О признании утратившим силу постановления акимата Жуалынского района от 21 января 2021 года № 13 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Жуалынского района"
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 15 апреля 2022 года № 163. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 апреля 2022 года № 27726
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жуалынского района от 21 января 2021 года № 13 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Жуалынского района" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4892).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района А. Жабағы

Жуалы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 қаңтардағы "Жуалы ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" № 13 қаулысының күшін жою туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 163 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 сәуірде № 27726 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Жуалы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жуалы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 қаңтардағы "Жуалы ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" № 13 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4892 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің уақытша
міндетін атқарушы А. Жабағы