О внесении изменений в решение акима Кербулакского района от 18 декабря 2019 года № 7 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Кербулакском районе"
Решение акима Кербулакского района области Жетісу от 30 декабря 2022 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2022 года № 31472
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Кербулакского района от 18 декабря 2019 года № 7 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Кербулакском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5345) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"Об образовании избирательных участков на территории Кербулакского района";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Образовать избирательные участки на территории Кербулакского района согласно приложению к настоящему решению."
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Кербулакского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Кербулакского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Кербулакского района.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Кербулакского района К. Есболатов
Приложение к решению акима Кербулакского района от 30 декабря 2022 года № 6
Приложение к решению акима Кербулакского района от 18 декабря 2019 года №7
Избирательные участки на территории Кербулакского районе
Избирательный участок № 171
Центр: село Самен, улица Масанова, № 19, здание мавзолея "Самен батыр".
Границы: село Самен, улица: Масанова с № 1 по 24; перевал Архарлы.
Избирательный участок № 172
Центр: село Жоламан, улица К. Мырзакеримова № 3, коммунальное государственное учреждение "Жоламанская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Жоламан, улицы: Жоламан батыра с № 1 по 13, Жансугуров с № 1 по 13, Бокина с № 1 по 12, Уалиханова с №1 по 9, Туркистанов с № 1 по 20, Ескелди-би с № 1 по 11, Жетысу с № 1 по 32, Суанбаев с № 1 по 39, Мырзакеримова с № 1 по 25, Балпык би с № 1 по 13, Жамбай баба с № 1 по 13, Байбукашева с № 1 по 22, Букар жырау с № 1 по 10, Кайнар с № 1 по 21, Шалкаров с № 1 по 27, станция Дала, улица Акшанова с № 1 по 16;
Избирательный участок № 173
Центр: станция Жоламан, улица Железнодорожная № 1, здание железнодорожников.

Кербұлақ ауданы әкімінің 2019 жылғы 18 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Кербұлақ ауданы әкімінің 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 30 желтоқсанда № 31472 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Кербұлақ ауданы әкімінің 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 7 "Кербұлақ ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5345 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Кербұлақ ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы";
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Кербұлақ ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын."
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын,
2. "Кербұлақ ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жарияланғанынан кейін Кербұлақ ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кербұлақ ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ ауданының әкімі К. Есболатов
Кербұлақ ауданы әкімінің 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 6 шешіміне қосымша
Кербұлақ ауданы әкімінің 2019 жылғы 18 желтоқсандағы №7 шешіміне қосымша
Кербұлақ ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 171 сайлау учаскесі
Орталығы: Сәмен ауылы, Масанов көшесі № 19, "Сәмен батыр" кесенесінің ғимараты.
Шекарасы: Сәмен ауылы, көшесі: Масанов № 1-ден 24-ке дейін; Архарлы асуы.
№ 172 сайлау учаскесі
Орталығы: Жоламан ауылы, Қ. Мырзакерімов көшесі № 3, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жоламан орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жоламан ауылы, көшелері: Жоламан батыр № 1-ден 13-ке дейін, Жансүгіров № 1-ден 13-ке дейін, Бокин № 1-ден 12-ге дейін, Уәлиханов № 1-ден 9-ға дейін, Түркістанов №1-ден 20-ке дейін, Ескелді-би № 1-ден 11-ге дейін, Жетісу №1-ден 32-ге дейін, Суанбаев №1-ден 39-ға дейін, Мырзакерімов № 1-ден 25-ке дейін, Балпық би № 1-ден 13-ке дейін, Жамбай баба №1-ден 13-ке дейін, Байбукашева № 1-ден 22-ге дейін, Бұқар жырау №1-ден 10-ға дейін, Қайнар №1-ден 21-ге дейін, Шалқаров № 1-ден 27-ге дейін, Дала станциясы, Ақшанов көшесі №1-ден 16-ға дейін.
№ 173 сайлау учаскесі
Орталығы: Жоламан станциясы, Теміржол көшесі № 1, теміржолшылар ғимараты.

Границы: станции: Архарлы, Алтындала, Сайлы, Жоламан, улица: Нуспекова с № 1 по 17, село Жоламан, улица: Железнодорожная с № 1 по 30.
Избирательный участок № 174
Центр: село Карашокы, улица И.П.Надбережного №1А, коммунальное государственное учреждение "Карашокинская средняя школа" государственного учереждения " Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Карашокы, улицы: Кулжабай би с № 1 по 73, Ынтымак с № 1 по 25, М.Макатаева с № 1 по 6, А.Молдагуловой с № 1 по 32, Ш.Уалиханова с № 1 по 25, Жастар с № 1 по 16, Боранбаева с № 1 по 12, Малайсары батыра с № 1 по 9, Кабанбай батыра с № 1 по 8, Абылайхана с № 1 по 10, К.Исабаева с № 1 по 17, М.Ауезова с № 1 по 7, И.П.Надбережного с № 1 по 42, Б.Момышулы с № 1 по 47, Ардагера с № 1 по 2, Казахстан с № 1 по 11, Амангельды с № 1 по 17, Абая с № 1 по 10, Бобек с № 1 по 17, Бейбитшилик с № 1 по 3, Жидебай с № 1 по 6, Ы.Алтынсарина с № 1 по 12, М.Маметовой с № 1 по 20, Кажымукана с № 1 по 27, Гагарина с № 1 по 21.
Избирательный участок № 175
Центр: село рудник Архарлы, улица Рахатова № 27, коммунальное государственное учреждение "Архарлинская основная школа" государственного учереждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село рудник Архарлы, улицы: Магжана Жумабаева с № 1 по 17, Рахатова с № 1 по 23, М.Ауезова с № 1 по 32, Манасбая с № 1 по 30.
Избирательный участок № 176
Центр: село Сарыбастау, улица Т. Аубакирова № 1, коммунальное государственное учреждение "Сарыбастауская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Сарыбастау, улицы: Алматы с № 1 по 24, Сейфуллина с № 1 по 23, Амангельды с №1 по 12, Абая с № 1 по 17, Б.Момышулы с № 1 по 11, Маметовой с № 1 по 6, Аубакирова с № 1 по 7, Конаева с № 1 по 4, Шокана с № 1 по 7, Жабаева с № 1 по 4, Бокина с № 1 по 5, Жандосова с № 1 по 6, Т.Рыскулова с № 1 по 7.
Избирательный участок № 177
Центр: село Архарлы, коммунальное государственное учреждение "Кызылкудыкская начальная школа" государственного учереждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Архарлы с №1 по 34.
Избирательный участок № 178
Центр: село Малайсары, фельдшерский пункт.

Шекарасы: Станциялар: Архарлы, Алтындала, Сайлы, Жоламан, көшесі: Нүспеков № 1-ден 17-ге дейін, Жоламан ауылы, көшесі: Теміржол №1-ден 30 дейін.
