О присвоении наименования пятому району, образованному в городе Шымкент
Совместные постановление акимата города Шымкент от 12 августа 2022 года № 1502 и решение маслихата города Шымкент от 12 августа 2022 года № 20/172-VII. Зарегистрированы в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 августа 2022 года № 29189
В соответствии с подпунктом 4) статьи 13 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения города, на основании заключения ономастической комиссии города Шымкент от 18 июля 2022 года и заключения Республиканской ономастической комиссии от 1 августа 2022 года, акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование "Тұран" пятому району, образованному в городе Шымкент.
2. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата города Шымкент вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов
Секретарь маслихата города Шымкент Б. Нарымбетов

Шымкент қаласында құрылған бесінші ауданға атау беру туралы
Бірлескен Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 12 тамыздағы № 1502 қаулысы және Шымкент қаласы мәслихатының 2022 жылғы 12 тамыздағы № 20/172-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 тамызда № 29189 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабының 4) тармақшасына сәйкес, тұрғындардың пікірін ескере отырып, Шымкент қаласы ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 шілдедегі қорытындысы және Республикалық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 1 тамыздағы қорытындысы негізінде Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шымкент қаласында құрылған бесінші ауданға "Тұран" атауы берілсін.
2. Осы бірлескен Шымкент қаласы әкімдігінің қаулысы және мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов
Шымкент қаласы мәслихатының хатшысы Б. Нарымбетов