О резервировании земель для создания государственного природного заказника местного значения "Сулутор - Ботамойнак"
Постановление акимата Жамбылской области от 4 марта 2022 года № 46. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 марта 2022 года № 27099
В соответствии с подпунктом 10) пункта 2 статьи 10 и статьи 24 Закона Республики Казахстан "Об особо охраняемых природных территориях" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Зарезервировать сроком на 12 месяцев для создания государственного природного заказника местного значения "Сулутор – Ботамойнак" на территории Т.Рыскуловского и Жамбылского районов земельные участки общей площадью 128846 гектаров в пределах границ согласно прилагаемому плану (схема) расположения и экспликации резервируемых земельных участков без установления ограничений (обременений) права их использования (приложения 1, 2).
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.

Жергілікті маңызы бар "Сұлутөр – Ботамойнақ" мемлекеттік табиғи қаумалын құру үшін жерлерді резервте қалдыру туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2022 жылғы 4 наурыздағы № 46 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 наурызда № 27099 болып тіркелді
"Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 2-тармағының 10) тармақшасына және 24-бабына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Т.Рысқұлов және Жамбыл аудандарының аумақтарында қоса беріліп отырған жергілікті маңызы бар "Сұлутөр – Ботамойнақ" мемлекеттік табиғи қаумалын құру үшін резервіленген жер учаскелерінің орналасу жоспары (сызбасы) мен экспликациясына сәйкес (1, 2 - қосымшалар) шекаралары шегінде жалпы алаңы 128846 гектар жер учаскелері оларды пайдалану құқығына шектеулер (ауыртпалықтар) белгiлемей 12 ай мерзімге резервте қалдырылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.