№ 174 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарашоқы ауылы, И.П. Надбережный көшесі №1А, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарашоқы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарашоқы ауылы, көшелері: Құлжабай би № 1-ден 73-ке дейін, Ынтымақ № 1-ден 25-ке дейін, М.Мақатаев № 1-ден 6-ға дейін, А.Молдағұлова № 1-ден 32-ге дейін, Ш. Уәлиханов № 1-ден 25-ке дейін, Жастар № 1-ден 16-ға дейін, Боранбаев № 1-ден 12-ге дейін, Малайсары батыр № 1-ден 9-ға дейін, Қабанбай батыр № 1-ден 8-ге дейін, Абылайхан № 1-ден 10-ға дейін, К.Исабаева № 1-ден 17-ге дейін, М.Әуезова № 1-ден 7-ге дейін, И.П.Надбережный № 1-ден 42-ге дейін, Б.Момышұлы № 1-ден 47-ге дейін, Ардагер № 1-ден 2-ге дейін, Қазақстан № 1-ден ден 11-ге дейін, Амангелді № 1-ден 17-ге дейін, Абай № 1-ден 10-ға дейін, Бөбек № 1-ден 17-ге дейін, Бейбітшілік № 1-ден 3-ке дейін, Жидебай № 1-ден 6-ға дейін, Ы.Алтынсарин № 1-ден 12-ге дейін, М.Мәметова № 1-ден 20-ға дейін, Қажымұқан № 1-ден 27-ге дейін, Гагарин № 1-ден 21-ге дейін.
№ 175 сайлау учаскесі
Орталығы: Архарлы кеніші ауылы, Рахатов көшесі, № 27, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Архарлы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Архарлы кеніші ауылы, көшелері: Мағжан Жұмабаев № 1-ден 17-ге дейін, Рахатов №1-ден 23-ке дейін, М.Әуезов №1-ден 32-ге дейін, Манасбай № 1-ден 30-ға дейін.
№ 176 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыбастау ауылы, Т.Әубәкіров көшесі № 1, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарыбастау орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сарыбастау ауылы, көшелері: Алматы № 1-ден 24-ке дейін, Сейфуллин № 1-ден 23-ке дейін, Амангелді № 1-ден 12-ге дейін, Абай № 1-ден 17-ге дейін, Б.Момышұлы № 1-ден 11-ге дейін, Маметова № 1-ден 6-ға дейін, Әубәкіров № 1-ден 7-ге дейін, Қонаев № 1-ден 4-ке дейін, Шоқан № 1-ден 7-ге дейін, Жабаев № 1-ден 4-ке дейін, Бокин № 1-ден 5-ке дейін, Жандосов № 1-ден 6-ға дейін, Т.Рысқұлов № 1-7-ге дейін.
№ 177 сайлау учаскесі
Орталығы: Архарлы ауылы, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қызылқұдық бастауыш мектебі" комуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Архарлы ауылы №1-ден 34-ке.
№ 178 сайлау учаскесі
Орталығы: Малайсары ауылы, фельдшерлік пункт.

Границы: село Малайсары с №1 по 44.
Избирательный участок № 179
Центр: станция Малайсары, коммунальное государственное учреждение "Малайсаринская средняя школа" государственного учереждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: станция Малайсары, улицы: Центральная с № 1 по 29, многоэтажные дома 1,2,3,4 с №1 по 114, станция Тары с №1 по 5, станция Балгалы с №1 по 4.
Избирательный участок № 180
Центр: село Карагаш, улица Абая № 1, коммунальное государственное учреждение "Сарыбулакская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Карагаш, улицы: Абая с № 1 по 26, Алтынсарина с № 1 по 11, Шокана с № 1 по 13, Маметовой с № 1 по 7, Акын сара с № 1 по 5, Жолмырза с № 1 по 19, Сарыбулак с № 1 по 15, Сейткерим с № 1 по 31, Кабанбай батыра с № 1 по 9, Алдаберген с № 1 по 32, Молдагуловой с № 1 по 10, Муканова с № 1 по 22.
Избирательный участок № 181
Центр: село Шилису, коммунальное государственное учреждение "Сарыбулакская начальная школа" государственного учереждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Шилису.
Избирательный участок № 182
Центр: село Казынсу, коммунальное государственное учреждение "Казынсуская начальная школа" государственного учереждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Казынсу.
Избирательный участок № 183
Центр: село Сарыозек, улица Оразбекова № 14, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №49" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Сарыозек, улицы: Рыскулова с № 20 по 99, Оразбекова с № 1 по 20, Аль-Фараби с № 1 по 45, Менделеева с № 1 по 17, Майлина с № 1 по 63, Жеруйык с № 1 по 17, Макатаева с № 1 по 24, Молдагалиевой с № 1 по 18, Гоголя с № 1 по 16, Мустафина с № 1 по 10, Жибек жолы с № 21 по 75, Уркер (Нефтебаза) с № 1 по 24.
Избирательный участок № 184
Центр: село Сарыозек, улица Оразбекова № 14, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №49" государственного учереждения " Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Сарыозек, улицы: Аймауытова с № 1 по 23, Пушкина с № 1 по 27, Аманжолова с № 1 по 31, Муканова с №1 по 38, Торайгырова с № 1 по 9, Аронулы с № 1 по 23, Бактыбай акына с № 1 по 22, Байсейтовой с № 1 по 21, Желтоксан с № 1 по 9, Бейбитшилик с № 1 по 38, Жандосова с № 1 по 18, Асфендиярова с № 1 по 34, Бигельдинова с № 1 по 36.
Избирательный участок № 185
Центр: село Сарыозек, улица Маметовой № 6, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Д.Конаева" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".

Шекарасы: Малайсары ауылы №1-ден 44-ке.
№ 179 сайлау учаскесі
Орталығы: Малайсары станциясы, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Малайсары орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Малайсары станциясы, көшелері: Орталық №1-ден 29-ға дейін, 1, 2, 3, 4 көп қабатты үйлер №1-ден 114-ке дейін, станция Тары №1-ден 5-ке дейін, станция Балғалы №1-ден 4-ға дейін.
№ 180 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағаш ауылы, Абай көшесі № 1, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарыбұлақ орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарагаш ауылы, көшелері: Абай № 1-ден 26-ға дейін, Алтынсарин № 1-ден 11-ге дейін, Шоқан № 1-ден 13-ке дейін, Маметова № 1-ден 7-ге дейін, Ақын сара № 1-ден 5-ке дейін, Жолмырза № 1-ден 19-ға дейін, Сарыбұлақ № 1-ден 15-ке дейін, Сейткерім № 1-ден 31-ге дейін, Қабанбай батыр № 1-ден 9-ға дейін, Алдаберген № 1-ден 32-ге дейін, Молдағұлова № 1-ден 10-ға дейін, Мұқанов № 1-ден 22-ге дейін.
