Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата Кокпектинского района области Абай от 29 декабря 2022 года № 426. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2022 года № 31376
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кокпектинский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить места для размещения печатных агитационных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу:
1) постановление акимата Кокпектинского района от 18 мая 2017 года № 131 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов за № 5056);
2) постановление акимата Кокпектинского района от 20 июля 2020 года № 248 "О внесении изменения в постановление акимата Кокпектинского района от 18 мая 2017 года № 131 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов за № 7384).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Кокпектинского района области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Кокпектинского района;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Кокпектинского района области Абай после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Кокпектинского района области Абай.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Д. Оразбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Кокпектинская районная
территориальная избирательная
комиссия
утверждено постановлением
от 29 декабря 2022 года
№ 426
Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
№
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
Село Кокпекты
возле здания Республиканского государственного учреждения "Отдел по делам обороны Кокпектинского района области Абай" Министерства обороны Республики Казахстан, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр досуга" государственное учреждение "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Кокпектинского района области Абай", возле здания коммунального государственного учреждения "Кокпектинская средняя школа" отдела образования Кокпектинского района управления образования области Абай.
2.
Село Узынбулак
возле здания сельского клуба
3.
Село Ажа
возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокпектинская районная больница" Управления здравоохранения области Абай медицинский пункт села Ажа
4.
Село Шариптогай
возле здания коммунального государственного учреждения "Шариптогайская основная школа" отдела образования Кокпектинского района управления образования области Абай
5.
Село Толагай
возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокпектинская районная больница" Управления здравоохранения области Абай медицинский пункт села Толагай.
6.
Село Преображенка
возле здания дома культуры
7.
Село Черноярка
возле здания бывшего сельского клуба села Черноярка
8.
Село Укиликыз
возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокпектинская районная больница" Управления здравоохранения области Абай медицинский пункт села Укиликыз
9.
Село Улкенбокен
возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокпектинская районная больница" Управления здравоохранения области Абай врачебная амбулатория села Улкенбокен
10.
Село Жансары
возле здания бывшей школы села Жансары
11.
Село Актас
возле здания бывшей школы села Актас
12.
Село Шугылбай
возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени И.Жансугурова" отдела образования Кокпектинского района управления образования области Абай, возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокпектинская районная больница" Управления здравоохранения области Абай медицинский пункт села Шугылбай
13.
Село Мелитополь
возле здания бывшего медицинского пункта села Мелитополь.
14.
Село Ульгулималши
возле здания сельского клуба
15.
Село Мамай
возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Амангельды" отдела образования Кокпектинского района управления образования области Абай
16.
Село Нура
возле здания бывшей школы села Нура
17.
Село Сулеймен
возле здания бывшей школы села Сулеймен
18.
Села Тассай
возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Ауэзова" отдела образования Кокпектинского района управления образования области Абай, возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокпектинская районная больница" Управления здравоохранения области Абай врачебная амбулатория села Тассай
19.
Село Кайнар
возле здания бывшей школы села Кайнар
20.
Село Аксу
возле здания бывшей школы села Аксу
21.
Село Ушкумей
возле коммунального государственного учреждения "Ушкомейская начальная малокомплектная школа" отдела образования Кокпектинского района управления образования области Абай
22.
Село Теректы
возле здания сельского клуба, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени К.Аухадиева" отдела образования Кокпектинского района управления образования области Абай
23.
Село Кокжайык
возле здания сельского клуба
24.
Село Ак-ой
возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени А.С.Пушкина" отдела образования Кокпектинского района управления образования области Абай
25.
Село Карамойыл
возле здания сельского клуба
26.
Село Карагандыколь
возле здания бывшего сельского клуба села Карагандыколь
27.
Село Бигаш
возле здания коммунального государственного учреждения "Бигашская основная школа" отдела образования Кокпектинского района управления образования области Абай, возле здания сельского клуба
28.
