О признании утратившим силу решения Жамбылского областного маслихата от 26 сентября 2019 года № 38-10 "Об утверждении правил погребения и организации дела по уходу за могилами по Жамбылской области"
Решение Жамбылского областного маслихата от 16 февраля 2022 года № 13-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 марта 2022 года № 27001
В соответствии с пунктом 8 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жамбылского областного маслихата "Об утверждении правил погребения и организации дела по уходу за могилами по Жамбылской области" от 26 сентября 2019 года под № 38-10 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4338).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского областного маслихата по вопросам развития предпринимательства, строительства, транспорта и коммунальной сферы.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жамбылского
областного маслихата М. Сарыбеков

"Жамбыл облысы бойынша жерлеу және қабірлерді қарап-күту жөніндегі істі ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 26 қыркүйектегі №38-10 шешімінің күшін жою туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2022 жылғы 16 ақпандағы № 13-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 наурызда № 27001 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 8-тармағына сәйкес, Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жамбыл облысы бойынша жерлеу және қабірлерді қарап-күту жөніндегі істі ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 38-10 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4338 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл облыстық мәслихатының кәсіпкерлікті қолдау, құрылыс, көлік және коммуналдық салаларды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облыстық
мәслихатының хатшысы М. Сарыбеков