О признании утратившим силу решения Карасайского районного маслихата от 21 августа 2019 года № 45-6 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Карасайском районе"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 6 сентября 2022 года № 24-6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 сентября 2022 года № 29435
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Карасайского районного маслихата "О повышении ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Карасайском районе" от 21 августа 2019 года №45-6 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5223).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Карасайского районного маслихата Б. Айнабеков

Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес "Қарасай ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2019 жылғы 21 тамыздағы № 45-6 Қарасай аудандық мәслихатының шешімін күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 24-6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 7 қыркүйекте № 29435 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес "Қарасай ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2019 жылғы 21 тамыздағы № 45-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5223 тіркелген) Қарасай аудандық мәслихатының шешімін күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы Б. Айнабеков