№ 181 сайлау учаскесі
Орталығы: Шилісу ауылы, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарыбұлақ бастауыш мектебі" комуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шилісу ауылы.
№ 182 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазынсу ауылы, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қазынсу бастауыш мектебі" комуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қазынсу ауылы.
№ 183 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыөзек ауылы, Оразбеков көшесі № 14, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№49 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сарыөзек ауылы, көшелері: Рысқұлов № 20-ден 99-ға дейін, Оразбеков № 1-ден 20-ға дейін, Аль-Фараби № 1-ден 45-ке дейін, Менделеев № 1-ден 17-ге дейін, Майлин № 1-ден 63-ке дейін, Жерұйық № 1-ден 17-ге дейін, Мақатаев № 1-ден 24-ке дейін, Молдағалиев № 1-ден 18-ге дейін, Гоголь № 1-ден 16-ға дейін, Мұстафин № 1-ден 10-ға дейін, Жібек жолы № 21-ден 75-ке дейін, Үркер (Нефтебаза) № 1-ден 24-ке дейін.
№ 184 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыөзек ауылы, Оразбеков көшесі № 14, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№49 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сарыөзек ауылы, көшелері: Аймауытов № 1-ден 23-ке дейін, Пушкин № 1-ден 27-ге дейін, Аманжолов № 1-ден 31-ге дейін, Мұқанов № 1-ден 38-ге дейін, Торайғыров № 1-ден 9-ға дейін, Аронұлы № 1-ден 23-ке дейін, Бақтыбай ақын № 1-ден 22-ге дейін, Байсейітов № 1-ден 21-ге дейін, Желтоқсан № 1-ден 9-ға дейін, Бейбітшілік № 1-ден 38-ге дейін, Жандосов № 1-ден 18-ге дейін, Асфендияров № 1-ден 34-ке дейін, Бигелдинов № 1-ден 36-ға дейін.
№ 185 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыөзек ауылы, Маметова көшесі № 6, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Д.Қонаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: село Сарыозек, улицы: Алатау с № 1 по 37, Бокина с № 1 по 31, Курмангазы с № 1 по 42, Турксиб с № 1 по 28, Амангельды с № 1 по 41, Кулжабай би с № 1 по 61, Шокана с № 1 по 62, Толебаева с № 1 по 5, Ауезова № 1 по 15, Жамбыла с № 1 по 7, Муратбаева с № 1 по 17, Кайсенова с № 1 по 15, Шанырак с № 1 по 3, Молдагуловой с № 1 по 33.
Избирательный участок № 186
Центр: село Сарыозек, улица Б. Момышулы № 25, государственное коммунальное казенного предприятия "Кербулакский районный Дом культуры имени Абикена Сарыбаева" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Кербулакского района".
Границы: село Сарыозек, улицы: Кабанбай Батыра с № 1 по 58, Б. Момышулы с № 1 по 61, Акын Сара с № 1 по 17, Маметовой с № 1 по 38, Болашак с № 1 по 24, Абая с № 1 по 35, Суханбаева с № 1 по 12, Жастар с № 1 по 14, Женис с № 1 по 15.
Избирательный участок № 187
Центр: село Сарыозек, улица Рыскулова № 20, здание государственного коммунального предриятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция Кербулакского района с ветеринарными пунктами" государственного учреждения "управления ветеринарии области Жетісу".
Границы: село Сарыозек, улицы: Жибек жолы с № 1 по 20, Мадибекулы с № 1 по 94, Жетысу с № 1 по 14, Байтурсынова с № 1 по 4, Сейфулина с № 1 по 17, Малайсары батыра с № 1 по 70, Сарыбаева с № 1 по 21, Токтарова с № 1 по 8, Мусирепова с № 1 по 15, Жансугурова с № 1 по 28, Рыскулова с № 1 по 20, Ескелды би с № 1 по 42, Сатпаева с № 1 по 35, Алтынемель с № 1 по 25, Алаш с № 1 по 9, разьезд Койкырыккан, Майтобе.
Избирательный участок № 188
Центр: село Сарыозек, коммунальное государственное учреждение "Сарыозекская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Сарыозек, участок Туран, Воинская часть.
Избирательный участок № 189
Центр: село Сарыозек, улица Астана №45, коммунальное государственное учреждение "Куренбельская казахская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Сарыозек, улицы: Б. Момышулы (новый микрорайон) с № 62 по 227, Дуйсенбаева с № 1 по 22, Жангельдина с № 1 по 27, Самурык с № 1 по 16, Саина с № 1 по 24, разъезд Дос, Жарболова с № 1 по 13, Нурпеисова с № 1 по 19, Вожакина с № 1 по 27, Луганская с № 1 по 28, Балпык би с № 1 по 4.
Избирательный участок № 190 (закрытый избирательный участок)
Центр: село Сарыозек, Военный городок, гарнизонный офицерский клуб.
Границы: Воинская часть.
Избирательный участок № 191 (закрытый избирательный участок)
Центр: село Сарыозек, улица Б. Момышулы № 23, районный отдел внутренних дел.
Границы: Изолятор временного содержания районного отдела внутренних дел.
Избирательный участок № 192
Центр: село Басши, улица Аскарбека № 27, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Райымбек батыра" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".

Шекарасы: Сарыөзек ауылы, көшелері: Алатау № 1-ден 37-ге дейін, Бокин № 1-ден 31-ге дейін, Кұрманғазы № 1-ден 42-ге дейін, Түркісіб № 1-ден 28-ге дейін, Амангелді № 1-ден 41-ге дейін, Құлжабай би № 1-ден 61-ге дейін, Шоқан № 1-ден 62-ге дейін, Төлебаев № 1-ден 5-ке дейін, Әуезов № 1-ден 15-ке дейін, Жамбыл № 1-ден 7-ге дейін, Мұратбаев № 1-ден 17-ге дейін, Қайсенов № 1-ден 15-ке дейін, Шаңырақ № 1-ден 3-ке дейін, Молдағұлова 1-ден 33-ке дейін.
№ 186 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыөзек ауылы, Б. Момышұлы көшесі № 25, Кербұлақ ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әбікен Сарыбаев атындағы Кербұлақ аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Сарыөзек ауылы, көшелері: Қабанбай Батыр № 1-ден 58-ге дейін, Б. Момышұлы № 1-ден 61-ге дейін, Ақын Сара № 1-ден 17-ге дейін, Маметова № 1-ден 38-ге дейін, Болашақ № 1-ден 24-ке дейін, Абай № 1-ден 35-ке дейін, Суханбаев № 1-ден 12-ге дейін, Жастар № 1-ден 14-ке дейін, Жеңіс № 1-ден 15-ке дейін.
