Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Сатпаев
Решение Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 23 августа 2022 года № 202. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 августа 2022 года № 29258
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:

Сәтбаев қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 тамыздағы № 202 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 тамызда № 29258 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Экология кодексінің 365 бабының 3 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Сатпаев согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Сатпаевского городского маслихата Т. Хмилярчук
Приложение к
решению
Сатпаевского городского
маслихата
от 23 августа 2022 года
№ 202
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Сатпаев
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1.
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель

1. Сәтбаев қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қалалық мәслихатының хатшысы Т. Хмилярчук
Сәтбаев қалалық
мәслихатының
2022 жылғы 23
тамыздағы
№ 202
шешіміне қосымша
Сәтбаев қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жылдық жинақталу нормасы, м3
1.
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын