О внесении изменений и дополнений в решение акима города Тараз от 2 сентября 2020 года № 10 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима города Тараз Жамбылской области от 23 сентября 2022 года № 11. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 сентября 2022 года № 29775. Утратило силу решением акима города Тараз Жамбылской области от 20 декабря 2023 года № 16
Сноска. Утратило силу решением акима города Тараз Жамбылской области от 20.12.2023 № 16 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Тараз от 2 сентября 2020 года № 10 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4722) следующие изменения и дополнения:
в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков № 10, 11, 13, 14, 15, 16, 27, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 88, 91, 463, 466, 490, 492, 494, 498 согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение к указанному решению дополнить вновь образованными избирательными участками № 501, 502, 503, 504, 505, 506 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Тараз.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
акима города Тараз Б. Орынбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Таразская городская
избирательная комиссия
Приложение 1 к решению
акима города Тараз
от 23 сентября 2022 года № 11
Приложение к решению
акима города Тараз
от "2" сентября 2020 года № 10
Избирательный участок № 10
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Демьяна Бедного 92, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 18 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: проспект Абая 370, 372, 372А, 374, 376, 378, 380, 382, 384, 386, 388, 390, 392, 394, 394А, 394Б, 396, 398, 398А, 400, 402, 402А, 404, 406, 408, 410, 412, 414, 416, 418, 420, 422, 424, 426, 428, 430, 432, 434, 436, 438, 440, 442, 444, 446, 446А, 448, 450, 452, 454, 456, 458, 458Б, 460, 462, 464, 466, 468, 470, 472, 472А, 474, 476, 478, 480, 480А, 481, 481А, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 495А, 496, 497, 498, 458А, 499, 500, 500А, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 549А, 550, 551, 552, 553, 553А, 554, 555, 555А, 556, 557, 557А, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 563А, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 569А, 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 579А, 580, 582, 584, 586, 588, 590, 592, 594, 596, 598, 600, 602, 604, 606, 608, 610, 612, 614;

Тараз қаласы әкімінің 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 10 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 11 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 қыркүйекте № 29775 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 20.12.2023 № 16 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
ШЕШТІМ:
1. Тараз қаласы әкімінің 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 10 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4722 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілісін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы № 10, 11, 13, 14, 15, 16, 27, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 88, 91, 463, 466, 490, 492, 494, 498 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес өзгертілсін;
көрсетілген шешімнің қосымшасы жаңадан ашылған № 501, 502, 503, 504, 505, 506 сайлау учаскелерімен осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тараз қаласы әкімінің Б. Орынбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Тараз қалалық сайлау
комиссиясы
Тараз қаласы әкімінің
2022 жылғы 23 қыркүйектегі
№ 11 шешіміне 1-қосымша
Тараз қаласы әкімінің
2020 жылғы "2" қыркүйектегі
№ 10 шешіміне қосымша
№ 10 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Демьян Бедный көшесі 92, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 18 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Абай даңғылы 370, 372, 372А, 374, 376, 378, 380, 382, 384, 386, 388, 390, 392, 394, 394А, 394Б, 396, 398, 398А, 400, 402, 402А, 404, 406, 408, 410, 412, 414, 416, 418, 420, 422, 424, 426, 428, 430, 432, 434, 436, 438, 440, 442, 444, 446, 446А, 448, 450, 452, 454, 456, 458, 458Б, 460, 462, 464, 466, 468, 470, 472, 472А, 474, 476, 478, 480, 480А, 481, 481А, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 495А, 496, 497, 498, 458А, 499, 500, 500А, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 549А, 550, 551, 552, 553, 553А, 554, 555, 555А, 556, 557, 557А, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 563А, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 569А, 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 579А, 580, 582, 584, 586, 588, 590, 592, 594, 596, 598, 600, 602, 604, 606, 608, 610, 612, 614;

улица Демьяна Бедного 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124;
улица Матросова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106;
тупик Матросова 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Сабита Муканова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63;
переулок 1 Сабита Муканова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
переулок 2 Сабита Муканова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
переулок 3 Сабита Муканова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 77, 78, 79;
улица Тайыра Тастандиева 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74В, 75, 76;
переулок 4 Тайыра Тастандиева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58А;
улица Чкалова 10, 10А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98А, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А.
Избирательныйучасток № 11

Демьян Бедный көшесі 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124;
Матросов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106;
Матросов кірме жолы 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Сәбит Мұқанов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63;
Сәбит Мұқанов 1-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Сәбит Мұқанов 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Сәбит Мұқанов 3-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 77, 78, 79;
Тайыр Тастандиев көшесі 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74В, 75, 76;
Тайыр Тастандиев 4-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58А;
Чкалов көшесі 10, 10А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98А, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А.
№ 11 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: город Тараз, улица Шаумяна 45, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 17 имени Г.Муратбаева отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: улица Тиленши Аппаева 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53А;
улица Асфальтная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 15, 46А;
улица Азизбекова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Ахмета Байтурсынова 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 78, 79, 79А, 80;
улица Клубничная 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
переулок 1 Райымбек батыр 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94;
переулок 2 Райымбек батыр 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
переулок 3 Райымбек батыр 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А;
улица Казахская 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
улица Патриса Лумумба 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19А, 21, 21А, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 96А, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 110А, 112;
переулок 1 Патриса Лумумба 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
переулок 2 Патриса Лумумба 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 19;
улица Модеста Мусоргского 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 142, 144, 146, 148, 150, 150А, 152, 152А, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 166Б, 168, 168А;
улица Плеханова 2, 2А, 2Б, 2В, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45;

Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Шаумян көшесі 45, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ғ.Мұратбаев атындағы № 17 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Тіленші Аппаев көшесі 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53А;
Асфальт көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 15, 46А;
Әзізбеков көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Ахмет Байтұрсынов көшесі 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 78, 79, 79А, 80;
Клубничная көшесі 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Райымбек батыр 1-тұйық көшесі 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94;
Райымбек батыр 2-тұйық көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
Райымбек батыр 3-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А;
Казақ көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
Патриса Лумумба көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19А, 21, 21А, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 96А, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 110А, 112;
Патриса Лумумба 1-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
Патриса Лумумба 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 19;
Модест Мусоргский көшесі 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113,115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 142, 144, 146, 148, 150, 150А, 152, 152А, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 166Б, 168, 168А;
Плеханов көшесі 2, 2А, 2Б, 2В, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45;

переулок 3 Плеханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Кабылбек Сарымолдаева 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
улица Жолшы Сыздыкова 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 146А, 146Б, 146В, 146Г, 148, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163А, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 277А;
переулок 2 Жолшы Сыздыкова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 50;
переулок 3 Жолшы Сыздыкова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41;
переулок 4 Жолжы Сыздыкова 10, 12;
переулок 5 Жолшы Сыздыкова 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75Б, 81;
переулок 6 Жолшы Сыздыкова 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46Б, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;
улица Льва Толстого 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 21, 23, 25, 27, 29, 29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
улица Михаила Тухачевского 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А;
улица Шаумяна 40, 42, 44, 46, 47, 48, 48А, 49;

Плеханов 3-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
Қабылбек Сарымолдаев көшесі 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
Жолшы Сыздықов көшесі 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 146А, 146Б, 146В, 146Г, 148, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163А, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 277А;
Жолшы Сыздықов 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 50;
Жолшы Сыздықов 3-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41;
Жолшы Сыздықов 4-тұйық көшесі 10, 12;
Жолшы Сыздықов 5-тұйық көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75Б, 81;
Жолшы Сыздықов 6-тұйық көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46Б, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;
Лев Толстой көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 21, 23, 25, 27, 29, 29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
Михаил Тухачевский көшесі 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А;
Шаумян көшесі 40, 42, 44, 46, 47, 48, 48А, 49;

улица Ягодная 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15.
Избирательный участок № 13
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Жумадила Акылбекова 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 11 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: улица Жумадила Акылбекова 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 5А, 6, 6Б, 6Д, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 43Б, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 50А, 50Б, 51, 52, 52/2, 53, 54, 55, 55Б, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87/1, 88, 89, 89А, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104А, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118А;
переулок 1 Жумадила Акылбекова 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 6Д, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 37;
переулок 2 Жумадила Акылбекова 1, 2, 2Б, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 55Б, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 121А;
улица Тиленши Аппаева 38, 38А, 40, 42, 44, 44А, 44Б, 46, 48, 48А, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 65, 65А, 67, 69, 71, 73, 73А, 75, 75А;
переулок 1 Тиленши Аппаева 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
переулок 2 Тиленши Аппаева 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Жилкооперация 1, 1А, 2, 4, 6;
улица Сергея Ишина 1, 3;
улица Локомотивная 1, 2, 4, 6, 8;
улица Байзака Пирманова 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 33Б, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 63Б, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 85А, 86, 87, 87А, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99А, 100, 101, 101А, 102, 102А, 103, 103А, 104, 105, 105А, 106, 106А, 106Б, 108, 110, 110А, 112;

Ягодная көшесі 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15.
№ 13 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Жұмаділ Ақылбеков көшесі 2, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 11 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Жұмаділ Ақылбеков көшесі 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 5А, 6, 6Б, 6Д, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 43Б, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 50А, 50Б, 51, 52, 52/2, 53, 54, 55, 55Б, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87/1, 88, 89, 89А, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104А, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118А;
Жұмаділ Ақылбеков 1-тұйық көшесі 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 6Д, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 37;
Жұмаділ Ақылбеков 2-тұйық көшесі 1, 2, 2Б, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 55Б, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 121А;
Тіленші Аппаев көшесі 38, 38А, 40, 42, 44, 44А, 44Б, 46, 48, 48А, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 65, 65А, 67, 69, 71, 73, 73А, 75, 75А;
Тіленші Аппаев 1-тұйық көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
Тіленші Аппаев 2-тұйық көшесі 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Жилкооперация көшесі 1, 1А, 2, 4, 6;
Сергей Ишин көшесі 1, 3;
Локомотивная көшесі 1, 2, 4, 6, 8;
Байзақ Пірманов көшесі 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 33Б, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 63Б, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 85А, 86, 87, 87А, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99А, 100, 101, 101А, 102, 102А, 103, 103А, 104, 105, 105А, 106, 106А, 106Б, 108, 110, 110А, 112;

улица Турксибская 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
переулок Турксибский 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А;
улица Мухамеджана Тынышбаева 30, 30А, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 47А;
проезд Уездный 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
Избирательный участок № 14
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Байзака Пирманова 138, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 29 имени Ю.Гагарина отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: улица Ахмета Байтурсынова 27, 27А, 27Б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69;
улица Ескелді батыр 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Райымбек батыр 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 58А, 59, 59А, 60, 61, 61А, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 80А, 81;
переулок 4 Райымбек батыр 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 45;
улица Казахская 29, 31, 33, 35, 35А, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88/1, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100А, 102;
переулок 2 Модеста Мусоргского 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 51Б, 51В, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146А, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 170А, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 196А, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 204А, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 230А, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244;

Түрксіб көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
Түрксіб тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А;
Мухамеджан Тынышбаев көшесі 30, 30А, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 47А;
Уездный өтпе жолы 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
№ 14 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Байзақ Пірманов көшесі 138, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ю.Гагарин атындағы № 29 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Ахмет Байтұрсынов көшесі 27, 27А, 27Б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69;
Ескелді батыр көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Райымбек батыр көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 58А, 59, 59А, 60, 61, 61А, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 80А, 81;
Райымбек батыр 4-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 45;
Қазақ көшесі 29, 31, 33, 35, 35А, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88/1, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100А, 102;
Модеста Мусоргский 2-тұйық көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 51Б, 51В, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146А, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 170А, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 196А, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 204А, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 230А, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244;

улица Байзака Пирманова 107, 109, 111, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 121, 122, 123, 123А, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130А, 131, 132, 132А, 132В, 133, 134, 134А, 135, 136, 137, 137А, 137Б, 138, 138А, 139, 139А, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151А, 151Б, 151В, 151Г, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 165А, 166, 167, 168, 169, 170, 170А, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 186А;
улица Плеханова 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56Б, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 64А, 65, 66, 66А, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 89А, 91, 93, 95, 97, 99, 99Б, 101, 103, 103А, 103Б;
переулок 4 Плеханова 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
переулок 5 Плеханова 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Льва Толстого 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 81А, 83, 85, 85А, 85Б, 87, 87А, 87Б, 89, 91, 93, 95, 95А, 97, 99, 101, 103, 105, 105А, 107, 109, 111, 113, 115, 117;
переулок Льва Толстого 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Тургынбека Тындыбекова 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 45А, 45Б, 46, 46А, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80.
Избирательный участок № 15
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Прибалхашская 15А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 21 имени М.Жумабаева отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: переулок Лукманова 1, 2, 2А, 2В, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26;
переулок 2 Лукманова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 26А, 26Б, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Целиноградская 1, 1А, 1У, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 6Б, 6В, 6Д, 7, 7А, 8, 9, 9А, 9Б, 9В, 10, 11, 11А, 11/1, 11/2, 12, 12А, 13, 13А, 13Б, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 19А, 19Б, 19/1, 19/2, 20, 21, 21А, 21Б, 21В, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29;

Байзақ Пірманов көшесі 107, 109, 111, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 121, 122, 123, 123А, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130А, 131, 132, 132А, 132В, 133, 134, 134А, 135, 136, 137, 137А, 137Б, 138, 138А, 139, 139А, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151А, 151Б, 151В, 151Г, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 165А, 166, 167, 168, 169, 170, 170А, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 186А;
Плеханов көшесі 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56Б, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 64А, 65, 66, 66А, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 89А, 91, 93, 95, 97, 99, 99Б, 101, 103, 103А, 103Б;
Плеханов 4-тұйық көшесі 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Плеханов 5-тұйық көшесі 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
Лев Толстой көшесі 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 81А, 83, 85, 85А, 85Б, 87, 87А, 87Б, 89, 91, 93, 95, 95А, 97, 99, 101, 103, 105, 105А, 107, 109, 111, 113, 115, 117;
Лев Толстой тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Тұрғынбек Тындыбеков көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 45А, 45Б, 46, 46А, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80.
№ 15 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Прибалхашская көшесі 15А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің М.Жұмабаев атындағы № 21 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Лукманов тұйық көшесі 1, 2, 2А, 2В, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26;
Лукманов 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 26А, 26Б, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Целиноградская көшесі 1, 1А, 1У, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 6Б, 6В, 6Д, 7, 7А, 8, 9, 9А, 9Б, 9В, 10, 11, 11А, 11/1, 11/2, 12, 12А, 13, 13А, 13Б, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 19А, 19Б, 19/1, 19/2, 20, 21, 21А, 21Б, 21В, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29;

переулок 1 Целиноградской 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 43А;
переулок 2 Целиноградской 1, 1А, 1Б, 1/3, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 5В, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
переулок 3 Целиноградской 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 151А;
переулок 4 Целиноградской 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
проезд Целиноградской 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 2Б, 2/1, 2/2, 3, 3А, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 11А, 12, 12/2, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/2, 16Д, 17, 18, 18А, 19, 19А, 20, 20А, 21, 21/2, 21Б, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 32А, 33, 33А, 33Б, 33В, 34, 34А, 35, 35А, 35Б, 35В, 35Г, 35Д, 35К, 36, 37, 37А, 38, 38А, 39, 39А, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 53А, 53В, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 62А, 63, 63А, 63Б, 63В, 64, 65, 65А, 65Б, 65В, 66, 67, 67А, 67Б, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 75А, 76А, 77, 77А, 78, 78А, 79, 79А, 80, 81, 82, 82А, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 87А, 87Б, 87В, 88, 89, 81/1, 90, 91, 91А, 91Б, 92, 93, 93А, 93Б, 94, 95, 95А, 96, 97, 97А, 97Б, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106А, 107, 111, 114, 115, 116А, 117, 117Б, 123, 129, 260, 612, 691;
тупик Целиноградской 1, 2, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 26/2;
массив Дальняя Карасу 1, 1А, 2, 3, 3/4, 4, 4/3, 5, 5А, 5/3, 6, 6/4, 6/5, 7/3, 8, 8А, 8/3, 9, 10, 11, 11/3, 11/5, 12, 12/3, 13, 13/3, 14, 14/3, 14/4, 15, 16, 16/4, 17, 18, 19/3, 19, 20, 20Б, 20/2, 21, 21/3, 22, 23, 24, 25, 25/3, 25/4, 26, 26/4, 27, 27/1, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34, 34/3, 35, 35/4, 36, 36/5, 37, 37/3, 38, 38/3, 39, 40, 40/4, 40/5, 41, 41/3, 42, 42/3, 43, 43/3, 44, 45, 45/3, 46, 46/5, 47, 47/4, 47/5, 48, 48/5, 49, 49/3, 49/4, 50, 51, 51/3, 52, 53, 54, 54/3, 54/4, 55, 55/3, 56, 56/2, 56/3, 57, 57/3, 57/4, 58, 68/6, 59, 60, 61, 62, 62/4, 63, 64, 65, 65В, 65/6, 66, 67, 68, 68А, 69, 70, 71, 71/2, 71/3, 72, 72А, 72/3, 72/5, 73, 74, 75, 76, 76/3, 77, 77Д, 78, 79, 80, 81, 82, 82/4, 83, 84, 85, 85/6, 86, 86/2, 86/4, 87, 87Б, 88, 89, 90, 90/1, 91, 91/3, 92, 92/7, 93, 93/6, 94, 94/4, 95, 95/1, 95/7, 96, 96/7, 97, 98, 98/6, 99, 100, 100/2, 101, 102, 102/5, 103, 103А, 103/6, 104, 104/2, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110/3, 111, 111У, 111/2, 112, 113, 114, 114/2, 114/6, 115, 116, 117, 117/3, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123/6, 124, 124/6, 125, 125/2, 126, 127, 128, 129, 129/2, 129/7, 130, 131, 131/7, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137/6, 138, 139, 139А, 139/6, 140, 141, 141/6, 142, 142/6, 142/7, 142А, 143, 143/7, 144, 145, 146, 147/6, 147, 148, 148/6, 149, 150, 150/6, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 159/6, 160, 160/3, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 177/6, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 188/6, 189, 190, 191, 192, 192/1, 193, 193/6, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 202/6, 203, 204, 205, 205/6, 206, 206/6, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 240/6, 241, 241/6, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 253/6, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 285/6, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 299/1, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 342/1, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 370/1, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 382А, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 404/1, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 461/1, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 547/1, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 567/1, 568, 569, 570, 571, 571/1, 572, 573, 573/1, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589, 590, 590/1, 591, 592, 592/1, 593, 594, 595, 596, 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603, 604, 605, 611, 612/1, 623/1, 624/1, 625, 628, 630, 638/1, 640/1, 641, 671, 676/1, 677, 680/1, 683, 685, 686/1, 689/1, 690, 691, 691/1, 693/1;

Целиноградская 1-тұйық көшесі 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 43А;
Целиноградская 2-тұйық көшесі 1, 1А, 1Б, 1/3, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 5В, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Целиноградская 3-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 151А;
Целиноградская 4-тұйық көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Целиноградская өтпе жолы 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 2Б, 2/1, 2/2, 3, 3А, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 11А, 12, 12/2, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/2, 16Д, 17, 18, 18А, 19, 19А, 20, 20А, 21, 21/2, 21Б, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 32А, 33, 33А, 33Б, 33В, 34, 34А, 35, 35А, 35Б, 35В, 35Г, 35Д, 35К, 36, 37, 37А, 38, 38А, 39, 39А, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 53А, 53В, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 62А, 63, 63А, 63Б, 63В, 64, 65, 65А, 65Б, 65В, 66, 67, 67А, 67Б, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 75А, 76А, 77, 77А, 78, 78А, 79, 79А, 80, 81, 82, 82А, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 87А, 87Б, 87В, 88, 89, 81/1, 90, 91, 91А, 91Б, 92, 93, 93А, 93Б, 94, 95, 95А, 96, 97, 97А, 97Б, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106А, 107, 111, 114, 115, 116А, 117, 117Б, 123, 129, 260, 612, 691;
Целиноградская кірме жолы 1, 2, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 26/2;
Шалғай Қарасу алабы 1, 1А, 2, 3, 3/4, 4, 4/3, 5, 5А, 5/3, 6, 6/4, 6/5, 7/3, 8, 8А, 8/3, 9, 10, 11, 11/3, 11/5, 12, 12/3, 13, 13/3, 14, 14/3, 14/4, 15, 16, 16/4, 17, 18, 19/3, 19, 20, 20Б, 20/2, 21, 21/3, 22, 23, 24, 25, 25/3, 25/4, 26, 26/4, 27, 27/1, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34, 34/3, 35, 35/4, 36, 36/5, 37, 37/3, 38, 38/3, 39, 40, 40/4, 40/5, 41, 41/3, 42, 42/3, 43, 43/3, 44, 45, 45/3, 46, 46/5, 47, 47/4, 47/5, 48, 48/5, 49, 49/3, 49/4, 50, 51, 51/3, 52, 53, 54, 54/3, 54/4, 55, 55/3, 56, 56/2, 56/3, 57, 57/3, 57/4, 58, 68/6, 59, 60, 61, 62, 62/4, 63, 64, 65, 65В, 65/6, 66, 67, 68, 68А, 69, 70, 71, 71/2, 71/3, 72, 72А, 72/3, 72/5, 73, 74, 75, 76, 76/3, 77, 77Д, 78, 79, 80, 81, 82, 82/4, 83, 84, 85, 85/6, 86, 86/2, 86/4, 87, 87Б, 88, 89, 90, 90/1, 91, 91/3, 92, 92/7, 93, 93/6, 94, 94/4, 95, 95/1, 95/7, 96, 96/7, 97, 98, 98/6, 99, 100, 100/2, 101, 102, 102/5, 103, 103А, 103/6, 104, 104/2, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110/3, 111, 111У, 111/2, 112, 113, 114, 114/2, 114/6, 115, 116, 117, 117/3, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123/6, 124, 124/6, 125, 125/2, 126, 127, 128, 129, 129/2, 129/7, 130, 131, 131/7, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137/6, 138, 139, 139А, 139/6, 140, 141, 141/6, 142, 142/6, 142/7, 142А, 143, 143/7, 144, 145, 146, 147/6, 147, 148, 148/6, 149, 150, 150/6, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 159/6, 160, 160/3, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 177/6, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 188/6, 189, 190, 191, 192, 192/1, 193, 193/6, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 202/6, 203, 204, 205, 205/6, 206, 206/6, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 240/6, 241, 241/6, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 253/6, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 285/6, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 299/1, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 342/1, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 370/1, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 382А, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 404/1, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 461/1, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 547/1, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 567/1, 568, 569, 570, 571, 571/1, 572, 573, 573/1, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589, 590, 590/1, 591, 592, 592/1, 593, 594, 595, 596, 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603, 604, 605, 611, 612/1, 623/1, 624/1, 625, 628, 630, 638/1, 640/1, 641, 671, 676/1, 677, 680/1, 683, 685, 686/1, 689/1, 690, 691, 691/1, 693/1;