№ 187 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыөзек ауылы, Рыскұлов көшесі № 20, "Жетісу облысының Ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Ветеринариялық пункттері бар Кербұлақ ауданының ветеринариялық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Сарыөзек ауылы, көшелері: Жібек жолы № 1-ден 20-ға дейін, Мәдибекұлы № 1-ден 94-ке дейін, Жетісу № 1-ден 14-ке дейін, Байтұрсынов № 1-ден 4-ке дейін, Сейфулин № 1-ден 17-ге дейін, Малайсары батыр № 1-ден 70-ке дейін, Сарыбаев №1-ден 21-ге дейін, Тоқтаров №1-ден 8-ге дейін, Мүсірепов № 1-ден 15-ке дейін, Жансүгіров №1-ден 28-ге дейін, Рысқұлов №1-ден 20-ға дейін, Ескелді би № 1-ден 42-ге дейін, Сәтпаев №1-ден 35-ке дейін, Алтынемел №1-ден 25-ке дейін, Алаш № 1-ден 9-ға дейін, Разъезд Койқырыққан, Майтөбе.
№ 188 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыөзек ауылы, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарыөзек орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сарыөзек ауылы, Тұран участігі, Әскери бөлім.
№ 189 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыөзек ауылы, Астана көшесі № 45, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Күреңбел қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сарыөзек ауылы, көшелері: Б.Момышұлы (жаңа ықшам ауданы) № 62-ден 227-ге дейін, Дүйсенбаев № 1-ден 22-ге дейін, Жангелдин № 1-ден 27-ге дейін, Самұрық № 1-ден 16-ға дейін, Саин № 1-ден 24-ке дейін, разъезд Дос, Жарболов № 1-ден 13-ке дейін, Нұрпейісова № 1-ден 19-ға дейін, Вожакин № 1-ден 27-ге дейін, Луганский № 1-ден 28-ге дейін, Балпық би № 1-ден 4-ке дейін.
№ 190 сайлау учаскесі (жабық сайлау учаскесі)
Орталығы: Сарыөзек ауылы, Әскери қалашық, гарнизон офицерлік клубы.
Шекарасы: Әскери бөлім.
№ 191 сайлау учаскесі (жабық сайлау учаскесі)
Орталығы: Сарыөзек ауылы, Б. Момышұлы көшесі № 23, Аудандық ішкі істер бөлімі.
Шекарасы: Аудандық ішкі істер бөлімінің уақытша ұстау изоляторы.
№ 192 сайлау учаскесі
Орталығы: Басши ауылы, Асқарбек көшесі № 27, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Райымбек батыр атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: село Басши, улицы: Асембека с № 1 по 69, Абая с № 1 по 74, Аскарбека с № 1 по 35, Алтынсарина с № 1 по 27, Достык с № 1 по 15, Жастар с № 1 по 7, Маметовой с № 1 по 7, Искакова с № 1 по 11, Нурым с № 1 по 22, Самал с № 1 по 19, Батыс с № 1 по 2, Шормак батыра с №1 по 24, Алтынемель с № 1 по 40, Дастихун с № 1 по 18, село малый Басши с № 1 по 12, населенный пункт 65 километр с № 1 по 5.
Избирательный участок № 193
Центр: село Нурум, улица Школьная № 1, коммунальное государственное учреждение "Нурымская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Нурым, улицы: Центральная с № 1 по 63, Школьная с № 1 по 35, Садуакас с № 1 по 24, Самал с № 1 по 16.
Избирательный участок № 194
Центр: село Актобе, улица Школьная №1, коммунальное государственное учреждение "Аралтобинская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Актобе, улицы: Центральная с № 1 по 33, Озен с № 1 по 20, Школьная с № 1 по 9, территория Государственного национального природного парка "Алтынемель", участки Матай, Косбастау, Кату.
Избирательный участок № 195
Центр: село Кызылжар, улица Алтынсарина № 24, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ж.Жапарова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Кызылжар, улицы: Алтынсарина с №1 по 26, Бармак-батыра с № 1 по 9, Жамбыла с № 1 по 14, Султана с №1 по 43, Абая с №1 по 46, Шыныбек с № 1 по 37, Нуркена с №1 по 64, М. Муканова с №1 по 31, дорожный участок "Аксункар" с №1 по 9.
Избирательный участок № 196
Центр: село Желдикара, коммунальное государственное учреждение "Желдикаринская начальная школа" государственного учереждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Желдикара с №1 по 22.
Избирательный участок № 197
Центр: село Шилису, улица Алтынсарина №23, коммунальное государственное учреждение "Шилисуская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Шилису, улицы: Алтынсарина с № 1 по 18, Жансугурова с № 1 по 28.
Избирательный участок № 198
Центр: село Коянкоз, улица Амангельды № 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Т.Кулыбекова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".

Шекарасы: Басши ауылы, көшелері: Әсембек № 1-ден 69-ға дейін, Абай № 1-ден 74-ке дейін, Асқарбек № 1-ден 35-ке дейін, Алтынсарин № 1-ден 27-ге дейін, Достық № 1-ден 15-ке дейін, Жастар № 1-ден 7-ге дейін, Маметова № 1-ден 7-ге дейін, Искаков № 1-ден 11-ге дейін, Нұрым № 1-ден 22-ге дейін, Самал № 1-ден 19-ға дейін, Батыс № 1-ден 2-ге дейін, Шормақ батыр № 1-ден 24-ке дейін, Алтынемел № 1-ден 40-қа дейін, Дастихун № 1-ден 18-ге дейін, Кіші Басши ауылы 1-ден 12-ге дейін, 65 шақырым елді мекені 1-ден 5-ге дейін.
№ 193 сайлау учаскесі
Орталығы: Нұрым ауылы, Мектеп көшесі № 1, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Нұрым орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Нұрым ауылы, көшелері: Орталық №1-ден 63-ке дейін, Мектеп № 1-ден 35-ке дейін, Садуақас № 1-ден 24-ке дейін, Самал № 1-ден 16-ға дейін.
№ 194 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылы, Мектеп көшесі №1, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аралтөбе негізгі мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақтөбе ауылы, көшелері: Орталык №1-ден 33-ке дейін, Өзен № 1-ден 20-ға дейін, Мектеп № 1-ден 9-ға дейін. "Алтынемел" Мемлекеттік ұлттық табиғи паркінің аумағы, Матай, Қосбастау, Қату учаскелері.
№ 195 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылжар ауылы, Алтынсарин көшесі № 24, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ж.Жапаров атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қызылжар ауылы, көшелері: Алтынсарин №1-ден 26-ға дейін, Бармақ батыр №1-ден 9-ға дейін, Жамбыл № 1-ден 14-ке дейін, Сұлтан № 1-ден 43-ке дейін, Абай № 1-ден 46-ға дейін, Шыныбек № 1-ден 37-ге дейін, Нұркен № 1-ден 64-ке дейін, М. Мұқанов № 1-ден 31-ге дейін, "Ақсұңқар" жол учаскесі №1-ден 9-ға дейін.
