Об утверждении прейскуранта цен на товары (работы, услуги), реализуемые коммунальным государственным учреждением "Шымкентский городской государственный архив" Управления культуры, развития языков и архивов города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент от 26 мая 2022 года № 899. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 июня 2022 года № 28318
В соответствии с пунктом 1 статьи 70 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 1 статьи 17 Закона Республики Казахстан "О Национальном архивном фонде и архивах", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 26 сентября 2018 года № 275 "Об утверждении Правил оказания платных видов деятельности по реализации товаров (работ, услуг) государственными архивами, деньги от реализации которых остаются в их распоряжении и расходования ими денег от реализации товаров (работ, услуг)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17446) акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Шымкент қаласының мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасының "Шымкент қалалық мемлекеттік архиві" коммуналдық мемлекеттік мекемесімен өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалар прейскурантын бекіту туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 26 мамырдағы № 899 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 маусымда № 28318 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 70-бабының 1-тармағына, "Ұлттық архив қоры және архивтер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабының 1-тармағына, "Тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуден түсетін ақша өз иелігінде қалатын мемлекеттік архивтердің оларды өткізу бойынша ақылы қызмет түрлерін көрсетуі және олардың тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуден түскен ақшаны жұмсауы қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2018 жылғы 26 қыркүйектегі № 275 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17446 болып тіркелген) сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить прейскурант цен на товары (работы, услуги), реализуемые коммунальным государственным учреждением "Шымкентский городской государственный архив" Управления культуры, развития языков и архивов города Шымкент.
2. Государственному учреждению "Управление культуры, развития языков и архивов города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;

1. Шымкент қаласының мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасының "Шымкент қалалық мемлекеттік архиві" коммуналдық мемлекеттік мекемесімен өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалар прейскуранты бекітілсін.
2. "Шымкент қаласының мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуін;

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Шымкент.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов
Утвержден постановлением
Акимата города Шымкент
от 26 мая 2022 года № 899
Прейскурант цен на товары (работы, услуги), реализуемые коммунальным государственным учреждением "Шымкентский городской государственный архив" управления культуры, развития языков и архивов города Шымкент
Индекс
Наименование видов работ и услуг
Единица измерения
Cтоимость
(тенге)
1
2
3
4

2) осы қаулы оны ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің бірінші орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов
Шымкент қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 26 мамырдағы
№ 899 қаулысымен бекітілген
Шымкент қаласының мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасының "Шымкент қалалық мемлекеттік архиві" коммуналдық мемлекеттік мекемесімен өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалар прейскуранты
Индексі
Жұмыстар мен қызметтер түрлерінің
атауы
Өлшем бірлігі
Құны
(теңге)
1
2
3
4

6. Перевод по заказам (заявкам) физических и юридических лиц архивных документов в электронную форму, за исключением архивных документов, указанных в пункте 1 статьи 15-1 Закона Республики Казахстан
"О Национальном архивном фонде и архивах"
6.1.
Составление технических заданий на разработку программного продукта системы электронного документооборота и архива электронных документов
техническое задание
договорная
6.2.
Составление перечней документов, образующихся в деятельности организации только в электронном формате
перечень
договорная
6.3.
Перевод по заказам (заявкам) физических и юридических лиц архивных документов в электронную форму
лист

6. "Ұлттық архив қоры және архивтер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 15-1 бабының 1-тармағында көрсетілген архивтік құжаттарды қоспағанда, жеке және заңды тұлғалардың тапсырыстары (өтінімдері) бойынша архивтік құжаттарды электрондық нысанға аудару
6.1.
Электронды құжат айналымы және электронды құжаттар архиві жүйесінің бағдарламалық өнімін әзірлеуге техникалық тапсырмалар құрастыру
техникалық тапсырма
келісім-шарт бойынша
6.2.
Ұйым қызметінде тек электрондық форматта жасалатын құжаттар тізбесін жасау
тізім
келісім-шарт бойынша
6.3.
Жеке және заңды тұлғалардың тапсырыстары (өтінімдері) бойынша архивтік құжаттарды электронды нысанға аудару
парақ

1 818,00
7. Организация и проведение по заказам (заявкам) физических и юридических лиц документальных выставок
7.1.
Выявление документов для выставок, сборников, обзоров
документ
договорная
7.2.
Организация и проведение по заказам (заявкам) физических и юридических лиц документальных выставок
выставка
договорная
7.3.
Составление тематического перечня архивных документов с аннотированными заголовками
заголовок
договорная

1 818,00
7. Жеке және заңды тұлғалардың тапсырыстары (өтінімдері) бойынша құжаттамалық көрмелерді ұйымдастыру және өткізу
7.1.
Көрмелерге, жинақтарға, шолуларға арналған құжаттарды анықтау
құжат
келісім-шарт бойынша
7.2.
Жеке және заңды тұлғалардың тапсырыстары (өтінімдері) бойынша құжаттық көрмелер ұйымдастыру және өткізу
көрме
келісім-шарт бойынша
7.3.
Аннотацияланған тақырыптары бар архивтік құжаттардың тақырыптық тізбесін жасау
тақырып
келісім-шарт бойынша

10.6.4.
публикации в печатном, электронном средствах массовой информации
статья
договорная
10.7.
Проведение исследований по совершенствованию документирования, управления документацией и архивного хранения документов
методическая разработка
договорная
10.8.
Внедрение результатов методических исследований в практику работы организации
акт
договорная
10.9.
Разработка методических рекомендаций по составлению правил документирования, управления документацией и использования систем электронного документооборота в организации
правила
договорная

10.6.4.
баспа, электрондық бұқаралық ақпарат құралдарындағы жариялымдар
мақала
келісім-шарт бойынша
10.7.
Құжаттандыруды жетілдіру, құжаттаманы басқару және құжаттарды архивтік сақтау бойынша зерттеулер жүргізу
әдістемелік әзірлеме
келісім-шарт бойынша
10.8.
Ұйымның жұмыс тәжірибесіне әдістемелік зерттеулердің нәтижелерін енгізу
акт
келісім-шарт бойынша
10.9.
Ұйымда құжаттандыру, құжаттаманы басқару және электронды құжат айналымы жүйесін пайдалану қағидаларын жасау бойынша әдістемелік ұсынымдар әзірлеу
қағидалар
келісім-шарт бойынша