Село Егинбулак
возле здания сельского клуба

Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Абай облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 426 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 желтоқсанда № 31376 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңы 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңы 27 бабына сәйкес, Көкпекті ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) Көкпекті ауданы әкімдігінің "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" 2017 жылғы 18 мамырдағы № 131 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5056 болып тіркелген);
2) Көкпекті ауданы әкімдігінің "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Көкпекті ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 8 мамырдағы № 131 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 20 шілдедегі № 248 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7384 болып тіркелген)
3. "Абай облысы Көкпекті ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Көкпекті ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Абай облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жасау Абай облысы Көкпекті ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Д. Оразбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкпекті аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 426 қаулысымен
бекітілген
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
№
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1.
Көкпекті ауылы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Абай облысы Көкпекті ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, "Абай облысы Көкпекті ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимараты жанында, Абай облысы білім басқармасының Көкпекті ауданы білім бөлімінің "Көкпекті орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
2.
Ұзынбұлақ ауылы
ауылдық клуб ғимаратының жанында
3.
Ажа ауылы
Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Көкпекті аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны Ажа ауылының медициналық пункт ғимаратының жанында
4.
Шәріптоғай ауылы
Абай облысы білім басқармасының Көкпекті ауданы білім бөлімінің "Шәріптоғай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында.
5.
Толағай ауылы
Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Көкпекті аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны Толағай ауылының медициналық пункт ғимаратының жанында
6.
Преображенка ауылы
мәдениет үйі ғимаратының жанында
7.
Черноярка ауылы
Черноярка ауылының бұрыңғы ауылдық клуб ғимаратының жанында
8.
Үкіліқыз ауылы
Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Көкпекті аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны Үкіліқыз ауылының медициналық пункт ғимаратының жанында
9.
Үлкенбөкен ауылы
Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Көкпекті аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны Үлкенбөкен ауылының дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанында
10.
Жансары ауылы
Жансары ауылының бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында
11.
Ақтас ауылы
Ақтас ауылының бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында
12.
Шұғылбай ауылы
Абай облысы білім басқармасының Көкпекті ауданы білім бөлімінің "І.Жансүгіров атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Көкпекті аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны Шұғылбай ауылының медициналық пункт ғимаратының жанында
13.
Мелитополь ауылы
Мелитополь ауылының бұрыңғы медициналық пункт ғимаратының жанында
14.
Үлгілімалшы ауылы
ауылдық клуб ғимаратының жанында
15.
Мамай ауылы
Абай облысы білім басқармасының Көкпекті ауданы білім бөлімінің "Амангелді атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіжанында.
16.
Нұра ауылы
Нұра ауылының бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында
17.
Сүлеймен ауылы
Сүлеймен ауылының бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында
18.
Тассай ауылы
Абай облысы білім басқармасының Көкпекті ауданы білім бөлімінің "Әуезов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Көкпекті аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны Тассай ауылының дәрігерлік амбулатория ғимараттарының жанында
19.
Қайнар ауылы
Қайнар ауылының бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында
20.
Ақсу ауылы
Ақсу ауылының бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында
21.
Үшкөмей ауылы
Абай облысы білім басқармасының Көкпекті ауданы білім бөлімінің "Үшкөмей бастауыш шағын жинақты мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында.
22.
Теректі ауылы
ауылдық клуб ғимаратының жанында, Абай облысы білім басқармасының Көкпекті ауданы білім бөлімінің "Қ.Аухадиев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында
23.
Көкжайық ауылы
ауылдық клуб ғимаратының жанында
24.
Ақ-ой ауылы
Абай облысы білім басқармасының Көкпекті ауданы білім бөлімінің "А.С.Пушкин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында
25.
Қарамойыл ауылы
ауылдық клуб ғимаратының жанында.
26.
Қарағандыкөл ауылы
Қарағандыкөл ауылының бұрыңғы ауылдық клуб ғимаратының жанында
27.
Биғаш ауылы
Абай облысы білім басқармасының Көкпекті ауданы білім бөлімінің "Биғаш негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында, ауылдық клуб ғимаратының жанында
28.
Егінбұлақ ауылы
ауылдық клуб ғимаратының жанында