№ 196 сайлау учаскесі
Орталығы: Желдіқара ауылы, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Желдіқара бастауыш мектебі" комуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Желдіқара ауылы №1-ден 22-ге дейін.
№ 197 сайлау учаскесі
Орталығы: Шилісу ауылы, Алтынсарин көшесі №23, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шилісу негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шилісу ауылы, көшелері: Алтынсарин № 1-ден 18-ге дейін, Жансүгіров № 1-ден 28-ге дейін.
№ 198 сайлау учаскесі
Орталығы: Қоянкөз ауылы, Амангелді көшесі № 1, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Т.Құлыбеков атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: село Коянкоз, улицы: Абая с № 1 по 74, Амангельды с № 1 по 109, Жамбыла с № 1 по 58, Коянкоз с № 1 по 90, Кулыбекова с № 1 по 52, Курмангазы с № 1 по 34, Майлина с № 1 по 49, Маметовой с № 1 по 27, Рыскулова с № 1 по 128, Толебаева с № 1 по 38, Шокан с № 1 по 77, Ауезова с № 1 по 52.
Избирательный участок № 199
Центр: село Шанханай, улица Шокана № 27, филиал №4 государственного коммунального казенного предприятия "Кербулакский районный Дом культуры имени Абикена Сарыбаева" "Шанханайский сельский Дом культуры имени Игибая Базарбаева".
Границы: село Шанханай, улицы: Абая с № 1 по 147, Жансугурова с № 1 по 81, Ауезова с № 1 по 191, Базарбаева с № 1 по 131, Жамбыла с № 1 по 96, Курмангазы с № 1 по 197, Рахметбай с № 1 по 250, Шокана с № 1 по 326, Бейбитшилик с № 1 по 121.
Избирательный участок № 200
Центр: село Майтобе, улица Школьная № 1, коммунальное государственное учреждение "Шанханайская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Майтобе, улицы: Школьная с № 1 по 12, Гвардейская с № 1 по 14.
Избирательный участок № 201
Центр: село Каспан, улица Алтынсарина № 25, коммунальное государственное учреждение "Каспанская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Каспан, улицы: Алтынсарина с № 1 по 30, Толе би с № 1 по 13, Абая с № 1 по 8, Жамбыла с № 1 по 70, Ауезова с № 1 по 18, Рыскулова с № 1 по 34.
Избирательный участок № 202
Центр: село Шаган, улица Казыбек би № 18, коммунальное государственное учреждение "Шаганская начальная школа" государственного учереждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Шаган, улица: Казыбек би с № 1 по 25.
Избирательный участок № 203
Центр: село Сайлыколь, улица Сейфуллина № 15, коммунальное государственное учреждение "Сайлыкольская начальная школа" государственного учереждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Сайлыколь улицы: Жансугурова с № 1 по 17, Сейфуллина с № 1 по 19.
Избирательный участок № 204
Центр: село Коксай, улица Конаева № 1, коммунальное государственное учреждение "Коксайская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".

Шекарасы: Қоянкөз ауылы, көшелері: Абай № 1-ден 74-ке дейін, Амангелді № 1-ден 109-ға дейін, Жамбыл № 1-ден 58-ге дейін, Қоянкөз № 1-ден 90-ға дейін, Құлыбеков № 1-ден 52-ге дейін, Кұрманғазы № 1-ден 34-ке дейін, Майлин № 1-ден 49-ға дейін, Маметова № 1-ден 27-ге дейін, Рысқұлов № 1-ден 128-ге дейін, Төлебаев № 1-ден 38-ге дейін, Шоқан № 1-ден 77-ге дейін, Әуезов №1-ден 52-ге дейін.
№ 199 сайлау учаскесі
Орталығы: Шанханай ауылы, Шоқан көшесі № 27, "Әбікен Сарыбаев атындағы Кербұлақ аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының №4 филиалы "Игібай Базарбаев атындағы Шанханай ауылдық мәдениет үйі".
Шекарасы: Шанханай ауылы, көшелері: Абай № 1-ден 147-ге дейін, Жансүгіров № 1-ден 81-ге дейін, Әуезов № 1-ден 191-ге дейін, Базарбаев № 1-ден 131-ге дейін, Жамбыл № 1-ден 96-ға дейін, Кұрманғазы № 1-ден 197-ге дейін, Рахметбай № 1-ден 250-ге дейін, Шоқан № 1-ден 326-ға дейін, Бейбітшілік № 1-ден 121-ге дейін.
№ 200 сайлау учаскесі
Орталығы: Майтөбе ауылы, Школьная көшесі № 1, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шанханай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Майтөбе ауылы, көшелері: Школьная № 1-ден 12-ге дейін, Гвардейская № 1-ден 14-ке дейін.
№ 201 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаспан ауылы, Алтынсарин көшесі № 25, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қаспан орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қаспан ауылы, көшелері: Алтынсарин № 1-ден 30-ға дейін, Төле би № 1-ден 13-ке дейін, Абай № 1-ден 8-ге дейін, Жамбыл № 1-ден 70-ке дейін, Әуезов № 1-ден 18-ге дейін, Рысқұлов № 1-ден 34-ке дейін.
№ 202 сайлау учаскесі
Орталығы: Шаған ауылы, Қазыбек би көшесі № 18, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шаған бастауыш мектебі" комуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шаған ауылы, көшесі: Қазыбек би № 1-ден 25-ке дейін.
№ 203 сайлау учаскесі
Орталығы: Сайлыкөл ауылы, Сейфуллин көшесі № 15, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сайлыкөл бастауыш мектебі" комуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сайлыкөл ауылы, көшелері: Жансүгіров № 1-ден 17-ге дейін, Сейфуллин № 1-ден 19-ға дейін.
№ 204 сайлау учаскесі
Орталығы: Көксай ауылы, Қонаев көшесі № 1, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көксай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: село Коксай, улицы: Нурпеисова с № 1 по 20, Конаева с № 1 по 25, Курмангазы с № 1 по 17, Уалиханова с № 1 по 20.
Избирательный участок № 205
Центр: село Кайнарлы, улица Аль-Фараби № 15, коммунальное государственное учреждение "Водная начальная школа" государственного учереждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Водное, улицы: Аль-Фараби с № 1 по 26, Айтеке би с № 1 по 25.
Избирательный участок № 206
Центр: село Алтынемель, улица Кабанбай батыра № 1, коммунальное государственное учреждение "Алтынемельская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Алтынемель, улицы: Кайнар с № 1 по 22, Онгарбаева с № 1 по 37, Абылайхана с № 1 по 12, Толе би с № 1 по 30, Кабанбай батыра с № 1 по 32, Аубакирова с № 1 по 24, Абая с № 1 по 24, Жамбыла с № 1 по 11.
