О признании утратившим силу решения Таразского городского маслихата от 25 декабря 2013 года №22-6 "Об утверждении Регламента Таразского городского маслихата"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 24 января 2022 года № 11-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 января 2022 года № 26673
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Таразского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 22-6 "Об утверждении Регламента Таразского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2112).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Таразского
городского маслихата Б. Кулекеев

Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы №22-6 "Тараз қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 11-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 қаңтарда № 26673 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына сәйкес, Тараз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Тараз қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы №22-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2112 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық
мәслихатының хатшысы Б. Кулекеев