Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Енбекшиказахского района
Постановление акимата Енбекшиказахского района Алматинской области от 1 декабря 2022 года № 968. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 декабря 2022 года № 30922
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Енбекшиказахского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Енбекшиказахского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов Енбекшиказахского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Енбекшиказахского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2023 года.
Аким Енбекшиказахского района А. Досумбаев
Приложение к постановлению акимата Енбекшиказахского района от 1 декабря 2022 года № 968
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Енбекшиказахского района
Населенный пункт, учетный квартал
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициент зонирования
1
город Есик
Оценочная зона I.

Еңбекшіқазақ ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № 968 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 2 желтоқсанда № 30922 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 529 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Еңбекшіқазақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшіқазақ ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Еңбекшіқазақ ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жариялағанынан кейін Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ ауданының әкімі А. Досумбаев
Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № 968 қаулысына қосымша
Еңбекшіқазақ ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Елді мекен, есептік квартал
Салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
Есік қаласы
Бағалау аймағы I.

учетные кварталы 001, 002, 003, 004, 005, 006, 007, 008, 009, 010, 011, 012, 013, 014, 015
С севера – границы садоводческих товариществ "Коксай", "Иссык-2", река Есик, улица Болашак. С востока – улицы Абдиева, Вишневая, Хангельды батыр, Трудовая. С юга – улица Уральская. С запада – улицы Малькеева, Алматинская, Астана, Байтерек, река Есик.
2,0
Оценочная зона II.
учетные кварталы 016, 017, 152, 155, 180, 135, 297
не селитебная территория города Есик.
2,0
Оценочная зона I.
2
село Ават
учетный квартал 020
С севера – улица Женис. С востока – улица Косаева. С юга – улица Алмалы. С запада – улица Мансурова.

001, 002, 003, 004, 005, 006, 007, 008, 009, 010, 011, 012, 013, 014, 015 есептік кварталдары
Солтүстіктен – "Көксай", "Иссык-2" бау-бақша серіктестіктерінің шекаралары, Есік өзені, Болашақ көшесі. Шығыстан – Әбдиев, Вишневая, Ханкелді батыр, Трудовая көшелері. Оңтүстіктен – Уральская көшесі. Батыстан – Есік өзені, Малькеев, Алматинская, Астана, Бәйтерек көшелері.
2,0
Бағалау аймағы IІ.
016, 017, 152, 155, 180, 135, 297 есептік кварталдары
Есік қаласының қоныстанбаған аумағы.
2,0
Бағалау аймағы I.
2
Ават ауылы
020 есептік кварталы
Солтүстіктен – Жеңіс көшесі. Шығыстан – Қосаев көшесі. Оңтүстіктен – Алмалы көшесі. Батыстан – Мансуров көшесі.

1,80
учетный квартал 019
С севера и востока – трасса Алматы-Хоргос. С юга – улица Женис. С запада –
улица Мансурова.
1,60
учетный квартал 023
С севера и с востока – до трассы Алматы-Хоргос, граница Жанашарского сельского округа. С востока – от трассы Алматы-Хоргос до автомобильной дороги вдоль Большого Алматинского канала имени Конаева, проектируемая улица. С юга – автомобильная дорога вдоль Большого Алматинского канала имени Конаева. С запада – улица Мансурова.

1,80
019 есептік кварталы
Солтүстік және Шығыстан – Алматы-Қорғас трассасы. Оңтүстіктен – Жеңіс көшесі. Батыстан – Мансуров көшесі.
1,60
023 есептік кварталы
Солтүстіктен және Шығыстан – Алматы-Қорғас трассасына дейін, Жаңашар ауылдық округінің шекарасы. Шығыстан – Алматы-Қорғас трассасынан Қонаев атындағы Үлкен Алматы каналының бойындағы автомобиль жолына дейін, жобаланатын көше. Оңтүстіктен – Қонаев атындағы Үлкен Алматы каналының бойындағы автомобиль жолы. Батыстан – Мансуров көшесі.

1,50
3
село Акши
учетный квартал 087
С севера – улица Елеубая. С востока – проектируемая улица. С юга – улица Шокпарова. С запада – улица Байсауова.
1,85
учетный квартал 100
С севера – до границы села Акши.
1,85
4
село Байтерек
учетный квартал 005
С севера – улица Альмерек абыз. С востока – улицы Молодежная и Каменистая. С юга – автомобильная дорога вдоль Большого Алматинского канала имени Конаева. С запада – переулок Талгарский.
1,85
учетный квартал 004
С севера – улица Альмерек абыз. С востока – переулок Талгарский. С юга и запада – автомобильная дорога вдоль Большого Алматинского канала имени Конаева.
1,60
учетный квартал 003
С севера и востока – улица Садовая. С юга – улица Альмерек абыз. С запада – улица Садовая.
1,40
учетный квартал 018
С севера до границы села Байтерек.
1,40
5
село Балтабай
учетный квартал 073
С севера – улица Северная. С востока – вдоль коллектора до улицы Алматинская. С юга – улица Табачная. С запада – улица Заречная.
1,55
учетный квартал 081
С севера до границы села Балтабай.
1,50
6
село Бирлик
учетный квартал 072
С севера – улица Милиораторная. С востока – до границы села Балтабай. С юга – улицы Маметовой, Жандосова. С запада – проектируемая улица.
1,60
учетный квартал 081
С юга – улица Мелиораторная. С запада – до восточной границы села Бирлик. С востока – до границы села Балтабай.
1,40
7
село Енбек
учетный квартал 070
С севера – улица Абдулбакиева. С востока – улица Восточная. С юга – трасса Алматы-Хоргос. С запада – улица Розыбакиева.
1,60
8
село Актогай
учетный квартал 063
С севера – улица Новостройка. С востока – улица Сосновая. С юга – трасса Алматы-Хоргос. С запада – улица Новая.
1,65
учетный квартал 064
Внутренняя граница – до угла улиц Новая и Новостройка. С востока – до границы села Енбек. С севера и запада – до границы села Актогай.
1,60
9
село Болек
учетный квартал 138
С севера – улица Жастар. С востока и с юга – улица Ярославская. С запада – улица Заводская.
1,70
учетный квартал 152
С севера – улица Ярославская, далее до границы села Болек.
1,70
10
село Жанашар
учетные кварталы 024, 036
С севера – дорога на ферму. С востока и юга – проектируемая улица. С запада – река Талгар.
1,65
11
село Каипова
учетный квартал 220
С севера – улицы Маметовой, Актума. С востока – проектируемая улица. С юга – трасса Алматы-Хоргос. С запада – проектируемая улица.
1,55
12
село Казахстан
учетный квартал 218
С севера – трасса Алматы-Хоргос. С юга – проектируемая улица. С юга – улица Умбеталиева. С запада – проектируемая улица.
1,55
учетный квартал 221
С севера – трасса Алматы-Хоргос. С востока до севера – проектируемая улица.

1,50
3
Ақши ауылы
087 есептік кварталы
Солтүстіктен – Елеубай көшесі. Шығыстан – жобаланатын көше. Оңтүстіктен – Шоқпаров көшесі. Батыстан – Байсауов көшесі.
1,85
100 есептік кварталы
Солтүстіктен – Ақши ауылының шекарасына дейін.
1,85
4
Бәйтерек ауылы
005 есептік кварталы
Солтүстіктен – Әлмерек абыз көшесі. Шығыстан – Молодежная және Каменистая көшелері. Оңтүстіктен – Қонаев атындағы Үлкен Алматы каналының бойындағы автомобиль жолы. Батыстан – Талғар тұйық көшесі.
1,85
004 есептік кварталы
Солтүстіктен – Әлмерек абыз көшесі. Шығыстан – Талғар тұйық көшесі. Оңтүстіктен және Батыстан – Қонаев атындағы Үлкен Алматы каналының бойындағы автомобиль жолы.
1,60
003 есептік кварталы
Солтүстіктен және Шығыстан – Садовая көшесі. Оңтүстіктен – Әлмерек абыз көшесі. Батыстан – Садовая көшесі.
1,40
018 есептік кварталы
Солтүстіктен – Бәйтерек ауылының шекарасына дейін.
1,40
5
Балтабай ауылы
073 есептік кварталы
Солтүстіктен – Северная көшесі. Шығыстан – коллектордың бойымен Алматы көшесіне дейін. Оңтүстіктен – Табачная көшесі. Батыстан – Заречная көшесі.
1,55
081 есептік кварталы
Солтүстіктен – Балтабай ауылының шекарасына дейін.
1,50
6
Бірлік ауылы
072 есептік кварталы
Солтүстіктен – Мелиораторная көшесі. Шығыстан – Балтабай ауылының шекарасына дейін. Оңтүстіктен – Мәметова, Жандосов көшелері. Батыстан – жобаланатын көше.
1,60
081 есептік кварталы
Оңтүстіктен – Мелиораторная көшесі. Батыстан – Бірлік ауылының шығыс шекарасына дейін. Шығыстан – Балтабай ауылының шекарасына дейін.
1,40
7
Еңбек ауылы
070 есептік кварталы
Солтүстіктен – Абдулбакиев көшесі. Шығыстан – Восточная көшесі. Оңтүстіктен – Алматы-Қорғас трассасы. Батыстан – Розыбакиев көшесі.
1,60
8
Ақтоғай ауылы
063 есептік кварталы
Солтүстіктен – Новостройка көшесі. Шығыстан – Сосновая көшесі. Оңтүстіктен – Алматы-Қорғас трассасы. Батыстан – Новая көшесі.
1,65
064 есептік кварталы
Ішкі шекара – Новая және Новостройка көшелерінің бұрышына дейін. Шығыстан – Еңбек ауылының шекарасына дейін. Солтүстік және батыстан – Ақтоғай ауылының шекарасына дейін.
1,60
9
Бөлек ауылы
138 есептік кварталы
Солтүстіктен – Жастар көшесі. Шығыстан және Оңтүстіктен – Ярославская көшесі. Батыстан – Заводская көшесі.
1,70
152 есептік кварталы
Солтүстіктен – Ярославская көшесі, одан әрі Бөлек ауылының шекарасына дейін.
1,70
10
Жаңашар ауылы
024, 036 есептік кварталдары
Солтүстіктен – фермаға жол. Шығыстан және Оңтүстіктен – жобаланатын көше. Батыстан – Талғар өзені.
1,65
11
Қайыпов ауылы
220 есептік кварталы
Солтүстіктен – Маметова, Ақтұма көшелері. Шығыстан – жобаланатын көше. Оңтүстіктен Алматы-Қорғас трассасы. Батыстан – жобаланатын көше.
1,55
12
Қазақстан ауылы
218 есептік кварталы
Солтүстіктен – Алматы-Қорғас трассасы. Оңтүстіктен - жобаланатын көше. Оңтүстіктен – Үмбеталиев көшесі. Батыстан – жобаланатын көше.
1,55
221 есептік кварталы
Солтүстіктен – Алматы-Қорғас трассасы. Шығыстан солтүстікке дейін – жобаланатын көше.

1,20
13
село Каракемер
учетный квартал 110
С севера – улица Тастанбекова. С востока – вдоль канала. С юга – улица Мандиева. С запада – улица Шоссейная.
1,65
учетный квартал 109
С севера – улица Буркитбаева. С востока – канал. С юга – улица Тастанбекова. С запада – улица Шоссейная.
1,75
учетный квартал 114
С севера – трасса Сатай-Талдыбулак. С востока – проектируемая улица. С юга –улица Буркитбаева. С востока – село Сатай.
1,40
14
село Каратурык
учетный квартал 232
С севера – улица Жибек жолы. С востока – улица Таусугурская. С юга – улица Розиева. С запада – проектируемая улица.
1,75
учетный квартал 235
С севера – улица Розиева. С востока на север – до границы села Каратурык.
1,55
15
село Кызылжар
учетный квартал 131
С севера – улица Жандосова. С востока – улица Олжабая. С юга – улица Аюбая. С запада –улица Жандосова.
1,85
учетный квартал 132
С севера и с востока – улица Жандосова. С юга – улица Аюбая. С запада – улица Тауелсиздик.
1,85
16
село Байдибек би
учетный квартал 101
С севера – улицы Панфилова, Олжабулатова. С востока – улицы Жакупова, Зорманова. С востока и с юга - улица Байболова. С запада – коллектор.
1,30
учетный квартал 102
С севера – улица Панфилова. С востока – улица Васильева. С юга – улицы Оразбекова, Байболова. С запада – улицы Зорманова, Жакупова.
1,30
учетный квартал 103
С севера – улица Сибирская. С востока – река Жарсу. С юга – улица Байболова. С запада – улица Васильева.
1,40
учетный квартал 104
С севера – улица Байболова. С востока – река Жарсу. С юга – улицы Подгорная, Виноградная, Женис. С запада – улица Васильева.
1,30
17
село Саймасай
учетный квартал 048
С севера – улица Колхозная. С востока – улица Райымбека. С юга – улица Интернациональная. С запада – улица Конаева.
1,60
учетный квартал 047
С севера – проектируемая улица. С запада – улица Конаева. С востока и запада – улица Студенческая.
1,65
учетный квартал 052
Внутри улиц Колхозная, Райымбека, Студенческая до границы села Саймасай.
1,40
18
село Ташкенсаз
учетный квартал 053
С севера – улица Мира. С востока – улица Богарная. С юга – улица Полевая. С запада – улица Гагарина.
1,75
19
село Кульжинское
учетный квартал 055
С севера – улица Алматинская. С востока – улица Восточная. С юга – проектируемая улица. С запада – улица Западная.
1,50
20
село Тескенсу
учетный квартал 222
С севера – трасса Западная Европа-Западный Китай. С востока – улица Райымбека. С юга – проектируемая улица. С запада – улица Салимова.