Избирательный участок № 207
Центр: село Тастыбастау, улица Маметовой № 12, коммунальное государственное учреждение "Тастыбастауская начальная школа" государственного учереждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Тастыбастау, улица: Маметовой с № 1 по 37.
Избирательный участок № 208
Центр: село Карлыгаш, улица Алтынсарина № 7, коммунальное государственное учреждение "Карлыгашская начальная школа" государственного учереждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Карлыгаш, улицы: Алтынсарина с № 1 по 16, Кошкарбаева с № 1 по 12.
Избирательный участок № 209
Центр: село Байгазы, улица Абая № 22, коммунальное государственное учреждение "Байгазинская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Байгазы, улицы: Абая с № 1 по 54, Кайнар с № 1 по 18.
Избирательный участок № 210
Центр: село Кызылмектеп, улица Ы. Алтынсарина № 1, коммунальное государственное учреждение "Майтобинская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Кызылмектеп, улицы: Абая с № 1 по 14, Алтынсарина с № 1 по 24, Кайнар с № 1 по 35.
Избирательный участок № 211
Центр: село Жайнак батыр, улица Ескельди би № 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ж.Тобаякова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".

Шекарасы: Көксай ауылы, көшелері: Нұрпеисова № 1-ден 20-ға дейін, Қонаев № 1-ден 25-ке дейін, Құрманғазы № 1-ден 17-ге дейін, Уәлиханов № 1-ден 20-ға дейін.
№ 205 сайлау учаскесі
Орталығы: Қайнарлы ауылы, Аль-Фараби көшесі № 15, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Водное бастауыш мектебі" комуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Водное ауылы, көшелері: Аль-Фараби № 1-ден 26-ға дейін, Әйтеке би №1-ден 25-ке дейін.
№ 206 сайлау учаскесі
Орталығы: Алтынемел ауылы, Қабанбай батыр көшесі № 1, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Алтынемел орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Алтынемел ауылы, көшелері: Қайнар № 1-ден 22-ге дейін, Оңғарбаев № 1-ден 37-ге дейін, Абылайхан № 1-ден 12-ге дейін, Төле би №1-ден 30-ға дейін, Қабанбай батыр № 1-ден 32-ге дейін, Әубәкіров № 1-ден 24-ке дейін, Абай № 1-ден 24-ке дейін, Жамбыл № 1-ден 11-ге дейін.
№ 207 сайлау учаскесі
Орталығы: Тастыбастау ауылы, Маметова көшесі № 12, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тастыбастау бастауыш мектебі" комуналдық мемлекеттік мекемесі.
Тастыбастау бастауыш мектебі.
Шекарасы: Тастыбастау ауылы, көшесі: Маметова № 1-ден 37-ге дейін.
№ 208 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарлығаш ауылы, Алтынсарин көшесі № 7, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарлығаш бастауыш мектебі" комуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарлығаш ауылы, көшелері: Алтынсарин № 1-ден 16-ға дейін, Қошқарбаев № 1-ден 12-ге дейін.
№ 209 сайлау учаскесі
Орталығы: Байғазы ауылы, Абай көшесі № 22, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Байғазы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Байғазы ауылы, көшелері: Абай № 1-ден 54-ке дейін, Қайнар № 1-ден 18-ге дейін.
№ 210 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылмектеп ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі № 1, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Майтөбе орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қызылмектеп ауылы, көшелері: Абай № 1-ден 14-ке дейін, Алтынсарин № 1-ден 24-ке дейін, Қайнар № 1-ден 35-ке дейін.
№ 211 сайлау учаскесі
Орталығы: Жайнақ батыр ауылы, Ескелді би көшесі № 1, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ж.Тобаяқов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: село Жайнак батыр, улицы: Ескелди би с № 1 по 35, Балбык би с № 1 по 63, Абая с № 1 по 29, Жамбыла с № 1 по 56.
Избирательный участок № 212
Центр: село Доланалы, улица А.Акылбекова № 23, коммунальное государственное учреждение "Доланалинская основная школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Доланалы, улицы: А.Акылбекова с № 1 по 47, Ауезова с № 1 по 13.
Избирательный участок № 213
Центр: село Акбастау, улица Кабанбай батыра № 16, коммунальное государственное учреждение "Акбастауская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Акбастау улицы: Кабанбай батыра с № 1 по 16, Малайсары с № 1 по 7.
Избирательный участок № 214
Центр: село Жаналык, улица Ш.Уалиханова № 113, коммунальное государственное учреждение "Жаналыкская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Жаналык, улицы: Ш.Уалиханова с № 1 по 120, Заводская с № 1 по 17, Садовая с № 1 по 15, Заречная с № 1 по 9, Натарова с № 1 по 19, Калинина с № 1-3.
Избирательный участок № 215
Центр: село Карымсак, улица Кирова № 26, коммунальное государственное учреждение "Карымсакская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Карымсак, улицы: Кирова с № 1 по 29, Казахстан с № 1 по 10, Заречная с № 1 по 27, Когалы с № 1 по 9.
Избирательный участок № 216
Центр: село Когалы, улица Желтоксан № 64, коммунальное государственное учреждение "Когалинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу.
Границы: село Когалы, улицы: Абая с №1 по 10, Масанчи с №1 по 26, Бондаренко с №1 по 15, Ш.Айманова с №1 по 40, Шакарима с №1 по 18, Желтоксан с № 1 по 158, Тлеулес с №1 по 20, Амангельды с №1 по 46, Жамбыла с №1 по 9, Кенесары с №1 по 11, Жансугурова с №1 по 40; участок молочно-товарной фермы.
Избирательный участок № 217
Центр: село Когалы, улица Б.Момышулы № 44, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Панфилова" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".

Шекарасы: Жайнақ батыр ауылы, көшелері: Ескелді би № 1-ден 35-ке дейін, Балпық би № 1-ден 63-ке дейін, Абай № 1-ден 29-ға дейін, Жамбыл № 1-ден 56-ға дейін.
№ 212 сайлау учаскесі
Орталығы: Доланалы ауылы, А.Ақылбеков көшесі № 23, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Доланалы негізгі мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Доланалы ауылы, көшелері: А. Ақылбеков № 1-ден 47-ге дейін, Әуезов № 1-ден 13-ке дейін.
№ 213 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақбастау ауылы, Қабанбай батыр көшесі № 16, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақбастау негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақбастау ауылы, көшелері: Қабанбай батыр № 1-ден 16-ға дейін, Малайсары № 1-ден 7-ге дейін.
№ 214 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңалық ауылы, Ш.Уәлиханов көшесі № 113, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жаңалық орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жаңалық ауылы, көшелері: Ш.Уәлиханов №1-ден 120-ға дейін, Заводская № 1-ден 17-ге дейін, Садовая № 1-ден 15-ке дейін, Заречная № 1-ден 9-ға дейін, Натаров № 1-ден 19-ға дейін, Калинин № 1-ден 3-ке дейін.
