Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Карасайскому району
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 11 ноября 2022 года № 27-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 ноября 2022 года № 30507
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2022 года включительно – 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Карасайского районного маслихата Б. Айнабеков

Қарасай ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 қарашадағы № 27-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 14 қарашада № 30507 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-10 тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарна төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 787 қаулысына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшері 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда – болу құнының 0(нөл) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы Б. Айнабеков