улица Дальняя Карасу 1, 2, 2А, 2Б, 2/1, 2/2, 3, 3А, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 11А, 12, 12/2, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/2, 16Д, 17, 18, 18А, 19, 19А, 20, 20А, 21, 21/2, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 32А, 33, 33А, 33Б, 33В, 34, 34А, 35, 35А, 35Б, 35В, 35Г, 35Д, 35К, 36, 37, 37А, 38, 38А, 39, 39А, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 53А, 53В, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 62А, 63, 63А, 63Б, 63В, 64, 65, 65А, 65Б, 65В, 66, 67, 67А, 67Б, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 75А, 76А, 77, 77А, 78, 78А, 79, 79А, 80, 81, 82, 82А, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 87А, 87Б, 87В, 88, 89, 81/1, 90, 91, 91А, 91Б, 92, 93, 93А, 93Б, 94, 95, 95А, 96, 97, 97А, 97Б, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106А, 107, 111, 114, 115, 116А, 117, 117Б, 123, 129, 260, 612, 691;
переулок Дальний Карасу 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19;
проезд Дальний Карасу 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 5Б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 53А;
тупик Дальний Карасу 1, 1В, 2, 3, 4, 5, 17А, 22А.
Избирательный участок № 16
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Мухамеджана Тынышбаева 46, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Таразтрансэнерго" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараз".
Границы избирательного участка: город Тараз: переулок Беспалова 15, 27;
проезд Беспалова 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Жилкооперация 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
переулок 1 Жилкооперация 1, 1А, 1Б, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25;
переулок 2 Жилкооперация 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2К, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20В, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
1 проезд Жилкооперация 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 28А;
2 проезд Жилкооперация 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29;
тупик Жилкооперация 7А;
улица Сергея Ишина 5, 7, 9, 11, 13, 13А, 13Б, 13В, 13/1, 13/2, 15, 15А, 15Б, 15Г, 17, 19, 21, 23, 25, 25/2, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51А;

Шалғай Қарасу көшесі 1, 2, 2А, 2Б, 2/1, 2/2, 3, 3А, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 11А, 12, 12/2, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/2, 16Д, 17, 18, 18А, 19, 19А, 20, 20А, 21, 21/2, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 32А, 33, 33А, 33Б, 33В, 34, 34А, 35, 35А, 35Б, 35В, 35Г, 35Д, 35К, 36, 37, 37А, 38, 38А, 39, 39А, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 53А, 53В, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 62А, 63, 63А, 63Б, 63В, 64, 65, 65А, 65Б, 65В, 66, 67, 67А, 67Б, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 75А, 76А, 77, 77А, 78, 78А, 79, 79А, 80, 81, 82, 82А, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 87А, 87Б, 87В, 88, 89, 81/1, 90, 91, 91А, 91Б, 92, 93, 93А, 93Б, 94, 95, 95А, 96, 97, 97А, 97Б, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106А, 107, 111, 114, 115, 116А, 117, 117Б, 123, 129, 260, 612, 691;
Шалғай Қарасу тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19;
Шалғай Қарасу өтпе жолы 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 5Б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 53А;
Шалғай Қарасу кірме жолы 1, 1В, 2, 3, 4, 5, 17А, 22А.
№ 16 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Мухамеджан Тынышбаев көшесі 46, "Тараз қаласы әкімдігінің тұрғын жай-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Таразтрансэнерго" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынның ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Беспалов тұйық көшесі 15, 27;
Беспалов өтпе жолы 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Жилкооперация көшесі 3, 5, 7, 8, 9, 10,12, 14, 16, 18, 20;
Жилкооперация 1-тұйық көшесі 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25;
Жилкооперация 2-тұйық көшесі 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2К, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20В, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Жилкооперация 1-өтпе жолы 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 28А;
Жилкооперация 2-өтпе жолы 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29;
Жилкооперация кірме жолы 7А;
Сергей Ишин көшесі 5, 7, 9, 11, 13, 13А, 13Б, 13В, 13/1, 13/2, 15, 15А, 15Б, 15Г, 17, 19, 21, 23, 25, 25/2, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51А;

улица Коломейцева 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21;
переулок Коломейцева 2, 13, 14;
проезд Коломейцева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Локомотивная 3, 5, 5А, 7, 7А, 9, 9А, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 54А;
улица Монке би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
переулок 1 Монке би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
переулок 2 Монке би 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12;
переулок 3 Монке би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
переулок 4 Монке би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Льва Толстого 74А, 74Б, 74В, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 117А, 117Б, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 145А, 147, 149, 151, 153, 153А;
улица 2 Уездная 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1К, 1У, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 4Б, 4В, 4Г, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
переулок 1 Уездный 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 12Б, 12В, 12Г, 13;
переулок 2 Уездный 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
Избирательный участок № 27
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Динмухамеда Конаева 1, здание коммунального государственного учреждения "Жамбылская областная детско-юношеская библиотека имени Д.А.Кунаева" управления культуры, архивов и документации акимата Жамбылской области.
Границы избирательного участка: город Тараз, улица Айтеке Би 5, 5А, 5У, 7, 9, 9/1, 11, 13, 13А, 15;
улица Абдирахмана Айтиева 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 40А, 42, 44, 46, 46А, 48, 48А, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64А, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
улица Даненулы 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 32, 33, 34, 34А, 35, 35/1, 35/3, 35А, 36, 36/1, 36/2, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 49/2, 50, 51, 51/1, 51/2, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 55, 55/1, 55/2, 57;

Коломейцев көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21;
Коломейцев тұйық көшесі 2, 13, 14;
Коломейцев өтпе жолы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Локомотивная көшесі 3, 5, 5А, 7, 7А, 9, 9А, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 54А;
Мөңке би көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
Мөңке би 1-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Мөңке би 2-тұйық көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12;
Мөңке би 3-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Мөңке би 4-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Лев Толстой көшесі 74А, 74Б, 74В, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 117А, 117Б, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 145А, 147, 149, 151, 153, 153А;
Уездная 2-көшесі 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1К, 1У, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 4Б, 4В, 4Г, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
Уездный 1-тұйық көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 12Б, 12В, 12Г, 13;
Уездный 2-тұйық көшесі 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
№ 27 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Дінмұхамед Қонаев көшесі 1, Жамбыл облысы әкімдігінің мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "Д.А.Қонаев атындағы Жамбыл облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Әйтеке Би көшесі 5, 5А, 5У, 7, 9, 9/1, 11, 13, 13А, 15;
Әбдірахман Әйтиев көшесі 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 40А, 42, 44, 46, 46А, 48, 48А, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64А, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
Сәмен Дәненұлы көшесі 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 32, 33, 34, 34А, 35, 35/1, 35/3, 35А, 36, 36/1, 36/2, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 49/2, 50, 51, 51/1, 51/2, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 55, 55/1, 55/2, 57;

переулок Самен Даненулы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
улица Мухамед Хайдар Дулати 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 67А, 68, 69, 70, 70А, 71, 71А, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81А, 82, 83, 83А, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 97А, 99;
улица Таттибая Дуйсебаева 1, 1У, 2, 2У, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 35, 37;
переулок Таттибая Дуйсебаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Дуримбетова 1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 24Б, 24/4, 25, 26, 26А, 26Б, 26В, 26/2, 26/3, 26/4, 26/6, 26/8, 26/9, 26/11, 27, 28, 28Г, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Абилахата Еспаева 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 44, 46, 48, 50, 50А, 52, 52А;
переулок 1 Абилахата Еспаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48;
улица Желтоксан 75, 75А, 77, 79, 79А, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 97А, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109А, 111, 113, 115, 117, 119, 120, 121, 122, 122А, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 127А, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139А, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 162, 164, 166;
улица Малика Жунисалиева 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 37, 39, 39А, 41, 43, 45, 47, 49, 49А, 51, 53;
улица Колбасшы Койгельди 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 261/1, 261/2, 263, 265, 267, 269, 271, 273 ,275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301;
улица Динмухамеда Конаева 10, 12, 14, 16, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59;
переулок Динмухамеда Конаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 84;
улица Левашова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;

Сәмен Дәненұлы тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
Мұхамед Хайдар Дулати көшесі 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 67А, 68, 69, 70, 70А, 71, 71А, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81А, 82, 83, 83А, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 97А, 99;
Тәттібай Дүйсебаев көшесі 1, 1У, 2, 2У, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 35, 37;
Тәттібай Дүйсебаев тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
Жүнісбек Дүрімбетов көшесі 1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/4, 24А, 24Б, 25, 26, 26А, 26Б, 26В, 26/2, 26/3, 26/4, 26/6, 26/8, 26/9, 26/11, 27, 28, 28Г, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
Әбілахат Еспаев көшесі 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 44, 46, 48, 50, 50А, 52, 52А;
Әбілахат Еспаев 1-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48;
Желтоқсан көшесі 75, 75А, 77, 79, 79А, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 97А, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109А, 111, 113, 115, 117, 119, 120, 121, 122, 122А, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 127А, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139А, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 162, 164, 166;
Малик Жүнісалиев көшесі 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 37, 39, 39А, 41, 43, 45, 47, 49, 49А, 51, 53;
Қолбасшы Қойгелді көшесі 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 261/1, 261/2, 263, 265, 267, 269, 271, 273 ,275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301;
Дінмұхамед Қонаев көшесі 10, 12, 14, 16, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59;
Дінмұхамед Қонаев тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 84;
Левашов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;

улица Сеченева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70А.
Избирательный участок № 38
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Тонкуруш 14, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 31 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: проспект Абая 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
переулок 3 Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 44Б, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 49Б, 49В, 49Г, 50, 51, 51А, 51Б, 52, 53, 53А, 54, 55, 57А;
улица Береговая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
проспект Жамбыла 1, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 16Б;
улица Кошеней 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 239, 241, 243;
переулок 3 Кошеней 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 16В, 16Г, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 38А, 68;
переулок 4 Кошеней 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
переулок 7 Кошеней 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 13Б;
переулок 8 Кошеней 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97;

Сеченев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70А.
№ 38 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Төңкеріс көшесі 14, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 31 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Абай даңғылы 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
Абай 3-тұйығы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 44Б, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 49Б, 49В, 49Г, 50, 51, 51А, 51Б, 52, 53, 53А, 54, 55, 57А;
Береговая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
Жамбыл даңғылы 1, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 16Б;
Көшеней көшесі 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 239, 241, 243;
Көшеней 3-тұйық көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 16В, 16Г, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 38А, 68;
Көшеней 4-тұйық көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
Көшеней 7-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 13Б;
Көшеней 8-тұйық көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97;

улица Сенкибая 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139А, 140, 141, 142;
переулок 1 Сенкибая 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
переулок 2 Сенкибая 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 14;
переулок 3 Сенкибая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
переулок 4 Сенкибая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 37А, 38, 38А, 39, 40, 40А, 41, 42, 42А, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 48А;
переулок 5 Сенкибая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
переулок 6 Сенкибая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Сыпатай батыра 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113.
Избирательный участок № 40
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Агадила Сухамбаева 20, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 23 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: проспект Жамбыла 9А;
улица Капал 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 177, 179, 179А, 181, 181А, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201;
улица Агадила Сухамбаева 53, 55, 57, 59, 61, 66/1, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 93А, 95, 95А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88А, 90, 92, 94, 96, 98, 98А, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116;