1,20
13
Қаракемер ауылы
110 есептік кварталы
Солтүстіктен – Тастанбеков көшесі. Шығыстан – канал бойымен. Оңтүстіктен – Мәндиев көшесі. Батыстан – Шоссейная көшесі.
1,65
109 есептік кварталы
Солтүстіктен – Бүркітбаев көшесі. Шығыстан – канал. Оңтүстіктен – Тастанбеков көшесі. Батыстан – Шоссейная көшесі.
1,75
114 есептік кварталы
Солтүстіктен – Сатай-Талдыбұлақ трассасы. Шығыстан – жобаланатын көше. Оңтүстіктен – Бүркітбаев көшесі. Шығыстан – Сатай ауылы.
1,40
14
Қаратұрық ауылы
232 есептік кварталы
Солтүстіктен – Жібек жолы көшесі. Шығыстан – Таусүгір көшесі. Оңтүстіктен – Розиев көшесі. Батыстан – жобаланатын көше.
1,75
235 есептік кварталы
Солтүстіктен – Розиев көшесі. Шығыстан солтүстікке қарай Қаратұрық ауылының шекарасына дейін.
1,55
15
Қызылжар ауылы
131 есептік кварталы
Солтүстіктен – Жандосов көшесі. Шығыстан – Олжабай көшесі. Оңтүстіктен – Аюбай көшесі. Батыстан – Жандосов көшесі.
1,85
132 есептік кварталы
Солтүстіктен және шығыстан – Жандосов көшесі. Оңтүстіктен – Аюбай көшесі. Батыстан – Тәуелсіздік көшесі.
1,85
16
Бәйдібек би ауылы
101 есептік кварталы
Солтүстіктен – Панфилов, Олжабулатов көшелері. Шығыстан – Жақыпов, Зорманов көшелері. Шығыстан және оңтүстіктен – Байболов көшесі. Батыстан – коллектор.
1,30
102 есептік кварталы
Солтүстіктен – Панфилов көшесі. Шығыстан – Васильев көшесі. Оңтүстіктен – Оразбеков, Байболов көшелері. Батыстан – Зорманов, Жақыпов көшелері.
1,30
103 есептік кварталы
Солтүстіктен – Сибирская көшесі. Шығыстан – Жарсу өзені. Оңтүстіктен – Байболов көшесі. Батыстан – Васильев көшесі.
1,40
104 есептік кварталы
Солтүстіктен – Байболов көшесі. Шығыстан – Жарсу өзені. Оңтүстіктен – Подгорная, Виноградная, Жеңіс көшелері. Батыстан – Васильев көшесі.
1,30
17
Саймасай ауылы
048 есептік кварталы
Солтүстіктен – Колхозная көшесі. Шығыстан – Райымбек көшесі. Оңтүстіктен – Интернациональная көшесі. Батыстан – Қонаев көшесі.
1,60
047 есептік кварталы
Солтүстіктен – жобаланатын көше. Батыстан – Қонаев көшесі. Шығыстан және батыстан – Студенческая көшесі.
1,65
052 есептік кварталы
Колхозная, Райымбек, Студенческая көшелері ішінен Саймасай ауылының шекарасына дейін.
1,40
18
Ташкенсаз ауылы
053 есептік кварталы
Солтүстіктен – Мира көшесі. Шығыстан – Богарная көшесі. Оңтүстіктен – Полевая көшесі. Батыстан – Гагарин көшесі.
1,75
19
Құлжа ауылы
055 есептік кварталы
Солтүстіктен – Алматинская көшесі. Шығыстан – Восточная көшесі. Оңтүстіктен – жбаланатын көше. Батыстан – Западная көшесі.
1,50
20
Тескенсу ауылы
222 есептік кварталы
Солтүстіктен – Батыс Еуропа-Батыс Қытай трассасы. Шығыстан – Райымбек көшесі. Оңтүстіктен – жобаланатын көше. Батыстан – Салимов көшесі.

