Сагындыка Оспанова" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Ынтымак, улицы: Абай, Б. Ахметжанкызы, Жамбыл, Жандосов, Жастар, Жексенбиев, Майбулак, Новая, О. Нусипулы, Оспанов, Сулубеков, Токшабай би.

Шекарасы: Жаңақұрылыс ауылы, көшелері: Желтоқсан, Наурыз, Қоныс той, Жастар, Астана, Достық, Зере ана, Айтұмар, Алтын бесік, Қасымхан, Басбатыр, Әл-Фараби, Ақ босаға, Алтын адам, Сұлу сай, Тәуелсіздік № 1-ден 167-ге дейін (тақ жағы), № 22-ден 120-ға дейін (жұп жағы), Алатау № 23-тен 147-ге дейін (тақ жағы), № 22-ден 196-ға дейін (жұп жағы), Жаңа № 21 Б-дан 41а-ға дейін (тақ жағы), № 22-ден 38-ге дейін (жұп жағы).
13. № 274 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңақұрылыс ауылы, Ынтымақ көшесі № 22, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абдолла Қарсақбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шығыс жағындағы фойе).
Шекарасы: Жаңақұрылыс ауылы, көшелері: Атажұрт, Ақорда, Суық төбе, Тәуке хан, Ақшатыр, Құртқа тәуіп, Алғадай Жамбылов, Тілендиев, Ынтымақ, Белтоған, Көкбастау, Қажымұқан, Қозыбасы, Құмбел, Саурық батыр, Бесшам, Тәуелсіздік № 2-ден 20а-ға дейін (жұп жағы), Жаңа № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Әзірбаев № 53-тен 241-ге дейін (тақ жағы), № 56-дан 244-ке дейін (жұп жағы).
14. № 275 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңақұрылыс ауылы, Тәуелсіздік көшесі № 1г, Жамбыл ауданы әкімдігінің "Ұзынағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айгөлек бөбекжай балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны.
Шекарасы: Жаңақұрылыс ауылы, көшелері: Қанағат, Есімхан, Тыныбек Оңалбаев, Майбұлақ, Алатау № 1-ден 21а-ға дейін, Тоққұлов № 18-ден 174-ке дейін (жұп жағы).
15. № 276 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Құмбел көшесі № 98, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ұзынағаш ауылындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт зал).
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Сариев, Маметова, Ш. Уәлиханов, Елгезеров, Розыбакиев, Сарыбай би № 75-тен 101Б-ға дейін (тақ жағы), № 62-ден 92-ге дейін (жұп жағы), Жамбыл № 75-тен 205-ке дейін (тақ жағы), № 18-ден 186-ға дейін (жұп жағы), Астана № 11-ден 97-ге дейін (тақ жағы), № 22-ден 82-ге дейін (жұп жағы).
16. № 277 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ынтымақ ауылы, Жексенбиев көшесі № 17а, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сағындық Оспанов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ынтымақ ауылы, көшелері: Абай, Б. Ахметжанқызы, Жамбыл, Жандосов, Жастар, Жексенбиев, Майбұлақ, Новая, О. Нүсіпұлы, Оспанов, Сұлубеков, Тоқшабай би.

17. Избирательный участок № 278.
Центр: село Узынагаш, улица Байдибек би № 29, республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 28237 имени Бауыржана Момышулы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
В границах: войсковая часть № 28237.
18. Избирательный участок № 279.
Центр: село Узынагаш, улица Кумбел № 98, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Узынагаш" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Узынагаш, улицы: Жанке Куренбеков, Желтоксан, Шолпан, Кумбел, Темиржол, Култегин, Шапагат, Майкы би, Отау, Карасу, Молдагулова с № 49 по 97 (нечетная сторона), с № 60 по 72 (четная сторона).
19. Избирательный участок № 280.
Центр: село Каргалы, улица А. Бейсеуова № 44, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Кудыса Абсаметова, Героя Социалистического Труда" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области" (спорт зал).
В границах: село Каргалы, улицы: Алибекова, Садовая, Амангельды, Жангельды, Женис, Пушкина, Кызылтас.
20. Избирательный участок № 281.
Центр: село Каргалы, улица А. Бейсеуова № 44, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Кудыса Абсаметова, Героя Социалистического Труда" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Каргалы, улицы: Ю. Гагарина, С. Сейфуллина, Калкамана с № 1 по 79 (нечетная сторона), с № 2 по 80 (четная сторона), Кайдауыла с № 1 по 91 (нечетная сторона), № 2 по 90 (четная сторона).
21. Избирательный участок № 282.
Центр: село Каргалы, улица Досбергенова № 21 Б, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Асета Бейсеуова" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области" (спорт зал).
В границах: село Каргалы, улицы: Абая, Карибаева, Суюнбая, Акдала, Майбулак, Кайдауыла № 93 по 165 (нечетная сторона), с № 92 по 180 (четная сторона), Калкамана с № 81 по 151 (нечетная сторона), с № 82 по 184 (четная сторона).
22. Избирательный участок № 283.
Центр: село Каргалы, улица Досбергенова № 21 Б, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Асета Бейсеуова" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Каргалы, улицы: Молдагуловой, Егизбаева, Некрасова, Токтарбаева, Досбергенова, Раимжанова, Салют, Текстильщик, Маметовой, Уалиханова, Акорда, Акши, Атамура, Батыс, Байконыр, Бесмойнак, Болашак, Бугымуйыз, Жанакурылыс, Карасу, Коныртобе, Майтобе, Отау, Самал, Сарыжазык, Суыктобе, Таусамалы, Или, Сарыбастау, Ушконыр, Хантанири, Шыгыс, Алау, Айтумар, Аныракай, Текес, Сарыкамыс.

17. № 278 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Бәйдібек би көшесі №29, "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Бауыржан Момышұлы атындағы 28237 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: № 28237 әскери бөлім.
18. № 279 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Құмбел көшесі № 98, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ұзынағаш ауылындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Жәңке Күреңбеков, Желтоқсан, Шолпан, Құмбел, Теміржол, Күлтегін, Шапағат, Майқы би, Отау, Қарасу, Молдағұлова № 49-дан 97-ге дейін (тақ жағы), № 60-тан 72-ге дейін (жұп жағы).
19. № 280 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Ә. Бейсеуов көшесі № 44, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Социалистік Еңбек Ері Құдыс Әбсәметов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт зал).
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелері: Әлібеков, Садовая, Амангелді, Жангелді, Жеңіс, Пушкин, Қызылтас.
20. № 281 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Ә. Бейсеуов көшесі № 44, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Социалистік Еңбек Ері Құдыс Әбсәметов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелері: Ю. Гагарин, С. Сейфуллин, Қалқаман № 1-ден 79-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 80-ге дейін (жұп жағы), Қайдауыл № 1-ден 91-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 90-ға дейін (жұп жағы).
21. № 282 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Досбергенов көшесі № 21 Б, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әсет Бейсеуов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт зал).
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелері: Абай, Кәрібаев, Сүйінбай, Ақдала, Майбұлақ, Қайдауыл № 93-тен 165-ке дейін (тақ жағы), № 92-ден 180-ге дейін (жұп жағы), Қалқаман № 81-ден 151-ге дейін (тақ жағы), № 82-ден 184-ке дейін (жұп жағы).
22. № 283 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Досбергенов көшесі № 21 Б, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әсет Бейсеуов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелері: Молдағұлова, Егізбаев, Некрасов, Тоқтарбаев, Досбергенов, Раимжанов, Салют, Текстильщик, Мәметова, Уалиханов, Ақорда, Ақши, Атамұра, Батыс, Байқоңыр, Бесмойнақ, Болашақ, Бұғымүйіз, Жаңақұрылыс, Қарасу, Қоңыртөбе, Майтөбе, Отау, Самал, Сарыжазық, Суықтөбе, Таусамалы, Іле, Сарыбастау, Үшқоңыр, Хантәңірі, Шығыс, Алау, Айтұмар, Аңырақай, Текес, Сарықамыс.

23. Избирательный участок № 284.
Центр: село Каргалы, улица Жамбыла № 15 А, государственное коммунальное казенное предприятие "Каргалинский межшкольный учебно-производственный комбинат" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Каргалы, улицы: Жамбыла, Досымбетова, Бекетайулы, Подгорная, Жармухамедова.
24. Избирательный участок № 285.
Центр: село Каргалы, улица Досымбетова № 4 Б, коммунальное государственное учреждение "Каргалинская средняя школа № 3" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Каргалы, улицы: Ауэзова, Чайковского, Кызылсай, Фурманова, Аршалы, Кулантобе, Фрунзе, Бурган, Арна, Онтустик, Токсеитовой.
25. Избирательный участок № 286.
Центр: село Каргалы, улица Геология № 210, коммунальное государственное учреждение "Каргалинская средняя школа № 4" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области" (фойе с северной стороны).
В границах: село Каргалы, улицы: Байсеитовой, Связист, Геология, Молдабека.
26. Избирательный участок № 287.
Центр: село Каргалы, улица Геология № 210, коммунальное государственное учреждение "Каргалинская средняя школа № 4" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области" (фойе с восточной стороны).
В границах: село Каргалы, улицы: Сат, Алатау.
27. Избирательный участок № 288.
Центр: село Каргалы, улица Геология № 18, коммунальное государственное казенное предприятие "Центр детского и юношеского творчества села Каргалы" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Каргалы, улицы: Панфилова, Сагеева, Алматы, Ашекеева.
28. Избирательный участок № 289.
Центр: село Каргалы, улица Бейсеуова № 1, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Районная больница села Каргалы Жамбылского района" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области".
В границах: село Каргалы, улицы: Бейсеуова, Журынова, Алмалы, Карасай батыра.
29. Избирательный участок № 290.
Центр: село Каргалы, улица Наурыз № 1д, коммунальное государственное учреждение "Каргалинский специализированный лицей № 2" государственного учреждения "Управление образования Алматинской области" в Жамбылском районе (фойе с южной стороны).
В границах: село Каргалы, улицы: микрорайон Наурыз.

23. № 284 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Жамбыл көшесі № 15 А, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарғалы мектепаралық оқу-өндірістік комбинаты" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелері: Жамбыл, Досымбетов, Бекетайұлы, Подгорная, Жармұхамедов.
24. № 285 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Досымбетов көшесі № 4 Б, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарғалы № 3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелері: Әуезов, Чайковский, Қызылсай, Фурманов, Аршалы, Құлантөбе, Фрунзе, Бұрған, Арна, Оңтүстік, Тоқсеитова.
25. № 286 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Геология көшесі № 210, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарғалы № 4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (солтүстік жағындағы фойе).
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелері: Байсейітова, Связист, Геология, Молдабек.
26. № 287 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Геология көшесі № 210, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарғалы № 4 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шығыс жағындағы фойе).
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелері: Сәт, Алатау.
27. № 288 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Геология көшесі № 18, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарғалы ауылындағы балалар және жасөспірімдер шығармашылық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелері: Панфилов, Сагеев, Алматы, Әшекеев.
28. № 289 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Бейсеуов көшесі, № 1, "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Жамбыл ауданы Қарғалы ауылының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелері: Бейсеуов, Жұрынов, Алмалы, Қарасай батыр.
29. № 290 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Наурыз көшесі № 1д, "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Жамбыл ауданындағы "Қарғалы № 2 мамандырылған лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (оңтүстік жағындағы фойе).
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелері: Наурыз ықшам ауданы.

30. Избирательный участок № 291.
Центр: село Каргалы, улица Наурыз № 1д, коммунальное государственное учреждение "Каргалинский специализированный лицей № 2" государственного учреждения "Управление образования Алматинской области" в Жамбылском районе (фойе с восточной стороны).
В границах: село Каргалы, улицы: Акбосага, Акбулак, Алатау-2, Алтын адам, Астана, Атамекен, Байтерек, Бастау, Бейбитшилик, Бирлик, Достык, Жана дауир, Желтоксан, Жетису, Коктем, Караарша, Каргалы, Мамыр, Сункар, Тауелсиздик, Узынагаш, Байжансай, Шанырак, Ынтымак, Акжайык, Сарыкаска, Ертис.
31. Избирательный участок № 292.
Центр: село Аксенгир, улица Отан № 3 А, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Аксенгир" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Аксенгир.
32. Избирательный участок № 293.
Центр: село Жайсан, улица А. Курмангалиева № 1 В, коммунальное государственное учреждение "Жайсанская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Жайсан: фермы: Торегелды, Актам.
33. Избирательный участок № 294.
Центр: село Кокдала, улица Казахстан № 11 Б, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Кокдала" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Кокдала; станция Жиренайгыр.
34. Избирательный участок № 295.
Центр: село Б. Кыдырбекулы, улица Жамбыла № 52 А, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Б. Кыдырбекулы" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Б. Кыдырбекулы.
35. Избирательный участок № 296.
Центр: село Жамбыл, улица Жамбыла № 59, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Жамбыла" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Жамбыл.
36. Избирательный участок № 297.
Центр: село Саурык батыр, улица Жамбыла № 15, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Саурык батыр с Бирликской начальной школой" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Саурык батыр.
37. Избирательный участок № 298.
Центр: село Кызыласкер, улица Мектеп № 5а, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа имени Абдразак Мамиева" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Кызыласкер.

30. № 291 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Наурыз көшесі № 1д, "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Жамбыл ауданындағы "Қарғалы № 2 мамандырылған лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шығыс жағындағы фойе).
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелері: Ақбосаға, Ақбұлақ, Алатау-2, Алтан адам, Астана, Атамекен, Байтерек, Бастау, Бейбітшілік, Бірлік, Достық, Жаңа дәуір, Желтоқсан, Жетісу, Көктем, Қараарша, Қарғалы, Мамыр, Сұңқар, Тәуелсіздік, Ұзынағаш, Байжансай, Шаңырақ, Ынтымақ, Ақжайық, Сарықасқа, Ертіс.
31. № 292 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақсеңгір ауылы, Отан көшесі № 3 А, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсеңгір ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақсеңгір ауылы.
32. № 293 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жайсан ауылы, А. Құрманғалиев көшесі № 1 В, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жайсан орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жайсан ауылы; фермалар: Төрегелді, Ақтам.
33. № 294 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкдала ауылы, Қазақстан көшесі № 11 Б, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көкдала ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Көкдала ауылы; Жиренайғыр станциясы.
34. № 295 сайлау учаскесі.
Орталығы: Б. Қыдырбекұлы ауылы, Жамбыл көшесі № 52 А, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Б. Қыдырбекұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Б. Қыдырбекұлы ауылы.
35. № 296 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жамбыл ауылы, Жамбыл көшесі № 59, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жамбыл ауылы.
36. № 297 сайлау учаскесі.
Орталығы: Саурық батыр ауылы, Жамбыл көшесі № 15, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Саурық батыр ауылындағы орта мектебі Бірлік бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Саурық батыр ауылы.
37. № 298 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызыласкер ауылы, Мектеп көшесі № 5а, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әбдіразақ Мәмиев атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қызыласкер ауылы.

38. Избирательный участок № 299.
Центр: село Бирлик, улица Турысбекова № 21 А, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Саурык батыр с Бирликской начальной школой" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Бирлик.
39. Избирательный участок № 300.
Центр: село Сарыбай би, улица Рахимбекова № 12, коммунальное государственное учреждение "Карасуйская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Сарыбай би.
40. Избирательный участок № 301.
Центр: село Енбекшиарал, улица Кокбастау № 1а, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Енбекшиарал" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Енбекшиарал.
41. Избирательный участок № 302.
Центр: село Кайназар, улица Сарыжазык № 7, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 1 села Кайназар с начальной школой" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Кайназар, улицы: Д. Конаева, Сарыбай би, Узынагаш, Астана, Алматы, Уштобе, Акдала, Суыктобе, Майтобе, Бесмойнак, Сункар, Жеруйык, Арасан, Сарыжазык, Орталык.
42. Избирательный участок № 303.
Центр: село Кайназар, улица Шыгыс № 21, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 2 села Кайназар" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Кайназар, улицы: Мектеп, Отеп Онгарбай, Ер Жанибек, Шыгыс, Кайназар, Жастар, Бейбитшилик, Батыс, Достык, Болашак, Шугыла, Кенсай, Кокозек, Бирлик, Наурыз, Байтерек, Актасты, Тикенди, Желтоксан, Актайлак, Кокжиек, Кокдала, Кызылауыз, Атамекен.
43. Избирательный участок № 304.
Центр: село Карасай, улица Т. Изембайулы № 5, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа села Карасай" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: села Карасай, Кызылсок.
44. Избирательный участок № 305.
Центр: село Каракастек, улица Мендыкулова № 4, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Суюнбая с Ушбулакской начальной школой" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Каракастек.

38. № 299 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бірлік ауылы, Тұрысбеков көшесі № 21 А, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Саурық батыр ауылындағы орта мектебі Бірлік бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бірлік ауылы.
39. № 300 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыбай би ауылы, Рахымбеков көшесі № 12, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарасу орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сарыбай би ауылы.
40. № 301 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбекшіарал ауылы, Көкбастау көшесі № 1а, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Енбекшіарал ауылындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Еңбекшіарал ауылы.
41. № 302 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қайназар ауылы, Сарыжазық көшесі № 7, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қайназар ауылындағы № 1 орта мектебі бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қайназар ауылы, көшелері: Д. Қонаев, Сарыбай би, Ұзынағаш, Астана, Алматы, Үштөбе, Ақдала, Суықтөбе, Майтөбе, Бесмойнақ, Сұңқар, Жерұйық, Арасан, Сарыжазық, Орталық.
42. № 303 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қайназар ауылы, Шығыс көшесі № 21, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қайназар ауылындағы № 2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қайназар ауылы, көшелері: Мектеп, Өтеп Оңғарбай, Ер Жәнібек, Шығыс, Қайназар, Жастар, Бейбітшілік, Батыс, Достық, Болашақ, Шүғыла, Кеңсай, Көкөзек, Бірлік, Наурыз, Бәйтерек, Ақтасты, Тікенді, Желтоқсан, Ақтайлақ, Көкжиек, Көкдала, Қызылауыз, Атамекен.
43. № 304 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарасай ауылы, Т. Изембайұлы көшесі № 5, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарасай негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарасай, Қызылсоқ ауылдары.
44. № 305 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаракастек ауылы, Меңдіқұлов көшесі № 4, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сүйінбай атындағы орта мектебі Үшбұлақ бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қаракастек ауылы.

45. Избирательный участок № 306.
Центр: село Бурган, улица Туратаева № 26Б, коммунальное государственное казенное предприятие комплекс "Школа-ясли-сад имени Садуакаса Бигельдиева" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Бурган, Ушбулак.
46. Избирательный участок № 307.
Центр: село Сураншы батыр, улица Жамбыла № 20 Б, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Сураншы батыра" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Сураншы батыр; ферма Ащысу.
47. Избирательный участок № 308.
Центр: село Кастек, улица Караш батыра № 57, коммунальное государственное учреждение "Кастекская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Кастек; ферма Бестамак.
48. Избирательный участок № 309.
Центр: село Аккайнар, улица Жамбыла № 34в, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Токаш Бокина с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Аккайнар.
49. Избирательный участок № 310.
Центр: село Шиен, улица Абдикайыма № 2а, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Шиен с Когамшылской начальной школой и пришкольным интернатом" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: села Шиен, Когамшыл.
50. Избирательный участок № 311.
Центр: село Бесмойнак, улица Байбатшаева № 48а, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Жангельдина с начальной школой Караарша" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: села Бесмойнак, Караарша.
51. Избирательный участок № 312.
Центр: село Дегерес, улица Райымбек батыра № 44, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Оспанхана Аубакирова с начальной школой Булак" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: села Дегерес, Булак.
52. Избирательный участок № 313.
Центр: село Сункар, улица Карасай батыра № 73, коммунальное государственное учреждение "Сункарская средняя школа с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Сункар; ферма Кенсай.

45. № 306 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бұрған ауылы, Тұратаев көшесі № 26Б, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сәдуақас Бигельдиев атындағы мектеп-бөбекжай" кешені коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны.
Шекарасы: Бұрған, Үшбұлақ ауылдары.
46. № 307 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сұраншы батыр ауылы, Жамбыл көшесі № 20 Б, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сұраншы батыр ауылындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сұраншы батыр ауылы; Ащысу фермасы.
47. № 308 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қастек ауылы, Қараш батыр көшесі № 57, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қастек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қастек ауылы; Бестамақ фермасы.
48. № 309 сайлау учаскесі.
Орталығы: Аққайнар ауылы, Жамбыл көшесі № 34в, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тоқаш Бокин атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Аққайнар ауылы.
49. № 310 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шиен ауылы, Әбдіқайым көшесі № 2а, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шиен ауылындағы орта мектеп Қоғамшыл бастауыш мектебі және мектеп жанындағы интернатымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шиен, Қоғамшыл ауылдары.
50. № 311 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесмойнақ ауылы, Байбатшаев көшесі № 48а, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жангелдин атындағы орта мектеп Қараарша бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бесмойнақ, Қараарша ауылдары.
51. № 312 сайлау учаскесі.
Орталығы: Дегерес ауылы, Райымбек батыр көшесі № 44, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Оспанхан Әубәкіров атындағы орта мектеп Бұлақ бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Дегерес, Бұлақ ауылдары.
52. № 313 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сұңқар ауылы, Қарасай батыр көшесі № 73, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сұңқар орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сұңқар ауылы; Кеңсай фермасы.

53. Избирательный участок № 314.
Центр: село Самсы, улица Астана № 1в, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Телтая Сарсенбекова" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Самсы.
54. Избирательный участок № 315.
Центр: село Таргап, улица Алмабай Сурапбергенулы № 27 А, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Таргап" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Таргап.
55. Избирательный участок № 316.
Центр: станция Копа, улица Р. Бейсекова № 10, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа станции Копа" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: станция Копа.
56. Избирательный участок № 317.
Центр: село Ульгили, улица Жамбыла № 5а, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Ульгули с начальной школой Акдала" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: села Ульгили; станция Саз.
57. Избирательный участок № 318.
Центр: село Бериктас, улица К. Кармысова № 6, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Бериктас" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Бериктас.
58. Избирательный участок № 319.
Центр: село Актерек, улица Рыскельды № 27а, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Актерек с Жамантинской начальной школой" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Актерек.
59. Избирательный участок № 320.
Центр: село Архарлы, улица Сарсебека № 16, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Актерек с Жамантинской начальной школой" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Архарлы.
60. Избирательный участок № 321.
Центр: село Матыбулак, улица Байтурсынова № 1в, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Матибулак с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: села Матыбулак, Карабастау.
61. Избирательный участок № 322.
Центр: станция Шилибастау, улица Абая № 1в, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа станции Шилибастау с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Жартас, Еспе; станция Шилибастау; разъезды: Жайлау, Кызылтан.

53. № 314 сайлау учаскесі.
Орталығы: Самсы ауылы, Астана көшесі № 1в, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Телтай Сәрсенбеков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Самсы ауылы.
54. № 315 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тарғап ауылы, Алмабай Сұрапбергенұлы көшесі № 27 А, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тарғап ауылындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Тарғап ауылы.
55. № 316 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қопа станциясы, Р. Бейсеков көшесі № 10, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қопа бекетіндегі негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қопа станциясы.
56. № 317 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үлгілі ауылы, Жамбыл көшесі № 5а, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үлгілі ауылындағы орта мектебі Ақдала бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үлгілі ауылы; Саз станциясы.
57. № 318 сайлау учаскесі.
Орталығы: Беріктас ауылы, Қ. Қармысов көшесі № 6, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Беріктас ауылындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Беріктас ауылы.
58. № 319 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтерек ауылы, Рыскелді көшесі № 27а, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақтерек ауылындағы орта мектебі Жаманты бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақтерек ауылы.
59. № 320 сайлау учаскесі.
Орталығы: Архарлы ауылы, Сәрсебек көшесі № 16, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақтерек ауылындағы орта мектебі Жаманты бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Архарлы ауылы.
60. № 321 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мәтібұлақ ауылы, Байтұрсынов көшесі № 1в, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәтібұлақ ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Мәтібұлақ, Қарабастау ауылдары.
61. № 322 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шилібастау станциясы, Абай көшесі № 1в, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шилібастау бекетіндегі орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жартас, Еспе ауылдары; Шилібастау станциясы; Жайлау, Қызылтаң разъездері.

