О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2021 года №12-5 "Об областном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Жамбылского областного маслихата от 8 сентября 2022 года № 20-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 сентября 2022 года № 29633
Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2022-2024 годы" от 13 декабря 2021 года №12-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25874) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 586 365 607 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 45 536 140 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 696 128 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 536 115 339 тысяч тенге;
2) затраты – 606 943 204 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 347 060 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 15 611 075 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 264 015 тысяч тенге;
4) cальдо по операциям с финансовыми активами – 960 703 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета (профицит) – -22 885 360 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 22 885 360 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жамбыл облыстық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы №12-5 "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2022 жылғы 8 қыркүйектегі № 20-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 қыркүйекте № 29633 болып тіркелді
Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы №12-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25874 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 586 365 607 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 45 536 140 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 696 128 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 000 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 536 115 339 мың теңге;
2) шығындар – 606 943 204 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 347 060 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 15 611 075 мың теңге:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 264 015 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 960 703 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -22 885 360 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22 885 360 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3 956 917
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
200 672
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
217 612
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
34 077
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
97 884
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
51 200
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 198 350
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
157 122
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
26 164 138
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 892 985
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 415 439
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 803 718
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
1 142 868
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
530 960
261
Управление образования области
841 399
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
489 437
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
249 157
201
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
102 805
271
Управление строительства области
2 722 357
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
2 722 357
261
Управление образования области
1 536
084
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 536
256
Управление координации занятости и социальных программ области
17 569 822
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

3 956 917
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
200 672
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
217 612
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
34 077
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
97 884
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
51 200
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 198 350
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
157 122
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
26 164 138
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 892 985
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 415 439
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 803 718
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 142 868
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
530 960
261
Облыстың білім басқармасы
841 399
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
489 437
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
249 157
201
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
102 805
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 722 357
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
2 722 357
261
Облыстың білім басқармасы
1 536
084
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1 536
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
17 569 822
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 327
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
10 226 141
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
23 186
007
Развитие теплоэнергетической системы
23 186
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
10 202 955
071
Развитие газотранспортной системы
10 202 955
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
41 657 145
255
Управление сельского хозяйства области
31 763 265
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
413 291
002
Субсидирование развития семеноводства
857 000
003
Капитальные расходы государственного органа
500
006
Субсидирование развития производства приоритетных культур
2 079 801
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
153 022
010
Возмещение физическим и юридическим лицам затрат на закладку и выращивание уничтоженных плодово-ягодных культур, зараженных бактериальным ожогом плодовых
22 969
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 877
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
30 000
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
30 628
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
80 000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
6 500
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 021 800
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
6 638 240
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
107 100
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
11 831 661
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
40 052
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
5 093 568
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства

1 327
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
10 226 141
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
23 186
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
23 186
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 202 955
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
10 202 955
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
41 657 145
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
31 763 265
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
413 291
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
857 000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
006
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау
2 079 801
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
153 022
010
Жеке және заңды тұлғаларға жеміс дақылдарының бактериялық күйігін жұқтырған жойылған жеміс-жидек дақылдарын отырғызу мен өсіру шығындарын өтеу
22 969
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 877
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
30 000
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
30 628
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
80 000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
6 500
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 021 800
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
6 638 240
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
107 100
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
11 831 661
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
40 052
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
5 093 568
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау

857 000
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
5 356
077
Субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
492 900
271
Управление строительства области
2 878 863
020
Развитие объектов сельского хозяйства
2 878 863
719
Управление ветеринарии области
2 575 869
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
157 672
003
Капитальные расходы государственного органа
408
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
30 668
009
Организация санитарного убоя больных животных
13 000
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
35 000
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
15 000
012
Проведение ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
100 000
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
18 207
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 940 000
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 000
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
180 000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
82 914
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
279 706
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
17 724
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
115 954
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
146 028
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
2 223 562
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
2 214 049
006
Охрана животного мира
9 513
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
78 243
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества аквакультуры (рыбоводства), а также племенного рыбоводства

857 000
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
5 356
077
Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялау
492 900
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 878 863
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
2 878 863
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 575 869
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
157 672
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
408
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
30 668
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
13 000
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
35 000
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
15 000
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
100 000
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
18 207
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 940 000
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 000
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
180 000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
82 914
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
279 706
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
17 724
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
115 954
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
146 028
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
2 223 562
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
2 214 049
006
Жануарлар дүниесін қорғау
9 513
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
78 243
034
Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы), сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіру өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау

3 000
104
Возмещение части расходов, понесенных субъектом рыбного хозяйства, при инвестиционных вложениях
3 000
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
531 378
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
71 155
008
Поддержка предпринимательской деятельности
30 223
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
300 000
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
130 000
253
Управление здравоохранения области
597 737
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
474 743
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
122 994
257
Управление финансов области
908 957
012
Резерв местного исполнительного органа области
908 957
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
68 650
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
68 650
261
Управление образования области
2 670 350
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 598 385
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
71 965
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
158 898
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
156 909
003
Капитальные расходы государственного органа
1 989
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
70 096
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
70 096
271
Управление строительства области
2 127 570
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 127 570
285
Управление физической культуры и спорта области
66 368
053
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

3 000
104
Инвестициялық салымдар кезінде балық шаруашылығы субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеу
3 000
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
531 378
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
71 155
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
30 223
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
300 000
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
130 000
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
597 737
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
474 743
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
122 994
257
Облыстың қаржы басқармасы
908 957
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
908 957
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
68 650
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
68 650
261
Облыстың білім басқармасы
2 670 350
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
2 598 385
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
71 965
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
158 898
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
156 909
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 989
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
70 096
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
70 096
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 127 570
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
2 127 570
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
66 368
053
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру