О повышении ставок земельного налога по Коксускому району
Решение Коксуского районного маслихата области Жетісу от 22 ноября 2022 года № 35-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 ноября 2022 года № 30745
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. На основании проектов (схем) зонирования земель, проводимого в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, повысить ставки земельного налога по Коксускому району на пятьдесят процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 505 и 506 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата Коксуского района А. Досымбеков

Көксу ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 қарашадағы № 35-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 28 қарашада № 30745 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 2-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 510-бабының 1-тармағына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес жүргізілетін жерді аймаққа бөлу жобалары (схемалары) негізінде, Көксу ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелері "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодекстің 505 және 506-баптарында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелері елу пайызға арттырылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының хатшысы А. Досымбеков