О внесении изменения в решение маслихата города Шымкент от 22 июня 2020 года № 67/598-6c "Об определений специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядок использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний и границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в городе Шымкент"
Решение маслихата города Шымкент от 29 сентября 2022 года № 21/191-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 октября 2022 года № 30049
Маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент "Об определений специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядок использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний и границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в городе Шымкент" от 22 июня 2020 года № 67/598-6c (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 113 следующие изменения:
в приложении 2 к указанному решению:
абзац третий на русском языке изложить в новой редакции, текст на государственном языке не изменяется:
"Организаторам мирных собраний и их участникам запрещается:";
в приложении 3 подпункт 4) исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
города Шымкент Б. Нарымбетов

"Шымкент қаласында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібін және пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы" 2020 жылғы 22 маусымдағы № 67/598-6с Шымкент қаласы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2022 жылғы 29 қыркүйектегі № 21/191-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 қазанда № 30049 болып тіркелді
Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шымкент қаласы мәслихатының "Шымкент қаласында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібін және пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы" 2020 жылғы 22 маусымдағы № 67/598-6с шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 113 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасында:
үшінші абзацтың орыс тіліндегі мәтініне өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
3-қосымшаның 4) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы
мәслихатының хатшысы Б. Нарымбетов