О признании утратившим силу решения маслихата города Шымкент от 14 сентября 2020 года № 69/629-6с "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения на территории города Шымкент"
Решение маслихата города Шымкент от 12 августа 2022 года № 20/175-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 августа 2022 года № 29172
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Шымкент от 14 сентября 2020 года № 69/629-6с "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения на территории города Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 128).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
города Шымкент Б. Нарымбетов

"Шымкент қаласының аумағында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 69/629-6с шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2022 жылғы 12 тамыздағы № 20/175-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 тамызда № 29172 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Шымкент қаласының аумағында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 69/629-6с шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 128 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы
мәслихатының хатшысы Б. Нарымбетов