1,90
21
село Тургень
учетный квартал 116
С севера – канал. С востока – улица Аубакирова. С юга – улица Кулманбета. С запада – канал.
1,30
учетный квартал 115
С севера – улица Сатай батыр. С востока – улица Жунисбая. С юга – улица Кулманбета. С запада – улица Аубакирова.
1,10
учетный квартал 117
С севера – улица Кулманбета. С востока – улицы Харламова, Князбаева. С запада – улица Аубакирова.
1,85
учетный квартал 118
С севера – улица Кулманбета. С востока – улица Аубакирова. С юга – улица Сатай батыра. С запада – улица Конаева.
1,45
учетный квартал 119
С севера – улица Кулманбета. С востока – улица Конаева. С запада – улицы Ауезова, Бокина.
1,55
учетный квартал 126
Внутренняя граница проходит по каналу и улицам Сатай батыр, Бокина до границы села Тургень.
1,30
22
село Шелек
учетные кварталы 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259
С севера – переулок Кирпичный, улицы Момышулы, Озерная, Орынтаева, Заречная, Арычная. С востока – улицы Стадионная, Нурпеисова. С юга – трасса Алматы-Хоргос. С запада – улица Иманиязова.
1,90
Оценочная зона II.
23
село Койшибек
учетный квартал 001
С севера – улица Исатай батыра. С востока – улица Абая. С запада – улица Сатпаева.
1,35
24
село Алга
учетный квартал 002
С севера – трасса Западная Европа-Западный Китай. С востока – улица Жамала. С юга – улица Солтанбая. С запада – улица Нурпеиса.
1,55
25
село Казатком
учетный квартал 084
С севера – улица Ержумаева. С востока – проектируемая улица. С юга – улица Жандосова. С запада – проектируемая улица.
1,65
26
село Кайрат
учетный квартал 086
С севера – проектируемая улица. С востока – улица Кыдырбаева. С юга – улица Рыскулова. С запада – улица Сейфуллина.
1,70
27
село Байсеит
учетные кварталы 270, 271
С севера, с востока, с юга и с запада – проектируемая улица.
1,55
28
село Аймен
учетный квартал 137
С севера – улица Мира. С востока – улица Юбилейная. С юга – улица Школьная. С запада – улица Виноградная.
1,45
29
село Карасай
учетный квартал 138
С севера – улицы Поповича, Николаева, Беляева. С востока – улица Гагарина. С запада – улица Терешковой.
1,55
30
село Космос
учетный квартал 025
С севера – улица Северная. С востока – улица Набережная. С юга – улица Молодежная. С запада – улицы Новосельская, Ленина.
1,45
31
село Базаркельды
учетные кварталы 026, 036
С севера – дорога на мусорный полигон. С востока – улица Новосельская. С юга – улица Центральная. С запада – улица Октябрьская.
1,25
32
село Ащыбулак

1,90
21
Түрген ауылы
116 есептік кварталы
Солтүстіктен – канал. Шығыстан – Әубәкіров көшесі. Оңтүстіктен – Құлмамбет көшесі. Батыстан – канал.
1,30
115 есептік кварталы
Солтүстіктен – Сатай батыр көшесі. Шығыстан – Жүнісбай көшесі. Оңтүстіктен – Құлманбет көшесі. Батыстан – Әубәкіров көшесі.
1,10
117 есептік кварталы
Солтүстіктен – Құлмамбет көшесі. Шығыстан – Харламов, Князбаев көшелері. Батыстан – Әубәкіров көшесі.
1,85
118 есептік кварталы
Солтүстіктен – Құлманбет көшесі. Шығыстан – Әубәкіров көшесі. Оңтүстіктен – Сатай батыр көшесі. Батыстан – Қонаев көшесі.
1,45
119 есептік кварталы
Солтүстіктен – Құлманбет көшесі. Шығыстан – Қонаев көшесі. Батыстан – Әуезов, Бокин көшелері.
1,55
126 есептік кварталы
Ішкі шекара канал және Сатай батыр, Бокин көшелері арқылы Түрген ауылы шекарасына дейін өтеді.
1,30
22
Шелек ауылы
251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 есептік кварталдары
Солтүстіктен – Кирпичный тұйық көшесі, Момышұлы, Озерная, Орынтаев, Заречная, Арычная көшелері. Шығыстан – Стадионная, Нұрпейісов көшелері. Оңтүстіктен – Алматы-Қорғас трассасы. Батыстан – Иманиязов көшесі.
1,90
Бағалау аймағы II.
23
Қойшыбек ауылы
001 есептік кварталы
Солтүстіктен – Исатай батыр көшесі. Шығыстан – Абай көшесі. Батыстан – Сәтпаев көшесі.
1,35
24
Алға ауылы
002 есептік кварталы
Солтүстіктен – Батыс Еуропа-Батыс Қытай трассасы. Шығыстан – Жамал көшесі. Оңтүстіктен – Солтанбай көшесі. Батыстан – Нұрпейіс көшесі.
1,55
25
Казатком ауылы
084 есептік кварталы
Солтүстіктен – Ержұмаев көшесі. Шығыстан – жобаланатын көше. Оңтүстіктен – Жандосов көшесі. Батыстан – жобаланатын көше.
1,65
26
Қайрат ауылы
086 есептік кварталы
Солтүстіктен – жобаланатын көше. Шығыстан – Қыдырбаев көшесі. Оңтүстіктен – Рысқұлов көшесі. Батыстан – Сейфуллин көшесі.
1,70
27
Байсейіт ауылы
270, 271 есептік кварталдары
Солтүстіктен, шығыстан, оңтүстіктен және батыстан – жобаланатын көше.
1,55
28
Аймен ауылы
137 есептік кварталы
Солтүстіктен – Мира көшесі. Шығыстан – Юбилейная көшесі. Оңтүстіктен – Школьная көшесі. Батыстан – Виноградная көшесі.
1,45
29
Қарасай ауылы
138 есептік кварталы
Солтүстіктен – Попович, Николаев, Беляев көшелері. Шығыстан – Гагарин көшесі. Батыстан – Терешкова көшесі.
1,55
30
Космос ауылы
025 есептік кварталы
Солтүстіктен – Северная көшесі. Шығыстан – Набережная көшесі. Оңтүстіктен – Молодежная көшесі. Батыстан – Новосельская, Ленин көшелері.
1,45
31
Базаркелді ауылы
026, 036 есептік кварталдары
Солтүстіктен – қоқыс полигонына апаратын жол. Шығыстан – Новосельская көшесі. Оңтүстіктен – Центральная көшесі. Батыстан – Октябрьская көшесі.
1,25
32
Ащыбұлақ ауылы