№ 215 сайлау учаскесі
Орталығы: Карымсақ ауылы, Киров көшесі № 26, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарымсақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Карымсақ ауылы, көшелері: Киров № 1-ден 29-ға дейін, Казақстан № 1-ден 10-ға дейін, Заречная № 1-ден 27-ке дейін, Қоғалы № 1-ден 9-ға дейін.
№ 216 сайлау учаскесі
Орталығы: Қоғалы ауылы, Желтоқсан көшесі № 64, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қоғалы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қоғалы ауылы, көшелері: Абай № 1-ден 10-ға дейін, Масанчи № 1-ден 26-ға дейін, Бондаренко № 1-ден 15-ке дейін, Ш.Айманов № 1-ден 40-қа дейін, Шәкәрім № 1-ден 18-ге дейін, Желтоқсан № 1-ден 158-ге дейін, Тілеулес № 1-ден 20-ға дейін, Амангелді № 1-ден 46-ға дейін, Жамбыл № 1-ден 9-ға дейін, Кенесары № 1-ден 11-ге дейін, Жансүгіров № 1-ден 40-қа дейін; сүт-ден тауар фермасының учаскесі.
№ 217 сайлау учаскесі
Орталығы: Қоғалы ауылы, Б.Момышұлы көшесі № 44, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Панфилов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: село Когалы, улицы: Желтоксан с № 159 по 227, Ауезова с №1 по 47, Б.Момышулы с №1 по 128, Абылай хана с № 1 по 12, Жансугурова с № 41 по 71, Тобаякова с №1 по 128, С.Тлепбай с №1 по 50, Бокина с №1 по 8, Жандосова с №1 по 118, C.Аронулы с №1 по 41, А. Молдагуловой с №1 по 12, Курмангазы с №1 по 35, Т.Иманбаева с №1 по 33, Панфилова с №1 по 120, М.Макатаева с №1 по 23.
Избирательный участок № 218
Центр: село Куренбель, коммунальное государственное учреждение "Куренбельская начальная школа" государственного учереждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Куренбель, безымянная улица с №1 по 48.
Избирательный участок № 219
Центр: село Тастыозек, коммунальное государственное учреждение "Тастыозекская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Тастыозек, улицы: Арын ата с № 1 по 27, Бекбосынова с № 1 по 39, Ешмухамбет с № 1 по 37, безымянная улица №1-10.
Избирательный участок № 220
Центр: село Шаган, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени П.Дутова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Шаган, улицы: Дутова с №1 по 82 , Тауелсиздик с №1 по 27, Макатаева с №1 по 87, Кунанбаева с №1 по 64, Конаева с №1 по 72, Шевченко с №1 по 52, Уалиханова с №1 по 43, Бондаренко с №1 по 87, Сероштана с №1 по 34.
Избирательный участок № 221
Центр: село Кокбастау, блочно-модульный медицинский пункт села Кокбастау.
Границы: село Кокбастау, безымянная улица с №1 по 28.
Избирательный участок № 222
Центр: село Талдыбулак, улица Абая Кунанбаева № 5, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ы.Алтынсарина с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Талдыбулак улицы: Балпык би №1, Литвиненко с № 1 по 3, М.Латыпжан с № 1 по 11, Тастабай с № 1 по 15, Карасай батыра с № 1 по 8, Каблиса жырау с № 1 по 7, Кабанбай батыра с № 1 по 12, Ы.Алтынсарина с № 1 по 20, Райымбек батыра с № 1 по 20, М.Ауезова с № 1 по 21, Ж.Жабаева с № 1 по 17, Ескелди би с № 1 по 15, Д.Конаева с № 1 по 5, Б.Момышулы с № 1 по 19, Абая Кунанбаева с № 1 по 41.
Избирательный участок № 223
Центр: село Бостан, улица Момбаева № 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Н.Альмуханбетова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".

Шекарасы: Қоғалы ауылы, көшелері: Желтоқсан № 159-ден 227-ге дейін, Әуезов № 1-ден 47-ге дейін, Б.Момышұлы № 1-ден 128-ге дейін, Абылай хан № 1-ден 12-ге дейін, Жансүгіров № 41-ден 71-ге дейін, Тобаяқов № 1-ден 128-ге дейін, С.Тлепбай № 1-ден 50-ге дейін, Бокин № 1-ден 8-ге дейін, Жандосов № 1-ден 118-ге дейін, С.Аронұлы №1-ден 41-ге дейін, Ә.Молдағұлова № 1-ден 12-ге дейін, Құрманғазы № 1-ден 35-ке дейін, Т.Иманбаев № 1-ден 33-ге дейін, Панфилов № 1-ден 120-ға дейін, М.Мақатаев № 1-ден 23-ке дейін.
№ 218 сайлау учаскесі
Орталығы: Күреңбел ауылы, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Күреңбел бастауыш мектебі" комуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Күреңбел ауылы, атауы жоқ көше № 1-ден 48-ге дейін.
№ 219 сайлау учаскесі
Орталығы: Тастыөзек ауылы, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тастыөзек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Тастыөзек ауылы, көшелері: Арын ата №1-ден 27-ге дейін, Бекбосынов №1-ден 39-ға дейін, Ешмұхамбет №1-ден 37-ге дейін, атауы жоқ көше №1-ден 10-ға дейін.
№ 220 сайлау учаскесі
Орталығы: Шаған ауылы, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "П.Дутов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шаған ауылы, көшелері: Дутов №1-ден 82-ге дейін, Тәуелсіздік №1-ден 27-ге дейін, Мақатаев №1-ден 87-ге дейін, Құнанбаев №1-ден 64-ке дейін, Қонаев №1-ден 72-ге дейін, Шевченко №1-ден 52-ге дейін, Уәлиханов №1-ден 43-ке дейін, Бондаренко № 1-ден 87-ге дейін, Сероштан №1-ден 34-ке дейін.
№ 221 сайлау учаскесі
Орталығы: Көкбастау ауылы, Көкбастау ауылының блок-модульдік медициналық пункті.
Шекарасы: Көкбастау ауылы, атауы жоқ көше 1-ден 28-ге дейін.
№ 222 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдыбұлақ ауылы, Абай Құнанбаев көшесі № 5, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Талдыбұлақ ауылы, көшелері: Балпық би көшесі № 1, Литвиненко № 1-ден 3-ке дейін, М.Латыпжан № 1-ден 11-ге дейін, Тастабай № 1-ден 15-ке дейін, Қарасай батыр № 1-ден 8-ге дейін, Қаблиса жырау № 1-ден 7-ге дейін, Қабанбай батыр № 1-ден 12-ге дейін, Ы.Алтынсарин № 1-ден 20-ға дейін, Райымбек батыр № 1-ден 20-ға дейін, М.Әуезов № 1-ден 21-ге дейін, Ж.Жабаев № 1-ден 17-ге дейін, Ескелді би № 1-ден 15-ке дейін, Д.Қонаев № 1-ден 5-ке дейін, Б.Момышұлы № 1-ден 19-ға дейін, Абай Құнанбаев № 1-ден 41-ге дейін.