Сеңкібай көшесі 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139А, 140, 141, 142;
Сеңкібай 1-тұйық көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Сеңкібай 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 14;
Сеңкібай 3-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
Сеңкібай 4-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 37А, 38, 38А, 39, 40, 40А, 41, 42, 42А, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 48А;
Сеңкібай 5-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Сеңкібай 6-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Сыпатай батыр көшесі 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113.
№ 40 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Ағаділ Сухамбаев көшесі 20, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 23 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Жамбыл даңғылы 9А;
Қапал көшесі 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 177, 179, 179А, 181, 181А, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201;
Ағаділ Сухамбаев көшесі 53, 55, 57, 59, 61, 66/1, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 93А, 95, 95А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88А, 90, 92, 94, 96, 98, 98А, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116;

переулок 3 Агадила Сухамбаева 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17А, 19, 21;
улица Телецентр 1, 1А, 1У, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Е, 2Д, 2/1, 3, 3А, 3/6, 3/9, 4, 4А, 4Б, 4В, 4Г, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 5/5, 5/7, 5/9, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 9/4, 10, 10/1, 11, 13, 14.
Избирательный участок № 41
Центр избирательного участка: город Тараз, проспект Жамбыла 16А, здание 5-го комплекса (5.1. корпус) некомерческого акционерного общества "Таразский региональный университет имени М.Х.Дулати".
Границы избирательного участка: город Тараз: проспект Жамбыла 14А, 14Б, 16А, 16А/3, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4;
улица Елубая Олжабаева 1, 1А, 1У, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100А, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110А, 111, 112;
улица Каныша Сатбаева 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1М, 1/1, 2, 2А, 2У, 2/1, 3, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 3У, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/18, 4, 4А, 5, 5А, 5Б, 5Г, 5/1, 6, 6А, 6У, 6/1, 7, 7Б, 7У, 8, 8А, 8Б, 8У, 9, 9А, 9У, 10, 10А, 10У, 12, 12А, 12У, 13, 14, 16, 17А, 20;
улица Тонкуруш 1, 2.
Избирательный участок № 43
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Кенена Азербаева 154, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 44 имени Ш.Смаханулы отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: проспект Жамбыла 16В;
улица Жолбарыс хана 7, 7А, 7Б, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110А, 111, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134А, 135, 136, 137, 138, 138А, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151А, 151Б, 152, 153, 153А, 155, 157, 157А, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 179А, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205;

Ағаділ Сухамбаев 3-тұйық көшесі 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17А, 19, 21;
Телецентр көшесі 1, 1А, 1У, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Е, 2Д, 2/1, 3, 3А, 3/6, 3/9, 4, 4А, 4Б, 4В, 4Г, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 5/5, 5/7, 5/9, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 9/4, 10, 10/1, 11, 13, 14.
№ 41 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Жамбыл даңғылы 16А, "М.Х.Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының 5-ші кешені (5.1. корпус) ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Жамбыл даңғылы 14А, 14Б, 16А, 16А/3, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4;
Елюбай Олжабаев көшесі 1, 1А, 1У, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100А, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110А, 111, 112;
Қаныш Сәтбаев көшесі 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1М, 1/1, 2, 2А, 2У, 2/1, 3, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 3У, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/18, 4, 4А, 5, 5А, 5Б, 5Г, 5/1, 6, 6А, 6У, 6/1, 7, 7Б, 7У, 8, 8А, 8Б, 8У, 9, 9А, 9У, 10, 10А, 10У, 12, 12А, 12У, 13, 14, 16, 17А, 20;
Төңкеріс көшесі 1, 2.
№ 43 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Кенен Әзірбаев көшесі 154, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ш.Смаханұлы атындағы № 44 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Жамбыл даңғылы 16В;
Жолбарыс хан көшесі 7, 7А, 7Б, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110А, 111, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134А, 135, 136, 137, 138, 138А, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151А, 151Б, 152, 153, 153А, 155, 157, 157А, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 179А, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205;

улица Капал 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 246А, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 264А, 266, 268, 270, 272, 272А, 274, 276, 278, 280, 282, 282А, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 312А, 314, 316, 318, 320, 320А, 322, 324, 324А, 326, 328, 330, 332, 334;
переулок 6 Капал 14, 16, 16А, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85;
улица Азимбека Смаилова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 90;
улица Тонкуруш 3, 4.
Избирательный участок № 44
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Кенена Азербаева 154, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 44 имени Ш.Смаханулы отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: улица Сыдыка Абыланова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 21Б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127;
улица Абдибаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 46Б, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 52Б, 52В, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81А;
улица Кенена Азербаева 21, 23, 25, 27, 27А, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128А, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138А, 139, 140 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146А, 147, 148, 149, 149А, 150, 151, 152, 191;

Қапал көшесі 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 246А, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 264А, 266, 268, 270, 272, 272А, 274, 276, 278, 280, 282, 282А, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 312А, 314, 316, 318, 320, 320А, 322, 324, 324А, 326, 328, 330, 332, 334;
Қапал 6-тұйық көшесі 14, 16, 16А, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85;
Әзімбек Смаилов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 90;
Төңкеріс көшесі 3, 4.
№ 44 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Кенен Әзірбаев көшесі 154, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ш.Смаханұлы атындағы № 44 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Сыдық Абыланов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 21Б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127;
Әбдібаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 46Б, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 52Б, 52В, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81А;
Кенен Әзірбаев көшесі 21, 23, 25, 27, 27А, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63А, 64, 64А, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128А, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138А, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146А, 147, 148, 149, 149А, 150, 151, 152, 191;

улица Ыскака Асимова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97А, 97Б, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111А, 112, 113, 113А, 114, 115, 115А, 115Б, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123А, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 148А, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 162А, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 168А, 169, 170, 170А, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 182А, 183, 184, 184А, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 191А, 192, 193, 193А, 194, 195, 195А;
улица Махамбета Бекбергенова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А;
улица Рахмета Жолаева 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 33, 34, 34А, 34Б, 34В, 34Г, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149Б;
улица Жылысбаева 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 76А, 77, 78, 79, 80, 81, 81А, 82, 83, 83А, 84, 85, 85А, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93А, 94, 95, 95А, 96, 97, 98, 98А, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105А, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117А, 118, 119, 120, 121, 122, 122А, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129;
улица Оспанали Иманалиева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;

Ысқақ Әсімов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97А, 97Б, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111А, 112, 113, 113А, 114, 115, 115А, 115Б, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123А, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 148А, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 162А, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 168А, 169, 170, 170А, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 182А, 183, 184, 184А, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 191А, 192, 193, 193А, 194, 195, 195А;
Махамбет Бекбергенов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А;
Рахмет Жолаев көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 33, 34, 34А, 34Б, 34В, 34Г, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149Б;
Жылысбаев көшесі 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 76А, 77, 78, 79, 80, 81, 81А, 82, 83, 83А, 84, 85, 85А, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93А, 94, 95, 95А, 96, 97, 98, 98А, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105А, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117А, 118, 119, 120, 121, 122, 122А, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129;
Оспанәлі Иманәлиев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;

улица Капал 237, 239, 341, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 267А, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 291А, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 311А, 312, 315, 317, 319, 319А, 321, 321А, 323, 325, 327, 329, 329А, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 349, 351, 353, 353А, 355, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 375А, 375Б;
улица Проектная 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144;
улица Улукбека 1, 1У, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 28А, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204.
Избирательный участок № 45
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Каныша Сатбаева 18, здание 6-го комплекса (6.3 корпус) некомерческого акционерного общества "Таразский региональный университет имени М.Х.Дулати".
Границы избирательного участка: город Тараз: улица Бостандык 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Гамалея 15, 17, 19;
переулок 1 Красина 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6У, 7, 7А, 8, 8У, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 16В, 24А;
переулок 2 Красина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17Б;

Қапал көшесі 237, 239, 341, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 267А, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 291А, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 311А, 312, 315, 317, 319, 319А, 321, 321А, 323, 325, 327, 329, 329А, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 349, 351, 353, 353А, 355, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 375А, 375Б;
Проектная көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144;
Ұлықбек көшесі 1, 1У, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 28А, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204.
№ 45 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Қаныш Сәтбаев көшесі 18, "М.Х.Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының 6-ші кешені (6.3 корпус) ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Бостандық көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Гамалей көшесі 15, 17, 19;
Красин 1-тұйық көшесі 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6У, 7, 7А, 8, 8У, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 16В, 24А;
Красин 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17Б;

переулок 3 Красина 1, 1А, 1/1, 1/2, 1А, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13В, 14, 15, 15А, 16, 16/1;
переулок 4 Красина 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 17, 17Б;
переулок 5 Красина 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 13Б, 13В, 14, 15, 15А;
переулок 7 Красина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Бауыржана Койбакова 1, 2, 2А, 2/2, 3, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 9В, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 14Г, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 241;
улица Каныша Сатбаева 18, 19, 25, 25А, 26, 30А, 30Б, 30В.
Избирательный участок № 47
Центр избирательного участка: город Тараз, массив Бурыл, улица Саду Шакирова 82, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 54 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: улица Асанбай Аскарова 227Б, 275, 275А, 275Б, 277, 277А, 277/1, 278, 278А, 278Б, 279, 279А, 280, 280А, 281, 281А, 281Б, 281/1, 281/2, 282, 282А, 282Б, 282В, 282Г, 282Д, 282/1, 282/4, 282/5, 282/7, 283, 283А, 283/2, 283/3, 284, 284А, 284Б, 284В, 285, 286, 286А, 286Б, 286В, 287, 287А, 288, 289, 290, 291, 291А, 292, 292А, 293, 293А, 293Б, 293В, 293Г, 293Д, 293Е, 293К, 293Л, 293М, 293Н, 294, 295, 295А, 295Б, 295В, 295Г, 295Д, 295М, 295Л, 295П, 295Н, 295/1, 295/3, 296, 296А, 296Б, 297, 297А, 297Б, 297В, 297Г, 297Д, 298, 298А, 298Б, 298/1, 298/2, 299, 299А, 299Б, 300, 300/5, 300/6, 300/10, 300/12, 301, 303, 303А, 305, 305А, 307, 307Б, 307Е, 307К, 307Л, 309, 309А, 309Б, 311, 312, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 327А, 329, 331, 331А, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 349, 351, 353, 355, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 389, 391, 393, 395, 395Б;
улица Дуйсенбека Абдильдаева 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
улица Садуакаса Алипшеева 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 123, 259, 304, 304Б, 314, 335, 342, 354, 522, 523, 600;

Красин 3-тұйық көшесі 1, 1А, 1/1, 1/2, 1А, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13В, 14, 15, 15А, 16, 16/1;
Красин 4-тұйық көшесі 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 17, 17Б;
Красин 5-тұйық көшесі 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 13Б, 13В, 14, 15, 15А;
Красин 7-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Бауыржан Қойбаков көшесі 1, 2, 2А, 2/2, 3, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 9В, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 14Г, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 241;
Қаныш Сәтбаев көшесі 18, 19, 25, 25А, 26, 30 А, 30Б, 30В.
№ 47 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Бұрыл" алабы, Саду Шәкіров көшесі 82, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 54 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Асанбай Асқаров көшесі 227Б, 275, 275А, 275Б, 277, 277А, 277/1, 278, 278А, 278Б, 279, 279А, 280, 280А, 281, 281А, 281Б, 281/1, 281/2, 282, 282А, 282Б, 282В, 282Г, 282Д, 282/1, 282/4, 282/5, 282/7, 283, 283А, 283/2, 283/3, 284, 284А, 284Б, 284В, 285, 286, 286А, 286Б ,286В, 287, 287А, 288, 289, 290, 291, 291А, 292, 292А, 293, 293А, 293Б, 293В, 293Г, 293Д, 293Е, 293К, 293Л, 293М, 293Н, 294, 295, 295А, 295Б, 295В, 295Г, 295Д, 295М, 295Л, 295П, 295Н, 295/1, 295/3, 296, 296А, 296Б, 297, 297А, 297Б, 297В, 297Г, 297Д, 299, 299А, 298, 298А, 298Б, 298/1, 298/2, 299Б, 300, 300/5, 300/6, 300/10, 300/12, 301, 303, 303А, 305, 305А, 307, 307Б, 307Е, 307К, 307Л, 309, 309А, 309Б, 311, 312, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 327А, 329, 331, 331А, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 349, 351, 353, 355, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 389, 391, 393, 395, 395Б;
Дүйсенбек Әбділдаев көшесі 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
Садуақас Әліпшеев көшесі 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 123, 259, 304, 304Б, 314, 335, 342, 354, 522, 523, 600;

переулок 1 Садуакаса Алипшеева 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 322;
переулок 2 Садуакаса Алипшеева 1, 2, 3, 4, 5, 6;
переулок 3 Садуакаса Алипшеева 1, 2, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 8, 9;
переулок 4 Садуакаса Алипшеева 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
переулок 5 Садуакаса Алипшеева 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
переулок 6 Садуакаса Алипшеева 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
переулок 7 Садуакаса Алипшеева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
проезд Садуакаса Алипшеева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Барбола Токтыкожаулы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 43А, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109А, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
переулок Барбола Токтыкожаулы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Абубакира Диваева 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 226, 228, 230;
улица Курманбека Жандарбекова 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 282, 291, 298, 606, 610;
улица Кодели 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 12Б, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 182, 679;
улица Кадыр Мырза Али 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 263;
улица Каракемер 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 183;
улица Туманбай Молдагалиев 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А;
улица Кобыланды 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 216, 219;
улица Айтбая Назарбекова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 239;
улица Овсянникова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7Б, 8, 9, 9А, 10, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 15;
улица Озбек акына 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Петрашевского 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 104.
Избирательный участок № 88
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Тауке Хана 22, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Тараз-Арена" имени Жаксылыка Үшкемпирова управления физической культуры и спорта акимата Жамбылской области".

Садуақас Әліпшеев 1-тұйық көшесі 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 322;
Садуақас Әліпшеев 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Садуақас Әліпшеев 3-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 8, 9;
Садуақас Әліпшеев 4-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Садуақас Әліпшеев 5-тұйық көшесі 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Садуақас Әліпшеев 6-тұйық көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Садуақас Әліпшеев 7-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Садуақас Әліпшеев өтпе жолы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Барбол Тоқтықожаұлы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 43А, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109А, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
Барбол Тоқтықожаұлы тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Аубәкір Диваев көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 226, 228, 230;
Құрманбек Жандарбеков көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 282, 291, 298, 606, 610;
Көделі көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 12Б, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 182, 679;
Қадыр Мырза Әлі көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 263;
Қаракемер көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 183;
Тұманбай Молдағалиев көшесі 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А;
Қобыланды көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 216, 219;
Айтбай Назарбеков көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 239;
Овсянников көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7Б, 8, 9, 9А, 10, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 15;
Өзбек ақын көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
Петрашевский көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 104.
№ 88 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Тәуке Хан көшесі 22, "Жамбыл облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы Жақсылық Үшкемпіров атындағы "Тараз-Арена" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынының ғимараты.

Границы избирательного участка: город Тараз, улица Автомобильная 1, 1А, 2, 2Б, 2Г, 3, 3/1, 3А, 4, 5, 5Б, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 9/1, 9/2, 9А, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 13А, 14, 14А, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
переулок 1 Автомобильный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
переулок 2 Автомобильный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок 3 Автомобильный 1, 1А, 1В, 1У, 2, 3, 3А, 3Б, 3У, 4, 4/1, 4А, 4У, 5, 5У, 6, 7, 8, 8А, 8В, 9, 10, 10Б, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15А, 15Б, 16, 16/1, 16/2, 16А, 16Б, 16В, 16Г, 16Е, 17, 17А, 18, 19, 19А, 19Б, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53У, 54, 54У;
улица Грушко 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
массив Дорожник 1, 1У, 1Г, 2, 2У, 3, 3У, 4, 4У, 5, 5У 6, 6У, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127А, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 160А, 161, 162, 162А, 162Е, 163, 164, 165, 166, 166Е, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 173А, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 182А, 183, 183А, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203,204, 205, 206, 207, 208, 209, 209А, 210, 211;
улица Миржакыпа Дулатова 1, 2, 2/3, 2/10, 2/17, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172;

Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Автомобиль көшесі 1, 1А, 2, 2Б, 2Г, 3, 3/1, 3А, 4, 5, 5Б, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 9/1, 9/2, 9А, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 13А, 14, 14А, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
Автомобиль 1-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Автомобиль 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Автомобиль 3-тұйық көшесі 1, 1А, 1В, 1У, 2, 3, 3А, 3Б, 3У, 4, 4/1, 4А, 4У, 5, 5У, 6, 7, 8, 8А, 8В, 9, 10, 10Б, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15А, 15Б, 16, 16/1, 16/2, 16А, 16Б, 16В, 16Г, 16Е, 17, 17А, 18, 19, 19А, 19Б, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53У, 54, 54У;
Грушко көшесі 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Дорожник алабының үйлері 1, 1У, 1Г, 2, 2У, 3, 3У, 4, 4У, 5, 5У 6, 6У, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127А, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 160А, 161, 162, 162А, 162Е, 163, 164, 165, 166, 166Е, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 173А, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 182А, 183, 183А, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 209А, 210, 211;
Мыржақып Дулатов көшесі 1, 2, 2/3, 2/10, 2/17, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172;

улица Магжана Жумабаева 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 6В, 7, 7Б, 7Г, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 34Б, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129;
улица Шакарима Кудайбердиева 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 96, 97;
улица Сергея Лазо 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
переулок 1 Сергея Лазо 1, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
переулок 2 Сергея Лазо 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Бауыржана Момышулы 2, 3, 4, 4У, 5, 5У, 6, 6А, 6У, 7, 7А, 7Б, 7У, 8, 8У, 9, 9/2, 9А, 9Б, 9В, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34/1, 34А, 36, 38, 40, 40А, 40Б, 42, 46, 44, 48;
переулок 1 Бауыржана Момышулы 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 27Б, 27В, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А;
переулок 2 Бауыржана Момышулы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
переулок Санырык Батыр 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
проезд Санырык Батыр 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8Б, 9, 10, 11, 11А, 11Б,11В, 12, 13, 14, 15;
улица Тауке Хана 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1К, 1Е, 2, 2Б, 2В, 3, 3/1, 3А, 3Б, 3В, 3У, 4, 4А, 4Б, 4В, 4Г, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7У, 8, 8А, 8В, 8У, 9, 9А ,9У, 10, 10У, 11, 11А, 11У, 12, 12А, 12Б, 12У, 13, 13А, 13Б, 13В, 13У, 14, 14А, 15, 16, 17, 17/1, 18, 18У, 19, 19А, 19В, 19У, 20, 20Б, 20У, 21, 21У, 22, 22У, 23, 23А, 23У, 24, 24/2, 24/6, 24/20, 24А, 24В, 24У, 25, 25А, 25Е, 25У, 26, 26Б, 26У, 27, 27А, 27У, 28, 28/6, 28/7, 28Б, 28М, 28Л, 28У, 29, 29У, 30, 30В, 30Г, 30У, 31, 31А, 31У, 32, 32А, 32У, 33, 33В, 33У, 33/1, 34, 34А, 34У, 35, 35/1, 35А, 35В, 35У, 36, 36У, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 46Б, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 58А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109А, 109Б, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123;

Мағжан Жұмабаев көшесі 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 6В, 7, 7Б, 7Г, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 34Б, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129;
Шәкәрім Құдайбердиев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 96, 97;
Сергей Лазо көшесі 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
Сергей Лазо 1-тұйық көшесі 1, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Сергей Лазо 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Бауыржан Момышұлы көшесі 2, 3, 4, 4У, 5, 5У, 6, 6А, 6У, 7, 7А, 7Б, 7У, 8, 8У, 9, 9/2, 9А, 9Б, 9В, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34/1, 34А, 36, 38, 40, 40А, 40Б, 42, 46, 44, 48;
Бауыржан Момышұлы 1-тұйық көшесі 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 27Б, 27В, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А;
Бауыржан Момышұлы 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
Саңырақ Батыр тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Саңырақ Батыр өтпе жолы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8Б, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 11В, 12, 13, 14, 15;
Тәуке Хан көшесі 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1К, 1Е, 2, 2Б, 2В, 3, 3/1, 3А, 3Б, 3В, 3У, 4, 4А, 4Б, 4В, 4Г, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7У, 8, 8А, 8В, 8У, 9, 9А, 9У, 10, 10У, 11, 11А, 11У, 12, 12А, 12Б, 12У, 13, 13А, 13Б, 13В, 13У, 14, 14А, 15, 16, 17, 17/1, 18, 18У, 19, 19А, 19В, 19У, 20, 20Б, 20У, 21, 21У, 22, 22У, 23, 23А, 23У, 24, 24/2, 24/6, 24/20, 24А, 24В, 24У, 25, 25А, 25Е, 25У, 26, 26Б, 26У, 27, 27А, 27У, 28, 28/6, 28/7, 28Б, 28М, 28Л, 28У, 29, 29У, 30, 30В, 30Г, 30У, 31, 31А, 31У, 32, 32А, 32У, 33, 33В, 33У, 33/1, 34, 34А, 34У, 35, 35/1, 35А, 35В, 35У, 36, 36У, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 46Б, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 58А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109А, 109Б, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123;

улица Хусаина 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 42А, 42Б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 51Б, 51В, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107;
улица Чимкентская 1, 1А, 1Б, 1Г, 1В, 1Д, 1Е, 2, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 9В, 9Г, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А.
Избирательный участок № 91
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон Шолдала, улица Кумшагал 4, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 55 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: жилой массив Металлист: улица Алтынкол 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
улица Дорожная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Шынбулак 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72;
жилой массив Монтажник: улица Вишневая 2, 6, 12, 14, 14А, 19, 21;
жилой массив Победа: переулок 1 Парасат 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
переулок 2 Парасат 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
переулок 3 Парасат 2, 3, 4;
переулок 4 Парасат 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 18А;
переулок 5 Парасат 1, 3, 5;
улица Вишневая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Водовода 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 17;
улица Жагажай 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 72Б, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 83А;
улица Земляничная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Канагат 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Кусжолы 1, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79;

Хусаин көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 42А, 42Б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 51Б, 51В, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107;
Шымкент көшесі 1, 1А, 1Б, 1Г, 1В, 1Д, 1Е, 2, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 9В, 9Г, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А.
№ 91 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Шөлдала шағын ауданы, Құмшағал көшесі 4, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 55 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Металлист тұрғын үй алабы: Алтынкөл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
Дорожная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Шыңбұлақ көшесі 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72;
Монтажник тұрғын үй алабы: Вишневая көшесі 2, 6, 12, 14, 14А, 19, 21;
Победа тұрғын үй алабы: Парасат 1-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Парасат 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Парасат 3-тұйық көшесі 2, 3, 4;
Парасат 4-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 18А;
Парасат 5-тұйық көшесі 1, 3, 5;
Вишневая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
Водовода көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 17;
Жағажай көшесі 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 72Б, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 83А;
Земляничная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Қанағат көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Құсжолы көшесі 1, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79;