62. Избирательный участок № 323.
Центр: село Танбалытас, улица Еламан ата № 30, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Танбалытас с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Танбалытас.
63. Избирательный участок № 324.
Центр: село Касымбек, улица Тлеукеева № 10а, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Касымбек" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Касымбек.
64. Избирательный участок № 325.
Центр: село Умбеталы, улица Мусабаева № 44а, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Умбеталы Карибаева" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Умбеталы.
65. Избирательный участок № 326.
Центр: село Шолаккаргалы, улица Достык № 10б, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа села Шолаккаргалы" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Шолаккаргалы.
66. Избирательный участок № 327.
Центр: село Мынбаев, улица Жибек жолы № 15, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Мынбаев" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Мынбаев, улицы: Абая, Алатау, Алтынсарина, Арыкбека, Бальмонта, Бейбитшилик, Бейспаева, Бирлик, Еламанова, Жамбыла, Жүйриктаева, Жибек жолы, Карибаева, Кунаева, Райымбека, Рыскулова, Суюнбая, Сулеймена, Тойбаева, Валиханова, Ушконыр.
67. Избирательный участок № 328.
Центр: село Мынбаев, улица Жибек жолы 13а, "Сельский дом культуры села Мынбаев" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры акима Жамбылского района".
В границах: село Мынбаев, улицы: Аксу, Амангелды, Аскарова, Ашекеева, Бас батыра, Батыс, Болашак, Жетису, Кокбастау, Коксу, Кабанбай батыра, Казахстан, Казыбек би, Карасай батыра, Карасу, Майлина, Майтобе, Маметовой, Молдагуловой, Наурыз, Наурызбай батыра, Отеген батыра, Панфилова, Саурык батыра, Сейфуллина, Суыктобе, Сункар, Тауелсиздик, Толе би, Шыгыс, Ынтымак.
68. Избирательный участок № 329.
Центр: село Унгуртас, улица К. Шарипова № 46, коммунальное государственное учреждение "Унгуртасская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Унгуртас.

62. № 323 сайлау учаскесі.
Орталығы: Таңбалытас ауылы, Еламан ата көшесі № 30, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Таңбалытас ауылындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Таңбалытас ауылы.
63. № 324 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қасымбек ауылы, Тілеукеев көшесі № 10а, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қасымбек ауылындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қасымбек ауылы.
64. № 325 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үмбеталы ауылы, Мұсабаев көшесі № 44а, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үмбетәлі Кәрібаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үмбеталы ауылы.
65. № 326 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шолакқарғалы ауылы, Достық көшесі № 10б, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шолаққарғалы ауылындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шолаққарғалы ауылы.
66. № 327 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мыңбаев ауылы, Жібек жолы көшесі № 15, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мыңбаев ауылындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Мыңбаев ауылы, көшелер: Абай, Алатау, Алтынсарин, Арықбек, Бальмонт, Бейбітшілік, Бейіспаев, Бірлік, Еламанов, Жамбыл, Жүйріктаев, Жібек жолы, Кәрібаев, Қонаев, Райымбек, Рысқұлов, Сүйінбай, Сүлеймен, Тойбаев, Уәлиханов, Үшқоңыр.
67. № 328 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мыңбаев ауылы, Жібек жолы көшесі 13а, "Жамбыл ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының "Мыңбаев ауылдық мәдениет үйі".
Шекарасы: Мыңбаев ауылы, көшелері: Ақсу, Амангелді, Асқаров, Әшекеев, Бас батыр, Батыс, Болашақ, Жетісу, Көкбастау, Көксу, Қабанбай батыр, Қазақстан, Қазыбек би, Қарасай батыр, Қарасу, Майлин, Майтөбе, Маметова, Молдағұлова, Наурыз, Наурызбай батыр, Өтеген батыр, Панфилов, Саурық батыр, Сейфуллин, Суықтөбе, Сұңқар, Тәуелсіздік, Төле би, Шығыс, Ынтымақ.
68. № 329 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үңгіртас ауылы, Қ. Шәріпов көшесі № 46, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үңгіртас орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үңгіртас ауылы.

