О признании утратившим силу решения Сарканского районного маслихата от 9 июня 2020 года № 82-320 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Сарканскому району"
Решение Сарканского районного маслихата области Жетісу от 2 сентября 2022 года № 27-105. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 сентября 2022 года № 29428
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Сарканского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Сарканскому району" от 9 июня 2020 года №82-320 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5547).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Секретарь Сарканского районного маслихата М. Разбеков

"Сарқан ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2020 жылғы 9 маусымдағы № 82-320 Сарқан аудандық мәслихатының шешімін күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 қыркүйектегі № 27-105 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 6 қыркүйекте № 29428 болып тіркелді
Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Сарқан ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2020 жылғы 9 маусымдағы № 82-320 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5547 тіркелген) Сарқан аудандық мәслихатының шешімін күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының хатшысы М. Разбеков