Об утверждении перечня социально значимых пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) и пригородных сообщений по области Абай
Решение маслихата области Абай от 28 декабря 2022 года № 12/81-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 января 2023 года № 31598
Сноска. Заголовок решения в редакции решения маслихата области Абай от 15.11.2023 № 9/64-VIIІ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 3 статьи 14 Закона Республики Казахстан "О железнодорожном транспорте", маслихат области Абай РЕШИЛ:
1. Утвердить перечень социально значимых пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) и пригородных сообщений по области Абай, по следующим маршрутам: "Семей – Жаланашколь – Семей", "Семей – Дегелен – Семей", "Семей – Шар – Семей", "Семей – Аул – Семей", "Актогай – Аягоз – Актогай.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата области Абай от 15.11.2023 № 9/64-VIIІ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата области Абай К. Сулейменов

Абай облысы бойынша әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) және қала маңындағы жолаушылар қатынасының тізбесін бекіту туралы
Абай облысы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/81-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 6 қаңтарда № 31598 болып тіркелді
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда – Абай облысы мәслихатының 15.11.2023 № 9/64-VIIІ шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы "Темір жол көлігі туралы" Заңының 14-бабы 3-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Абай облысы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы бойынша әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) және қала маңындағы жолаушылар қатынасының тізбесі, келесі бағыттар бойынша бекітілсін: "Семей – Жаланашкөл – Семей", "Семей – Дегелен – Семей", "Семей – Шар – Семей", Семей – Ауыл – Семей", "Ақтоғай – Аягөз – Ақтоғай.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы мәслихатының 15.11.2023 № 9/64-VIIІ шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы мәслихатының хатшысы К. Сулейменов