№ 223 сайлау учаскесі
Орталығы: Бостан ауылы, Момбаев көшесі №1, Н"Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Н.Әлмұханбетов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: село Бостан улицы: А.Шаяхмет с № 1 по 20, Инаханова с № 1 по 32, Альмуханбетова с № 1 по 25, Кошкарбаева с № 1 по 5, О.Тобаякова с № 1 по 10, Момбаева с № 1 по 3.
Избирательный участок № 224
Центр: село Шубар, улица Абая № 63, коммунальное государственное учреждение "Шубарская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Шубар, улицы: Куренбель с № 1 по 86, Бактыбая с № 1 по 48, Абая с № 1 по 75, Конекбаева с № 1 по 49.
Избирательный участок № 225
Центр: село Онжас, улица Балхашева № 16, коммунальное государственное учреждение "Основная Акжарская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу.
Границы: село Онжас, улица Балхашева с № 1 по 66.
Избирательный участок № 226
Центр: село Аралтобе, улица Бирлик № 7, коммунальное государственное учреждение "Аралтобинская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Аралтобе, улицы: Кулжабай би с № 1 по 19, Балпык би с № 1 по 27, Набережная с № 1 по 3, Кайнарлы с № 1 по 19, Бирлик с № 1 по 16.
Избирательный участок № 227
Центр: село Коктал, улица Б.Момышулы № 15, коммунальное государственное учреждение "Коктальская начальная школа" государственного учереждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Коктал, улицы: Б.Момышулы с № 1 по 6, Ж.Жабаева с № 1 по 7, Оракты батыра с № 1 по 10, Бирлик с № 1 по 6.
Избирательный участок № 228
Центр: село Косагаш, улица Бейбитшилик № 10А, коммунальное государственное учреждение "Косагашская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Косагаш, улицы: Д.Конаева с № 1 по 34, Бейбитшилик с № 1 по 24, Алмалы с № 1 по 16, Тау самалы с № 1 по 15.
Избирательный участок № 229
Центр: село Коксу, улица Ы. Алтынсарина № 28, коммунальное государственное учреждение "Коксуская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: село Коксу, улицы: Амангельды с № 1 по 3, Васильева с № 1 по 7, Калейникова с № 1 по 17, К.Бактиярова с № 1 по 19, Бейбитшилик с № 1 по 15, Балпык би с № 1 по 34, Абылай хана с № 1 по 29, Абая с № 1 по 13, Ы.Алтынсарина с № 1 по 30, Султанбаева с № 1 по 36, Ескелди би с № 1 по 14, Юсымбаева с № 1 по 10, Ш.Уалиханова с № 1 по 12.
Избирательный участок № 230
Центр: село Бериктас, улица Ы.Алтынсарина № 1, коммунальное государственное учреждение "Бериктаская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу".

Шекарасы: Бостан ауылы, көшелері: Ә.Шаяхмет № 1-ден 20-ға дейін, Инаханов № 1-ден 32-ге дейін, Әлмұханбетов № 1-ден 25-ке дейін, Қошқарбаев № 1-ден 5-ке дейін, О.Тобаяқов № 1-ден 10-ға дейін, Момбаев № 1-ден 3-ке.
№ 224 сайлау учаскесі
Орталығы: Шұбар ауылы, Абай көшесі № 63, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шұбар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шұбар ауылы, көшелері: Күреңбел № 1-ден 86-ға дейін, Бақтыбай № 1-ден 48-ге дейін, Абай № 1-ден 75-ке дейін, Көнекбаев № 1-ден 49-ға дейін.
№ 225 сайлау учаскесі
Орталығы: Онжас ауылы, Балхашев көшесі № 16, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжар негізгі орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Онжас ауылы, Балхашев көшесі № 1-ден 66-ға дейін.
№ 226 сайлау учаскесі
Орталығы: Аралтөбе ауылы, Бірлік көшесі № 7, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аралтөбе негізгі мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Аралтөбе ауылы, көшелері: Құлжабай би № 1-ден 19-ға дейін, Балпық би № 1-ден 27-ге дейін, Набережная № 1-ден 3-ке дейін, Қайнарлы № 1-ден 19-ға дейін, Бірлік № 1-ден 16-ға дейін.
№ 227 сайлау учаскесі
Орталығы: Көктал ауылы, Б.Момышұлы көшесі № 15, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көктал бастауыш мектебі" комуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Көктал ауылы, көшелері: Б.Момышұлы № 1-ден 6-ға дейін, Ж. Жабаев № 1-ден 7-ге дейін, Орақты батыр № 1-ден 10-ға дейін, Бірлік № 1-ден 6-ға дейін.
№ 228 сайлау учаскесі
Орталығы: Қосағаш ауылы, Бейбітшілік көшесі № 10А, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қосағаш орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қосағаш ауылы, көшелері: Д. Қонаев № 1-ден 34-ке дейін, Бейбітшілік № 1-ден 24-ке дейін, Алмалы № 1-ден 16-ға дейін, Тау самалы № 1-ден 15-ке дейін.
№ 229 сайлау учаскесі
Орталығы: Көксу ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі, № 28, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көксу орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемес.
Шекарасы: Көксу ауылы, көшелері: Амангелді № 1-ден 3-ке дейін, Васильев № 1-ден 7-ге дейін, Калейников № 1-ден 17-ге дейін, Қ.Бактияров № 1-ден 19-ға дейін, Бейбітшілік № 1-ден 15-ке дейін, Балпық би № 1-ден 34-ке дейін, Абылай хан № 1-ден 29-ға дейін, Абай № 1-ден 13-ке дейін, Ы.Алтынсарин №1-ден 30-ға дейін, Сұлтанбаев № 1-ден 36-ға дейін, Ескелді би №1-ден 14-ке дейін, Юсымбаев № 1-ден 10-ға дейін, Ш.Уәлиханов № 1-ден 12-ге дейін.
№ 230 сайлау учаскесі
Орталығы: Беріктас ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі № 1, "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Беріктас орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: село Бериктас, улицы: Д.Конаева с № 1 по 12, Ы.Алтынсарина с № 1 по 28, Абая с №1 по 12, Калейникова с №1 по 21.

Шекарасы: Беріктас ауылы, көшелері: Д.Қонаев №1-ден 12-ге дейін, Ы.Алтынсарин № 1-ден 28-ге дейін, Абай №1-ден 12-ге дейін, Калейников №1-ден 21-ге дейін.