69. Избирательный участок № 330.
Центр: село Коккайнар, улица Шыгыс № 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Коккайнар" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Коккайнар; ферма № 1.
70. Избирательный участок № 331.
Центр: село Сарыбастау, улица Самал № 3, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Сарыбастау с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: села Сарыбастау, Акдала; ферма № 2.
71. Избирательный участок № 332.
Центр: село Улкен, микрорайон № 5, здание №32 коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Улькен с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Улкен.
72. Избирательный участок № 333.
Центр: село Айдарлы, улица Абая № 30, коммунальное государственное учреждение "Айдарлинская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Айдарлы.
73. Избирательный участок № 334.
Центр: село Бозой, улица Абая № 15, коммунальное государственное учреждение "Бозойская основная средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Бозой.
74. Избирательный участок № 335.
Центр: село Ащысу, улица Т. Бокина № 3, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа села Ащысу" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: села Ащысу, Каншенгел.
75. Избирательный участок № 336.
Центр: станция Казыбек бек, улица А. Мусаева № 18, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа станции Казыбек бек" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: станция Казыбек бек, улицы: Алтын дан, Алтынсарина, Амангельды, Бакеева, западный микрорайон, Жангельды, Жансугурова, Карбозина, Казыбек бека, Куртка, Маметовой, Майлина, Муратбаева, А. Мусаева, Райымбека, Молдагуловой, Токтарбаева, Темиржолшы, Энергетиков.
76. Избирательный участок № 337.
Центр: станция Казыбек бек, улица Шолпанкулова № 5 "Сельский дом культуры станции Казыбек бек" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры акима Жамбылского района".
В границах: станция Казыбек бек, улицы: Абая, Абылхайыра, Абылайхана, Жамбыла, Жандосова, А. Кошербаева, Уалиханова, Сейфуллина, Шаткенова, Шолпанкулова.

69. № 330 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкқайнар ауылы, Шығыс көшесі № 1, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көкқайнар ауылындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Көкқайнар ауылы; № 1 ферма.
70. № 331 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыбастау ауылы, Самал көшесі № 3, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарыбастау ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сарыбастау, Ақдала ауылдары; № 2 ферма.
71. № 332 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үлкен ауылы, №5 шағын ауданы, №32 ғимарат, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үлкен ауылындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үлкен ауылы.
72. № 333 сайлау учаскесі.
Орталығы: Айдарлы ауылы, Абай көшесі № 30, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айдарлы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Айдарлы ауылы.
73. № 334 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бозой ауылы, Абай көшесі № 15, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бозой негізгі орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бозой ауылы.
74. № 335 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ащысу ауылы, Т. Бокин көшесі № 3, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ащысу ауылындағы негізгі орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ащысу, Қаншеңгел ауылдары.
75. № 336 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазыбек бек станциясы, А. Мұсаев көшесі № 18, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қазыбек бек бекетіндегі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қазыбек бек станциясы, көшелері: Алтын дән, Алтынсарин, Амангелді, Бакеев, батыс шағын ауданы, Жангелді, Жансүгіров, Карбозин, Қазыбек бек, Құртқа, Маметова, Майлин, Мұратбаев, А. Мұсаев, Райымбек, Молдағұлова, Тоқтарбаев, Теміржолшы, Энергетиктер.
76. № 337 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазыбек бек станциясы, Шолпанқұлов көшесі № 5, "Жамбыл ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының "Қазыбек бек ауылдық мәдениет үйі".
Шекарасы: Қазыбек бек станциясы, көшелері: Абай, Әбілхайыр, Абылайхан, Жамбыл, Жандосов, А. Көшербаев, Уәлиханов, Сейфуллин, Шаткенов, Шолпанқұлов.

77. Избирательный участок № 990.
Центр: село Узынагаш, улица Рыскулова № 78, Государственное учреждение "Управление полиции Жамбылского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
В границах: село Узынагаш, улица Рыскулова № 78.

77. № 990 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Рысқұлов көшесі № 78, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының Полиция департаменті Жамбыл ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, Рысқұлов көшесі № 78.