улица Кызыларайская 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
улица Парасат 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 64А, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71;
улица Рауан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 28А;
улица Сливовая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Сулукол 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица Ыдырыс 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
жилой массив Силикатчик: улица Зангар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица Теректи 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Шырша 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
жилой массив Юбилейное: улица Вишневая 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
улица Жанаконыс 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Жанартау 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49;
улица Жанатурмыс 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38;
улица Карлыга 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А;
улица Кеншалгын 1, 1А, 1У, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25;

Қызыларай көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
Парасат көшесі 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 64А, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71;
Рауан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 28А;
Сливовая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Сұлукөл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
Ыдырыс көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
Силикатчик тұрғын үй алабы: Заңғар көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
Теректі көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Шырша көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Юбилейное тұрғын үй алабы: Вишневая көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
Жанақоныс көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Жанартау көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49;
Жанатурмыс көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38;
Қарлыға көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А;
Кеншалғын көшесі 1, 1А, 1У, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25;

улица Коныраулы 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
улица Макпал 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 39/1;
улица Масаты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Персиковая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30Ф, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Толкын 1, 1У, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Урючная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
микрорайон Шолдала: улица Карабулак 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 14, 14А, 17, 17А, 17/2, 21/1;
улица Когалы 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8;
улица Кумшагальская 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 46, 55А;
улица Кызылжар 1, 1А, 2, 2/1, 2/3, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 48, 81;
улица Науирзек 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 69;
улица Сапаркент 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12;
улица Сарыозек 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12;
улица Сулутор 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
улица Токтаназар Дуйсембаева 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 3В, 4, 4А, 4В, 5, 5А, 5Б, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Избирательный участок № 463
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Домалак Ана 268, здание государственного коммунального казенного предприятия "Жамбылский политехнический высший колледж" управления образования акимата Жамбылской области.
Границы избирательного участка: город Тараз: микрорайон Арай-2 1, 2, 3, 3Б, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19;
улица Домалак Ана 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340;
улица Мукан Атабаева 95А, 97, 99, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120, 121, 122, 123, 124, 125.
Избирательный участок № 466

Қоныраулы көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
Мақпал көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 39/1;
Масаты көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Персиковая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30Ф, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Толқын көшесі 1, 1У, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
Урючная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
Шөлдала шағын ауданы: Қарабұлақ көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 14, 14А, 17, 17А, 17/2, 21/1;
Қоғалы көшесі 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8;
Кұмшағал көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 46, 55А;
Қызылжар көшесі 1, 1А, 2, 2/1, 2/3, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 48, 81;
Наурызек көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 69;
Сапаркент көшесі 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12;
Сарыөзек көшесі 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12;
Сұлутөр көшесі 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
Тоқтаназар Дүйсембаев көшесі 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 3В, 4, 4А, 4В, 5, 5А, 5Б, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
№ 463 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Домалақ Ана көшесі 268, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының "Жамбыл политехникалық жоғары колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Арай-2 шағын ауданы 1, 2, 3, 3Б, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19;
Домалақ Ана көшесі 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340;
Мұқан Атабаев көшесі 95А, 97, 99, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125.
№ 466 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: город Тараз, массив Шалгай Карасу, проезд 2 Лукманова 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 26 отдела образования города Тараз".
Границы избирательного участка: город Тараз: улица Айнабулак 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Аксункар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Аламан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Алтын Орда 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Аныракай 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
улица Атлах 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Сейтхана Абдиева 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109;
улица Байтана батыра 1, 2, 2/2, 2Б, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104;
улица Бактияр баба 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125;

Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Шалғай Қарасу алабы, Лукманов 2-өтпе жолы 2, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 26 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Айнабұлақ көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Ақсұңқар көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Аламан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Алтын орда көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Аңырақай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
Атлах көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Сейітхан Әбдиев көшесі 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109;
Байтана батыр көшесі 1, 2, 2/2, 2Б, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104;
Бақтияр баба көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125;

улица Болашак 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Бирлик 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
улица Владимира Высоцкого 1, 1А, 1Б, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120;
переулок Владимира Высоцкого 1, 1А, 1Б, 1/3, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
улица Хамита Ергалиева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
улица Жалын 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Жеруйык 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Игилик 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Керуен 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А;
переулок 1 Кайыма Мухамедханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
переулок 2 Кайыма Мухамедханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
переулок 3 Кайыма Мухамедханова 1, 2, 3;
переулок 4 Кайыма Мухамедханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок 5 Кайыма Мухамедханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
переулок 6 Кайыма Мухамедханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
переулок 7 Кайыма Мухамедханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок 8 Кайыма Мухамедханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
переулок 9 Кайыма Мухамедханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
переулок 10 Кайыма Мухамедханова 1,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
переулок 11 Кайыма Мухамедханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;

Болашақ көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Бірлік көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
Владимир Высоцкий көшесі 1, 1А, 1Б, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120;
Владимир Высоцкий тұйық көшесі 1, 1А, 1Б, 1/3, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
Хамит Ерғалиев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
Жалын көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Жерұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Игілік көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
Керуен көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А;
Қайым Мұхамедханов 1-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Қайым Мұхамедханов 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Қайым Мұхамедханов 3-тұйық көшесі 1, 2, 3;
Қайым Мұхамедханов 4-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Қайым Мұхамедханов 5-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Қайым Мұхамедханов 6-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Қайым Мұхамедханов 7-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Қайым Мұхамедханов 8-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Қайым Мұхамедханов 9-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Қайым Мұхамедханов 10-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Қайым Мұхамедханов 11-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;

переулок 12 Кайыма Мухамедханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
переулок 13 Кайыма Мухамедханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Наркескен 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
улица Отырар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Оркениет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
переулок Абдуллы Розыбакиева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306;
улица Темирказык 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица Туран 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Улытау 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Ханшатыр 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;

Қайым Мұхамедханов 12-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Қайым Мұхамедханов 13-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Наркескен көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
Отырар көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Өркениет көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Абдулла Розыбакиев тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12,12/1,12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306;
Темірқазық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
Тұран көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Ұлытау көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Ханшатыр көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;

улица Шапагат 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Избирательный участок № 490
Центр избирательного участка: город Тараз, жилой массив Береке, улица Шалкар 77, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 59 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: жилой массив Алма: улица Абрикосовая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
улица Алчовая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Вишневая 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
улица Малиновая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 24В, 24Д, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 39В, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
улица Яблочная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
жилой массив Береке: улица Акниет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Бастау 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194;

Шапағат көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
№ 490 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Береке тұрғын үй алабы, Шалқар көшесі 77, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 59 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Алма тұрғын үй алабы: Абрикосовая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
Алчовая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Вишневая көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
Малиновая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 24В, 24Д, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 39В, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
Яблочная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
Береке тұрғын үй алабы: Ақниет көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
Бастау көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194;

улица Бирлестик 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица Дария 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Жаксылык 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
улица Мерей 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/41, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87;
улица Шалкар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77;
улица Шугыла 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68;
улица Ырыс 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
жилой массив Коммунальник: улица Адырна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 16/9, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 26Б, 27, 27Б, 28, 29, 29А, 30, 31, 31/12, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица Акберген 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86;
улица Акгул 14, 31, 33, 40, 42А, 42/12, 43, 43А, 44, 45, 46А, 50, 50/5, 51, 51/5, 52/5, 53, 53/9, 54, 55, 55/13, 56, 56А, 57, 58, 58А, 59, 59А, 60, 60А, 61, 61/5, 62, 62/5, 63, 63/5, 64, 65/5, 178;
улица Белес 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 88, 90, 92, 95, 97, 158;
улица Вишневая 10, 12, 13, 14, 14/4, 15/4, 16, 16/4, 17, 18, 19А, 19/4, 20, 22, 24, 25, 25А, 28/4, 29, 29/4, 30, 31, 32, 33/4, 34/4, 35/4, 36/4, 37, 37/4, 37/8, 39/9, 102, 161, 163;

Бірлестік көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
Дария көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Жақсылық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
Мерей көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/41, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87;
Шалқар көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77;
Шұғыла көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68;
Ырыс көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
Коммунальник тұрғын үй алабы: Адырна көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 16/9, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 26Б, 27, 27Б, 28, 29, 29А, 30, 31, 31/12, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
Ақберген көшесі 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86;
Ақгүл көшесі 14, 31, 33, 40, 42А, 42/12, 43, 43А, 44, 45, 46А, 50, 50/5, 51, 51/5, 52/5, 53, 53/9, 54, 55, 55/13, 56, 56А, 57, 58, 58А, 59, 59А, 60, 60А, 61, 61/5, 62, 62/5, 63, 63/5, 64, 65/5, 178;
Белес көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 88, 90, 92, 95, 97, 158;
Вишневая көшесі 10, 12, 13, 14, 14/4, 15/4, 16, 16/4, 17, 18, 19А, 19/4, 20, 22, 24, 25, 25А, 28/4, 29, 29/4, 30, 31, 32, 33/4, 34/4, 35/4, 36/4, 37, 37/4, 37/8, 39/9, 102, 161, 163;

улица Дербес 3, 3А, 3Б, 6, 7, 8, 22, 59, 61, 62, 64, 65, 66/4, 67, 68, 69А, 69, 70А, 71, 71/4, 72А, 72, 74, 76, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 89, 91А, 91, 91/5, 169, 170;
улица Емен 1, 2, 2/5, 3, 3/9, 4, 4/9, 5, 6, 8, 8Б, 9, 10, 11, 11А, 13, 15А, 15, 17, 25, 85, 86, 87, 90, 92, 96, 98, 100, 173/1;
улица Жартас 105;
улица Жулдыз 13, 16, 62/7, 63, 68, 68/3, 79, 81, 84, 85, 146, 148, 151;
улица Иргели 5, 5А, 7, 9, 11, 12, 12А, 13;
улица Кыран 101, 93, 100, 105, 107, 108, 3, 92, 92А, 17/2, 5, 2/7, 103А, 17, 17А, 20;
улица Орнек 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Раушангул 1, 2, 31А, 33, 33А, 35, 37, 38, 38/11, 40, 42, 42/11, 43/11, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 54, 56, 57, 58, 59, 60/4, 61/4, 62, 62/4, 63, 64/4, 65/4;
улица Тупиковая 1;
улица Улар 6, 6А, 14, 16, 66, 68, 69, 70, 71, 74, 75, 75, 77, 78, 80, 81, 84, 84А, 86, 87, 88;
улица Улгили 2, 4, 9, 39Б, 40А, 40В, 43, 48, 51/2, 52, 52, 53, 54, 56, 57, 57А, 59, 61, 64, 68, 68А;
улица Уркер 1, 1А, 2, 3, 7;
улица Шабдалы 12, 19, 22, 23, 24, 26, 27, 31, 33, 33А, 37, 113, 115, 121, 124, 125;
улица Яблочная 1, 2, 3, 4, 6, 40, 43, 46, 49, 56, 57, 132, 134, 134А;
жилой массив Химик: переулок 4 Мичурина 136;
улица Ак Баян 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19;
улица Кызылагаш 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 71;
улица Лашын 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64А, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73А,74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104А, 105, 106, 106А, 107, 108, 108Б, 109, 110, 110А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118Б;
улица Орбулак 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Самалдык 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Самурык 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 78, 79, 80, 81, 82, 82А, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 95, 95А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101Б, 102, 103, 104, 105, 106, 106А, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 116А, 117, 117А, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127А, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 141А, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 155А, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169;