учетные кварталы 219, 221
С севера – улица Алтынсарина. С востока – проектируемая улица. С юга –автомобильная дорога вдоль Большого Алматинского канала имени Конаева. С запада – улица Мичурина.
1,55
33
село Каражота
учетные кварталы 226, 227, 229
С северной стороны – полевая дорога. С востока – улица Алтынсарина. С юга – улица Айсабаева. С запада – улица Молдагулова.
1,40
34
село Сатай
учетные кварталы 107, 114
С северной стороны – лотковый канал. С востока – улица Ажибай. С юга – канал. С запада – автомобильная дорога Талгар-Евгеньевка.
1,40
35
село Талдыбулак
учетные кварталы 108, 114
С севера – по краю селитебной зоны (полевая дорога). С востока – улица Южная. С юга – река Талдыбулак. С запада – лотковый канал.
1,75
36
село Ащысай
учетные кварталы 230, 231
С севера – улица Канаева. С востока – улица Иманова. С юга и запада – проектируемые улицы.
1,60
37
село Достык
учетные кварталы 233, 235
С севера – трасса Алматы-Хоргос. С востока – улица Муталипа. С юга и с запада – проектируемая улица.
1,75
38
село Лавар
учетные кварталы 234, 235
С севера – трасса Алматы-Хоргос. С востока, с юга и с запада – проектируемые улицы.
1,25
39
село Коктобе
учетные кварталы 133, 134, 135
С севера – проектируемая улица. С востока – улица Жанбакиева. С юга – река Коктобе. С запада – улица Логовая.
1,75
40
село Алмалы
учетные кварталы 130, 135
С севера, с востока, с юга и с запада – проектируемые улицы.
1,85
41
село Толе би
учетные кварталы 129, 135
С севера и с востока – проектируемая улица. С юга – улица Экспериментальная. С запада – улица Комсомольская.
1,85
42
село Корам
учетные кварталы 241, 242, 243
С севера и с востока – проектируемая улица. С юга – улица Жандосова. С запада – проектируемая улица.
1,40
43
село Кырбалтабай
учетные кварталы 040, 041, 042, 043
С севера улица – Абылай хана. С востока и юга – проектируемые улицы. С запада – улица Рыскулова.
1,70
44
село Акжал
учетные кварталы 037, 043
С севера и с востока – проектируемая улица. С юга – улица Нурбека. С запада – река Леп.
1,15
45
село Екпинды
учетные кварталы 038, 039, 043
С севера – улица Алатау и река Балтабай. С севера – проектируемая улица. С востока – река Тургень. С юга – проектируемая улица.
1,40
46
село Кайнар
учетные кварталы 044, 045
С севера и с востока – проектируемая улица. С юга – дорога в село Кырбалтабай. С запада – проектируемая улица.
1,50
47
село Шалкар
учетные кварталы 304, 043
С севера – улица Жамбыла. С востока – проектируемая улица. С юга – улица Абая. С запада – проектируемая улица.

219, 221 есептік кварталдары
Солтүстіктен – Алтынсарин көшесі. Шығыстан – жобаланатын көше. Оңтүстіктен – Қонаев атындағы Үлкен Алматы каналының бойындағы автомобиль жолы. Батыстан – Мичурин көшесі.
1,55
33
Қаражота ауылы
226, 227, 229 есептік кварталдары
Солтүстік жағы – далалық жол. Шығыстан – Алтынсарин көшесі. Оңтүстіктен – Айсабаев көшесі. Батыстан – Молдағұлова көшесі.
1,40
34
Сатай ауылы
107, 114 есептік кварталдары
Солтүстік жағынан – науа каналы. Шығыстан – Әжібай көшесі. Оңтүстіктен – канал. Батыстан – Талғар-Евгеньевка автомобиль жолы.
1,40
35
Талдыбұлақ ауылы
108, 114 есептік кварталдары
Солтүстіктен – қоныстану аймағының шеті (далалық жол). Шығыстан – Южная көшесі. Оңтүстіктен – Талдыбұлақ өзені. Батыстан – науа каналы.
1,75
36
Ащысай ауылы
230, 231 есептік кварталдары
Солтүстіктен – Қанаев көшесі. Шығыстан – Иманов көшесі. Оңтүстіктен және батыстан – жобаланатын көшелер.
1,60
37
Достық ауылы
233, 235 есептік кварталдары
Солтүстіктен – Алматы-Қорғас трассасы. Шығыстан – Мүталіп көшесі. Оңтүстіктен және батыстан – жобаланатын көше.
1,75
38
Лавар ауылы
234, 235 есептік кварталдары
Солтүстіктен – Алматы-Қорғас трассасы. Шығыстан, оңтүстіктен және батыстан – жобаланатын көше.
1,25
39
Көктөбе ауылы
133, 134, 135 есептік кварталдары
Солтүстіктен – жобаланатын көше. Шығыстан – Жанбакиев көшесі. Оңтүстіктен – Көктөбе өзені. Батыстан – Логовая көшесі.
1,75
40
Алмалы ауылы
130, 135 есептік кварталдары
Солтүстіктен, шығыстан, оңтүстіктен және батыстан – жобаланатын көше.
1,85
41
Төле би ауылы
129, 135 есептік кварталдары
Солтүстіктен және шығыстан жобаланатын көше. Оңтүстіктен – Экспериментальная көшесі. Батыстан – Комсомольская көшесі.
1,85
42
Қорам ауылы
241, 242, 243 есептік кварталдары
Солтүстіктен және шығыстан – жобаланатын көше. Оңтүстіктен – Жандосов көшесі. Батыстан – жобаланатын көше.
1,40
43
Қырбалтабай ауылы
040, 041, 042, 043 есептік кварталдары
Солтүстіктен – Абылай хан көшесі. Шығыстан және оңтүстіктен – жобаланатын көшелер. Батыстан – Рысқұлов көшесі.
1,70
44
Ақжал ауылы
037, 043 есептік кварталдары
Солтүстіктен және шығыстан – жобаланатын көше. Оңтүстіктен – Нұрбек көшесі. Батыстан – Леп өзені.
1,15
45
Екпінді ауылы
038, 039, 043 есептік кварталдары
Солтүстіктен – Алатау көшесі мен Балтабай өзені. Солтүстіктен – жобаланатын көше. Шығыстан – Түрген өзені. Оңтүстіктен – жобаланатын көше.
1,40
46
Қайнар ауылы
044, 045 есептік кварталдары
Солтүстіктен және шығыстан – жобаланатын көше. Оңтүстіктен – Қырбалтабай ауылына баратын жол. Батыстан – жобаланатын көше.
1,50
47
Шалқар ауылы
304, 043 есептік кварталдары
Солтүстіктен – Жамбыл көшесі. Шығыстан – жобаланатын көше. Оңтүстіктен – Абай көшесі. Батыстан – жобаланатын көше.

1,20
48
село Малыбай
учетные кварталы 288, 289, 291
С севера – улица Озтурук. С востока – проектируемая улица. С юга – улица Бокина. С запада – улица Хамраева.
1,45
49
село К.Ултараков
учетные кварталы 268, 269
С севера – улица Саитова. С востока и юга – проектируемые улицы. С запада – дорога на мусорный полигон.
1,45
50
село Рахат
учетные кварталы 180, 157
С севера и востока – проектируемые улицы. С юга – улица Подгорная. С запада – улица Кожабаева.
1,85
51
село Кайназар
учетные кварталы 180, 158
С севера – Большой Алматинский канал имени Конаева. С востока – проектируемая улица. С юга – улицы Жамбыла, Подгорная. С запада – проектируемая улица.
1,85
52
село Азат
учетные кварталы 160, 161, 180
С севера – улица Улытау. С востока – улица Подгорная. С юга – улица Пионерская. С запада – река Тополевка
1,95
53
село Орикты
учетные кварталы 156, 180
С севера – проектируемая улица. С востока – граница города Есик. С юга – улицы Подгорная, Юбилейная. С запада – проектируемая улица.
1,85
54
село Амангельды
учетные кварталы 046, 052
С севера – проектируемая улица. С востока – река Малый Шырын. С юга –улица Шоссейная. С запада – улица Дараева.
1,65
55
село Нура
учетные кварталы 292, 295
С севера – улица Макатаева. С востока – проектируемая улица. С юга – улица Бокина. С запада – улица Уалиханова.
1,55
56
село Баяндай
учетные кварталы 054, 061
С севера, с востока и с юга – проектируемая улица. С запада – улица Набережная.
1,60
57
село Кольды
учетные кварталы 224, 229
С севера – дорога в село Толкын. С востока и с юга – проектируемая улица. С запада – автомобильная дорога Маловодное-Жарсу.
1,55
58
село Толкын
учетные кварталы 224, 229
С севера и с востока – проектируемая улица. С юга дорога на автомобильную дорогу Маловодное-Жарсу. С запада – проектируемая улица.
1,70
59
село Таутургень
учетные кварталы 120, 194
С севера – автомобильная дорога АЛ-52 подъезд к Торежайлау. С востока, с юга и с запада – проектируемая улица.
1,55
60
село Майское
учетные кварталы 260, 263
С севера – трасса Западная Европа-Западный Китай. С востока и с юга – проектируемая улица. С запада – автомобильная дорога Шелек-Кызылшарык.
1,55
61
село Кызылшарык
учетные кварталы 246, 247, 249
С севера – проектируемая улица. С востока – улица Айсарова. С юга – Корамский канал. С запада – проектируемая улица.
1,65
Оценочная зона III.
62
село Сазы
учетные кварталы 127, 128
С запада – автомобильная дорога АЛ-351 подъезд к селу Акши, 9 километр.

