Об утверждении пороговых значений розничных цен на некоторые социально-значимые продовольственные товары на четвертый квартал 2022 года
Постановление акимата Жамбылской области от 12 мая 2022 года № Уч.№1-235 дсп. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 мая 2022 года № 4979
Документы с грифом "Для служебного пользования" в БД "Закон" не вносятся.

2022 жылдың төртінші тоқсанына арналған әлеуметтік маңызы бар кейбір азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2022 жылғы 12 мамырдағы №1-235 қбпү қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2022 жылғы 25 мамырда № 4979 болып тіркелді
"Қызмет бабында пайдалану үшін" белгімен берілген құжаттар "Заң" ДБ-ға енгізілмейді.