Дербес көшесі 3, 3А, 3Б, 6, 7, 8, 22, 59, 61, 62, 64, 65, 66/4, 67, 68, 69, 69А, 70А, 71, 71/4, 72, 72А, 74, 76, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 89, 91, 91А, 91/5, 169, 170;
Емен көшесі 1, 2, 2/5, 3, 3/9, 4, 4/9, 5, 6, 8, 8Б, 9, 10, 11, 11А, 13, 15, 15А, 17, 25, 85, 86, 87, 90, 92, 96, 98, 100, 173/1;
Жартас көшесі 105;
Жұлдыз көшесі 13, 16, 62/7, 63, 68, 68/3, 79, 81, 84, 85, 146, 148, 151;
Іргелі көшесі 5, 5А, 7, 9, 11, 12, 12А, 13;
Қыран көшесі 3, 5, 2/7, 17, 17А, 17/2, 20, 92, 92А, 93, 100, 101, 105, 107, 108, 103А;
Өрнек көшесі 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Раушангул көшесі 1, 2, 31А, 33, 33А, 35, 37, 38, 38/11, 40, 42, 42/11, 43/11, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 54, 56, 57, 58, 59, 60/4, 61/4, 62, 62/4, 63, 64/4, 65/4;
Тупиковая көшесі 1;
Ұлар көшесі 6, 6А, 14, 16, 66, 68, 69, 70, 71, 74, 75, 77, 78, 80, 81, 84, 84А, 86, 87, 88;
Үлгілі көшесі 2, 4, 9, 39Б, 40А, 40В, 43, 48, 51/2, 52, 53, 54, 56, 57, 57А, 59, 61, 64, 68, 68А;
Үркер көшесі 1, 1А, 2, 3, 7;
Шабдалы көшесі 12, 19, 22, 23, 24, 26, 27, 31, 33, 33А, 37, 113, 115, 121, 124, 125;
Яблочная көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 40, 43, 46, 49, 56, 57, 132, 134, 134А;
Химик тұрғын үй алабы: Мичурина 4-тұйық көшесі 136;
Ақ Баян көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19;
Қызылағаш көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 71;
Лашын көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64А, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73А,74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104А, 105, 106, 106А, 107, 108, 108Б, 109, 110, 110А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118Б;
Орбұлақ көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Самалдық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
Самұрык көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 78, 79, 80, 81, 82, 82А, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 95, 95А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101Б, 102, 103, 104, 105, 106, 106А, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 116А, 117, 117А, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127А, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 141А, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 155А, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169;

улица Тансамалы 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Шаган 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Шиели 1, 1У, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127А, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211;
жилой массив Победа 1: улица Жагажай 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
улица Дарагуль 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51.
Избирательный участок № 492
Центр избирательного участка: город Тараз, массив Бурыл, улица Саду Шакирова 82, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 54 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: улица Акколь 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 12Б, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 75Б, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 651;

Таңсамалы көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Шаған көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Шиели көшесі 1, 1У, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127А, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211;
Победа 1 тұрғын үй алабы: Жағажай көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
Дарагүл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51.
№ 492 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Бурыл алабы, Саду Шәкіров көшесі 82, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 54 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Ақкөл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 12Б, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 75Б, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 651;

улица Бакбергенова 1, 1А, 1/1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 407;
переулок 1 Бакбергенова 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 24, 94, 242;
переулок 2 Бакбергенова 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10;
переулок 3 Бакбергенова 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10;
переулок 4 Бакбергенова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
переулок 5 Бакбергенова 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
переулок 6 Бакбергенова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок 7 Бакбергенова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Барбола Токтыкожаулы 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175;
улица Бармак акына 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Ергаша Досмухамедова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 29А, 29Б, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62А;
улица Саттара Естемисова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 116;
улица Жуалы 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21;
улица Туманбай Молдагалиева 15, 17, 19, 21, 23, 46, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102;
улица Кулан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;
улица Мойынкум 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 19А, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;

Бақбергенов көшесі 1, 1А, 1/1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 407;
Бақбергенов 1-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 24, 94, 242;
Бақбергенов 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10;
Бақбергенов 3-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10;
Бақбергенов 4-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Бақбергенов 5-тұйық көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Бақбергенов 6-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Бақбергенов 7-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Барбол Тоқтықожаұлы көшесі 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175;
Бармақ ақын көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Ергаш Досмухамедов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 29А, 29Б, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62А;
Саттар Естемісов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 116;
Жуалы көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21;
Тұманбай Молдағалиев көшесі 15, 17, 19, 21, 23, 46, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102;
Құлан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;
Мойынқұм көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 19А, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;

улица Сарыкемер 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158;
улица Саудакент 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 25Б, 25В, 26, 26А, 27, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 34, 34А, 35, 35А, 36, 37, 37А, 38, 38А, 39, 39А, 40, 41, 41А, 42, 42А, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80;
улица Салем Смайылулы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59;
улица Саду Шакирова 1, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58А, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 361, 361А, 377, 513.
Избирательный участок № 494
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон Байтерек 44, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 3 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: микрорайон Байтерек 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 8Б, 9А, 10, 10Б, 11, 12, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 26, 28, 43, 44.
Избирательный участок № 498
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон Байтерек 44, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 3 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".

Сарыкемер көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158;
Саудакент көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 25Б, 25В, 26, 26А, 27, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 34, 34А, 35, 35А, 36, 37, 37А, 38, 38А, 39, 39А, 40, 41, 41А, 42, 42А, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80;
Сәлем Смайылұлы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59;
Саду Шәкіров көшесі 1, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58А, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 361, 361А, 377, 513.
№ 494 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Бәйтерек шағын ауданы 44, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 3 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Бәйтерек шағын ауданы 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8Б, 9А, 10, 10Б, 11, 12, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 26, 28, 43, 44.
№ 498 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Бәйтерек шағын ауданы 44, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 3 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы избирательного участка: город Тараз: массив Аэропорт 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б;
улица Аэропорт 1, 1А, 1Б, 1У, 2, 2А, 3, 3У, 4, 4У, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/12, 5, 5А, 5У, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
улица Бериккара 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Талгата Бигельдинова 1, 1А, 1Б, 1Г, 1В, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24;
улица Талгата Мусабаева 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
микрорайон Байтерек 27, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 39, 41, 41А, 42;
улица Тилеубаева 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134;
улица Ракымжан Кошкарбаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
улица Роза Багланова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.
Приложение 2 к решению
акима города Тараз
от "2" сентября 2020 года № 10
Приложение 2 к решению
акима города Тараз
от 23 сентября 2022 года № 11
Приложение к решению акима города Тараз от "2" сентября 2020 года № 10
Избирательный участок № 501
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон Шолдала, улица Кумшагал 4, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 55 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: жилой массив Ветеран: 1 улица 2, 4, 6, 8, 11, 13, 15;
9 улица 180А, 183, 184;
1 проезд 2;
3 проезд 1, 6;
4 проезд 1, 2, 3, 3А;
5 проезд 1, 2, 5;
6 проезд 1, 3А, 4, 5, 6;
7 проезд 5, 6;
8 проезд 1, 6;
10 проезд 1, 6;
11 проезд 3, 4, 6, 6А;
12 проезд 5;
14 проезд 4;
16 проезд 3;
улица Аманжол 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 11Б, 12, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24Б, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 97, 101;

Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Аэропорт алабы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б;
Аэропорт көшесі 1, 1А, 1Б, 1У, 2, 2А, 3, 3У, 4, 4У, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/12, 5, 5А, 5У, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
Берікқара көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Талғат Бигелдинов көшесі 1, 1А, 1Б, 1Г, 1В, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24;
Талғат Мусабаев көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Бәйтерек шағын ауданы 27, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 39, 41, 41А, 42;
Тілеубаев көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134;
Рақымжан Қошқарбаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
Роза Бағланова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.
Тараз қаласы әкімінің 2022
жылғы 23 қыркүйектегі № 11
шешіміне 2-қосымша
Тараз қаласы әкімінің
2020 жылғы "2" қыркүйектегі
№ 10 шешіміне 2-қосымша
№ 501 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Шөлдала шағын ауданы, Құмшағал көшесі 4, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 55 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Ветеран тұрғын үй алабы: 1-көшесі 2, 4, 6, 8, 11, 13, 15;
9-көшесі 180А, 183, 184;
1-өтпе жолы 2;
3-өтпе жолы 1, 6;
4-өтпе жолы 1, 2, 3, 3А;
5-өтпе жолы 1, 2, 5;
6-өтпе жолы 1, 3А, 4, 5, 6;
7-өтпе жолы 5, 6;
8-өтпе жолы 1, 6;
10-өтпе жолы 1, 6;
11-өтпе жолы 3, 4, 6, 6А;
12-өтпе жолы 5;
14-өтпе жолы 4;
16-өтпе жолы 3;
Аманжол көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 11Б, 12, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24Б, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 97, 101;

улица Булдирген 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133А, 134;
улица Дермене 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Дикан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109;
улица Долана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102А, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111А;
улица Дулыга 1, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
улица Жалгас 6, 10, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А;
улица Жасампаз 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83;
улица Келешек 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103;
улица Кемел 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 175, 176, 177, 178, 178А, 179, 180, 108А, 181, 182, 183, 184, 185;
Кызгалдак 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170;
жилой массив Жамбылстрой: улица Акдидар 315А, 316, 316А, 316Б, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326;
улица Акку 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 140А, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164А, 165, 166, 167;

Бүлдірген көшесі 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133А, 134;
Дермене көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
Диқан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109;
Долана көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102А, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111А;
Дулыға көшесі 1, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
Жалғас көшесі 6, 10, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А;
Жасампаз көшесі 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83;
Келешек көшесі 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103;
Кемел көшесі 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 175, 176, 177, 178, 178А, 179, 180, 108А, 181, 182, 183, 184, 185;
Қызғалдақ көшесі 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170;
Жамбылстрой тұрғын үй алабы: Ақдидар көшесі 315А, 316, 316А, 316Б, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326;
Аққу көшесі 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 140А, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164А, 165, 166, 167;

улица Белжайлау 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7В, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Вишневая 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308;
улица Жазык 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293;
улица Жайсан 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319А;
улица Жанажол 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337;
улица Жанаталап 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А,76, 77, 78, 79;
улица Жангакты 48, 50А, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119;
улица Жетиген 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 41А, 41Б, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 52А;
улица Жузимдик 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 205А, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 220А;
улица Калакай 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 265А, 265Б;
улица Мурагер 266, 266А, 267, 268, 268А, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 277А, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288;
улица Центральная 68, 70, 71;
улица Черешневая 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95;
жилой массив Локомотивщик: улица Алга 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 88, 89, 89А, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101;
улица Арна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91;

Белжайлау көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7В, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
Вишневая көшесі 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308;
Жазық көшесі 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293;
Жайсан көшесі 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319А;
Жаңажол көшесі 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337;
Жаңаталап көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А,76, 77, 78, 79;
Жанғақты көшесі 48, 50А, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119;
Жетіген көшесі 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 41А, 41Б, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 52А;
Жүзімдік көшесі 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 205А, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 220А;
Қалақай көшесі 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 265А, 265Б;
Мұрагер көшесі 266, 266А, 267, 268, 268А, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 277А, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288;
Центральная көшесі 68, 70, 71;
Черешневая көшесі 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95;
Локомотивщик тұрғын үй алабы: Алға көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 88, 89, 89А, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101;
Арна көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91;

улица Саттилик 1, 2, 3, 4;
улица Сункар 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100А;
тупик Цветочный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
жилой массив Восход: улица Гульзар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Кайынды 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Каракат 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Ынталы 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Тарлан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Кундызды 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Кендала 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1;
жилой массив Кожевник: тупик Айвовый 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84;
улица Асар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128А, 129, 130, 131;
улица Булакты 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78;
улица Веселый Клин 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Инжир 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
жилой массив Финансист: улица Урожайная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
жилой массив Химстроителей: улица Мирас 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124;

Сәттілік көшесі 1, 2, 3, 4;
Сұнкар көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100А;
Цветочный кірме жолы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Восход тұрғын үй алабы: Гүлзар көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Қайынды көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Қарақат көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Ынталы көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Тарлан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Құндызды көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Кеңдала көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1;
Кожевник тұрғын үй алабы: Айвовый кірме жолы 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84;
Асар көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128А, 129, 130, 131;
Бұлақты көшесі 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78;
Веселый Клин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Инжир көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Финансист тұрғын үй алабы: Урожайная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Химстроителей тұрғын үй алабы: Мирас көшесі 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124;

улица Оркен 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120;
улица Сункар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 207;
жилой массив Грэс: улица Абрикосовая 201, 202, 202/1, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210;
улица Агадыр 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170;
улица Азат 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 210, 212;
улица Айдарлы 131, 131А, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148;
улица Акбидай 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123;
улица Акжелкен 1У, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110;
улица Аккемер 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88;
улица Акселеу 15, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица Актасты 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Алтын дала 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190;
улица Аскартау 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
улица Центральная 1, 2, 207;
улица Черешневая 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 208.
Избирательный участок № 502
Центр избирательного участка: город Тараз, массив Дальняя Карасу, проезд 2 Лукманова 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 26 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: проезд 1 Лукманова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;

Өркен көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120;
Сұнқар көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 207;
Грэс тұрғын үй алабы: Абрикосовая көшесі 201, 202, 202/1, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210;
Ағадыр көшесі 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170;
Азат көшесінің уйлері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 210, 212;
Айдарлы көшесі 131, 131А, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148;
Ақбидай көшесі 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123;
Акжелкен көшесі 1У, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110;
Ақкемер көшесі 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88;
Ақселеу көшесі 15, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
Ақтасты көшесі 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Алтын дала көшесі 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190;
Асқартау көшесі 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
Центральная көшесі 1, 2, 207;
Черешневая көшесі 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 208.
№ 502 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Шалғай Қарасу алабы, Лукманов 2-өтпе жолы 2, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 26 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Лукманов 1-өтпе жолы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;

проезд 2 Лукманова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Мелиораторов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
переулок 1 Мелиораторов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
переулок 2 Мелиораторов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
переулок 3 Мелиораторов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок 4 Мелиораторов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Молдарбекова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 34Б, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81А, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89А;
переулок 1 Молдарбекова 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47А, 49А, 51, 53, 55, 57, 59, 61А, 63А;
переулок 2 Молдарбекова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
проезд Молдарбекова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
тупик Молдарбекова 1, 1А, 2, 2В, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Центральная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
переулок 1 Центральный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
переулок 2 Центральный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица Яблочный 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
переулок 1 Яблочный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
переулок 2 Яблочный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;

Лукманов 2-өтпе жолы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Мелиораторов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Мелиораторов 1-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
Мелиораторов 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Мелиораторов 3-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Мелиораторов 4-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Молдарбеков көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 34Б, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81А, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89А;
Молдарбеков 1-тұйық көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47А, 49А, 51, 53, 55, 57, 59, 61А, 63А;
Молдарбеков 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Молдарбеков өтпе жолы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
Молдарбеков кірме жолы 1, 1А, 2, 2В, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Центральный көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
Центральный 1-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Центральный 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
Яблочный көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Яблочный 1-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Яблочный 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;

переулок 3 Яблочный 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
переулок 4 Яблочный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14В, 15.
Избирательный участок № 503
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Байзака Пирманова 138, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 29 имени Ю.Гагарина отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: улица Актамберди жырау 1, 1У, 2, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Аванесова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
переулок Аванесова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Ахмета Байтурсынова 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
улица Володарского 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15Б, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Николая Галунчики 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Сергея Ишина 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
улица Софьи Ковалевской 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Комарова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59;
улица Космонавтов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Курчатова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
улица Лобачевского 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Локомотивная 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86;
переулок Локомотивной 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26;
улица Лукманова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122,123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167;
улица Модеста Мусоргского 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58Б, 59, 60, 60А, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89А, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140;

Яблочный 3-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
Яблочный 4-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14В, 15.
№ 503 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Байзақ Пірманов көшесі 138, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ю.Гагарин атындағы № 29 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Ақтамберді жырау көшесі 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Аванесов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Аванесов тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Ахмет Байтұрсынов көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
Володарский көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15Б, 16, 17, 18, 19, 20;
Николай Галунчик көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Сергей Ишин көшесі 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
Софья Ковалевская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Комаров көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59;
Космонавт көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Курчатов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
Лобачевский көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Локомотивная көшесі 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86;
Локомотивная тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26;
Лукманов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122,123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167;
Модест Мусоргский көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58Б, 59, 60, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89А, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140;

переулок 1 Модеста Мусоргского 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Габита Мусирепова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Петровского 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Абдильди Тажибаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
переулок 1 Абдильди Тажибаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
переулок 2 Абдильди Тажибаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Избирательный участок № 504
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Тонкуруш 14, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 31 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: улица Кенена Азербаева 1, 3, 5, 7, 9, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
переулок 4 Капал 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73Б, 74, 75;
переулок 5 Капал 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
переулок 6 Капал 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
улица Колбасшы Койгельды 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
улица Тонкуруш 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Избирательный участок № 505
Центр избирательного участка: город Тараз, массив Бурыл, улица Саду Шакирова 82, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 54 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: микрорайон Улы Дала 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 35/3, 992, 993, 994, 995, 996, 997, 998, 999, 1000, 1001, 1002, 1003, 1004, 1005, 1006, 1007, 1008, 1009, 1010, 1011, 1012, 1013, 1014, 1015, 1016, 1017, 1018, 1019, 1020, 1021, 1022, 1023, 1024, 1025, 1026, 1027, 1028, 1029, 1030, 1031, 1032, 1033, 1034, 1035, 1036, 1037, 1038, 1038/1, 1038/2, 1038/3, 1117, 1118, 1119, 1120, 1121, 1122, 1123, 1124, 1125, 1126, 1127, 1128, 1129, 1130/1, 1130/2, 1184, 1185, 1193, 1193/1, 1193/2, 1193/5, 1193/7, 1193/8.
Избирательный участок № 506

Модест Мусоргский 1-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Ғабит Мүсірепов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Петровский көшесі 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Әбділда Тәжібаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
Әбділда Тәжібаев 1-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Әбділда Тәжібаев 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
№ 504 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Төңкеріс көшесі 14, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 31 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Кенен Әзірбаев көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
Қапал 4-тұйық көшесі 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73Б, 74, 75;
Қапал 5-тұйық көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
Қапал 6-тұйық көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
Қолбасшы Қойгелді көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
Төңкеріс көшесі 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
№ 505 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Бурыл алабы, Саду Шәкіров көшесі 82, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 54 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Ұлы дала шағын ауданы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 35/3, 992, 993, 994, 995, 996, 997, 998, 999, 1000, 1001, 1002, 1003, 1004, 1005, 1006, 1007, 1008, 1009, 1010, 1011, 1012, 1013, 1014, 1015, 1016, 1017, 1018, 1019, 1020, 1021, 1022, 1023, 1024, 1025, 1026, 1027, 1028, 1029, 1030, 1031, 1032, 1033, 1034, 1035, 1036, 1037, 1038, 1038/1, 1038/2, 1038/3, 1117, 1118, 1119, 1120, 1121, 1122, 1123, 1124, 1125, 1126, 1127, 1128, 1129, 1130/1, 1130/2, 1184, 1185, 1193, 1193/1, 1193/2, 1193/5, 1193/7, 1193/8.
№ 506 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: город Тараз: улица Байдибек баба, земельный участок № 100А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 63 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: улица Байдибек баба 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 54А, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 63, 64, 64А, 65, 66, 66А, 67, 67А, 68, 68А, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123А, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 132А, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 189А, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 191А, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 230А, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 310Б, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 316А, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 336У, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 370А, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 384А, 385, 386, 386А, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 436А, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470;
улица Домалак Ана 1, 1А, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 28Б, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 701, 709, 715, 717;

Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Бәйдібек баба көшесі № 100А жер телімі, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 63 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Бәйдібек баба көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 54А, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 63, 64, 64А, 65, 66, 66А, 67, 67А, 68, 68А, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123А, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 132А, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 189А, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 191А, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 230А, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 310Б, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 316А, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 336У, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 370А, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 384А, 385, 386, 386А, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 436А, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470;
Домалақ Ана көшесі 1, 1А, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 28Б, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 701, 709, 715, 717;

улица Дюйсена Баянова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56Б, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184А, 184Б, 184В, 184Г, 184Д, 184Е, 185, 186, 187, 188, 188А, 188Б, 188В, 188Г;
улица Майлыкожа 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103А, 103Б, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 119А, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154А, 155, 156, 157, 157А, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 167А, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591, 592, 593, 594, 595, 596, 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603, 604, 605, 606, 607, 608, 609, 610, 611, 612, 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619, 620, 621, 622, 623, 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630, 1126;
улица Марау Ана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98;
улица Мукан Атабаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 126, 127, 128, 129, 130, 131;

Дүйсен Баянов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56Б, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184А, 184Б, 184В, 184Г, 184Д, 184Е, 185, 186, 187, 188, 188А, 188Б, 188В, 188Г;
Майлықожа көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103А, 103Б, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 119А, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154А, 155, 156, 157, 157А, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 167А, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591, 592, 593, 594, 595, 596, 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603, 604, 605, 606, 607, 608, 609, 610, 611, 612, 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619, 620, 621, 622, 623, 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630, 1126;
Марау Ана көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98;
Мұқан Атабаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 126, 127, 128, 129, 130, 131;

улица Тилеубаева 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
улица Тайбурыл 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93А, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106А, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 114А, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 141А, 142, 143, 144, 145, 146, 146А, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 167А, 167Б, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 174А, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591, 592, 593, 594, 595, 596, 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603, 604, 605, 651;

Тілеубаев көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
Тайбұрыл көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93А, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106А, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 114А, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 141А, 142, 143, 144, 145, 146, 146А, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 167А, 167Б, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 174А, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591, 592, 593, 594, 595, 596, 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603, 604, 605, 651;

улица Хиуаз Доспановой 2, 12, 14, 24, 40;
улица Шара Жиенкулова 3, 2, 11, 12, 15, 20, 23, 29;
улица Шота Руставели 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 93, 94, 94А, 95, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122.

Хиуаз Доспанова көшесі 2, 12, 14, 24, 40;
Шара Жиенқұлов көшесі 3, 2, 11, 12, 15, 20, 23, 29;
Шота Руставели көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 93, 94, 94А, 95, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122.