1,20
48
Малыбай ауылы
288, 289, 291 есептік кварталдары
Солтүстіктен – Өзтүрік көшесі. Шығыстан – жобаланатын көше. Оңтүстіктен – Бокин көшесі. Батыстан – Хамраев көшесі.
1,45
49
Қ.Ұлтарақов ауылы
268, 269 есептік кварталдары
Солтүстіктен – Саитов көшесі. Шығыстан және оңтүстіктен – жобаланатын көшелер. Батыстан – қоқыс полигонына баратын жол.
1,45
50
Рахат ауылы
180, 157 есептік кварталдары
Солтүстік және шығыстан – жобаланатын көшелер. Оңтүстіктен – Подгорная көшесі. Батыстан – Қожабаев көшесі.
1,85
51
Қайназар ауылы
180, 158 есептік кварталдары
Солтүстіктен – Қонаев атындағы Үлкен Алматы каналы. Шығыстан – жобаланатын көше. Оңтүстіктен – Жамбыл, Подгорная көшелері. Батыстан – жобаланатын көше.
1,85
52
Азат ауылы
160, 161, 180 есептік кварталдары
Солтүстіктен – Ұлытау көшесі. Шығыстан – Подгорная көшесі. Оңтүстіктен – Пионерская көшесі. Батыстан – Тополевка өзені.
1,95
53
Өрікті ауылы
156, 180 есептік кварталдары
Солтүстіктен – жобаланатын көше. Шығыстан – Есік қаласының шекарасы. Оңтүстіктен – Подгорная, Юбилейная көшелері. Батыстан – жобаланатын көше.
1,85
54
Амангелді ауылы
046, 052 есептік кварталдары
Солтүстіктен – жобаланатын көше. Шығыстан – Кіші Шырын өзені. Оңтүстіктен – Шоссейная көшесі. Батыстан – Дараев көшесі.
1,65
55
Нұра ауылы
292, 295 есептік кварталдары
Солтүстіктен – Мақатаев көшесі. Шығыстан – жобаланатын көше. Оңтүстіктен – Бокин көшесі. Батыстан – Уәлиханов көшесі.
1,55
56
Баяндай ауылы
054, 061 есептік кварталдары
Солтүстіктен, шығыстан және оңтүстіктен – жобаланатын көше. Батыстан – Набережная көшесі.
1,60
57
Көлді ауылы
224, 229 есептік кварталдары
Солтүстіктен – Толқын ауылына баратын жол. Шығыстан және оңтүстіктен – жобаланатын көше. Батыстан – Маловодное-Жарсу автомобиль жолы.
1,55
58
Толқын ауылы
224, 229 есептік кварталдары
Солтүстіктен және шығыстан – жобаланатын көше. Оңтүстіктен – Маловодное-Жарсу автомобиль жолына апаратын жол. Батыстан – жобаланатын көше.
1,70
59
Таутүрген ауылы
120, 194 есептік кварталдары
Солтүстіктен – АЛ-52 автомобиль жолы Төрежайлауға кіреберіс. Шығыстан, оңтүстіктен және батыстан – жобаланатын көше.
1,55
60
Май ауылы
260, 263 есептік кварталдары
Солтүстіктен – Батыс Еуропа-Батыс Қытай трассасы. Шығыстан және оңтүстіктен – жобаланатын көше. Батыстан – Шелек-Қызылшарық автомобиль жолы.
1,55
61
Қызылшарық ауылы
246, 247, 249 есептік кварталдары
Солтүстіктен – жобаланатын көше. Шығыстан – Айсаров көшесі. Оңтүстіктен – Қорам каналы. Батыстан – жобаланатын көше.
1,65
Бағалау аймағы III.
62
Сазы ауылы
127, 128 есептік кварталдары
Батыстан – АЛ-351 автомобиль жолы Ақши ауылына кіреберіс, 9 шақырым.