О внесении изменений в решение Карагандинского областного маслихата от 9 декабря 2021 года № 122 "Об областном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Карагандинского областного маслихата от 15 июля 2022 года № 221. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июля 2022 года № 28876
Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карагандинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2022-2024 годы" от 9 декабря 2021 года №122 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 25867) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 549674543 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 81518252 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 8027217 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 155000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 459974074 тысячи тенге;
2) затраты – 552923425 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 575239 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 11016936 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10441697 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4740558 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 11847494 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 7106936 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8564679 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8564679 тысяч тенге:
поступление займов – 8766936 тысяч тенге;
погашение займов – 10282306 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10080049 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Установить на 2022 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов (городов областного значения) в следующих размерах:
1) Корпоративный подоходный налог:
города Караганды - 50 процентов, Бухар-Жырауского района – 90 процентов, Абайского, Актогайского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Шетского районов, городов Балхаш, Приозерск, Сарань, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;
2) индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты:
городов Караганды, Темиртау – по 50 процентов, Каркаралинского района – 65 процентов, Актогайского, Бухар-Жырауского, Нуринского, Осакаровского, Шетского районов, городов Приозерск, Сарань, Шахтинск – по 80 процентов, города Балхаш – 87 процентов, Абайского района – 98 процентов;
с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Шетского районов, городов Балхаш, Караганды, Приозерск, Сарань, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;
с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Шетского районов, городов Балхаш, Караганды, Приозерск, Сарань, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;

Қарағанды облыстық мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 122 "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2022 жылғы 15 шілдедегі № 221 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 шілдеде № 28876 болып тіркелді
Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2021 жылғы 9 желтоқсандағы №122 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25867 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 549674543 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 81518252 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8027217 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 155000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 459974074 мың теңге;
2) шығындар – 552923425 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 575239 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 11016936 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10441697 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 4740558 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 11847494 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 7106936 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8564679 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8564679 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 8766936 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10282306 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10080049 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022 жылға арналған облыстық бюджетке, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) Корпоративтік табыс салығы бойынша:
Қарағанды қаласына - 50 пайыз, Бұқар Жырау ауданына – 90 пайыз, Абай, Ақтоғай, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Шет аудандарына, Балқаш, Приозерск, Саран, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
2) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын:
Қарағанды, Теміртау қалаларына – 50 пайыздан, Қарқаралы ауданына – 65 пайыз, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Нұра, Осакаровка, Шет аудандарына, Приозерск, Саран, Шахтинск қалаларына - 80 пайыздан, Балқаш қаласына - 87 пайыз, Абай ауданына – 98 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Шет аудандарына, Балқаш, Қарағанды, Приозерск, Саран, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Шет аудандарына, Балқаш, Қарағанды, Приозерск, Саран, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;

3) по социальному налогу:
города Темиртау – 25 процентов, города Караганды – 47 процентов, города Сарань – 68 процентов, Нуринского района – 73 процента, Осакаровского района – 74 процента, Каркаралинского района – 75 процентов, Бухар-Жырауского, Шетского районов – по 77 процентов, города Приозерск – 78 процентов, города Шахтинск - 80 процентов, Абайского района – 93 процента, Актогайского района, города Балхаш – по 95 процентов;
4) по отчислениям недропользователей на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры в областной бюджет-100 процентов.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв акимата Карагандинской области на 2022 год в сумме 1320000 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.

3) әлеуметтік салық бойынша:
Теміртау қаласына – 25 пайыз, Қарағанды қаласына – 47 пайыз, Саран қаласына – 68 пайыз, Нұра ауданына – 73 пайыз, Осакаров ауданына – 74 пайыз, Қарқаралы ауданына – 75 пайыз, Бұқар Жырау, Шет аудандарына-77 пайыздан, Приозерск қаласына – 78 пайыз, Шахтинск қаласына - 80 пайыз, Абай ауданына -93 пайыз, Ақтоғай ауданына, Балқаш қаласына - 95 пайыздан;
4) өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуы мен оның инфрақұрылымын дамытуға жер қойнауын пайдаланушылардың аударымдары бойынша облыстық бюджетке -100 пайыз.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Қарағанды облысы әкімдігінің 2022 жылға арналған резерві 1320000 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда жазылсын.

10 153 170
256
Управление координации занятости и социальных программ области
7 287 700
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 180 358
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
4 387 516
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
437 717
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 282 109
261
Управление образования области
2 865 470
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
2 166 436
037
Социальная реабилитация
294 414
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
404 620
2
Социальная помощь
124 802
256
Управление координации занятости и социальных программ области
36 300
003
Социальная поддержка инвалидов
36 300
261
Управление образования области
88 502
084
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
88 502
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
11 022 172
256
Управление координации занятости и социальных программ области
10 819 221
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
219 723
007
Капитальные расходы государственного органа
1 976
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
106
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
111 198
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
30 661
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
190 740
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
272 649
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам

10 153 170
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 287 700
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 180 358
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
4 387 516
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
437 717
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 282 109
261
Облыстың білім басқармасы
2 865 470
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
2 166 436
037
Әлеуметтік сауықтандыру
294 414
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
404 620
2
Әлеуметтiк көмек
124 802
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
36 300
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
36 300
261
Облыстың білім басқармасы
88 502
084
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
88 502
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
11 022 172
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
10 819 221
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
219 723
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 976
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
106
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
111 198
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
30 661
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
190 740
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
272 649
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер

2 356 468
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
206 104
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
283
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
18 848
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
47 240
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
5 978
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2 172 598
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 067 834
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
107 100
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
6 944 171
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
65 774
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
4 369 192
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
138 608
077
Субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
401 048
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
225 948
020
Развитие объектов сельского хозяйства
225 948
719
Управление ветеринарии области
2 056 616
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
207 169
003
Капитальные расходы государственного органа
1 709
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
40 184
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
26 768
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
117 573
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
16 231
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных

2 356 468
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
206 104
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
283
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
18 848
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
47 240
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
5 978
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2 172 598
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
8 067 834
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
107 100
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
6 944 171
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
65 774
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
4 369 192
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
138 608
077
Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялау
401 048
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
225 948
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
225 948
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 056 616
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
207 169
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 709
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
40 184
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
26 768
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
117 573
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
16 231
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу

13 132 105
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
13 132 105
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2 223 293
275
Управление предпринимательства области
2 223 293
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
119 162
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
30 870
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 668 818
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
377 443
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
27 000
9
Прочие
4 428 822
253
Управление здравоохранения области
251 626
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
251 626
257
Управление финансов области
1 332 974
012
Резерв местного исполнительного органа области
1 320 000
064
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
12 974
261
Управление образования области
451 010
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
451 010
285
Управление физической культуры и спорта области
186 617
053
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
186 617
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 200 692
093
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 200 692
727
Управление экономики области
5 903
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

13 132 105
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
13 132 105
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2 223 293
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
2 223 293
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
119 162
005
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
30 870
008
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 668 818
015
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
377 443
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
27 000
9
Басқалар
4 428 822
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
251 626
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
251 626
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 332 974
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
1 320 000
064
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
12 974
261
Облыстың білім басқармасы
451 010
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
451 010
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
186 617
053
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
186 617
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 200 692
093
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
2 200 692
727
Облыстың экономика басқармасы
5 903
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

60 809
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
5 899
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
492 486
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 886 287
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
97 225
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
5 591
719
Управление ветеринарии области
1 753 049
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
288 631
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
45 131
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
55 008
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
130 145
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
18 155
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
118 768
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 018 642
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
6 343
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
72 226
2
Водное хозяйство
210 422
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
210 422
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
210 422
3
Лесное хозяйство
597 239
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
597 239
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
500 462
006
Охрана животного мира
96 777
4
Рыбное хозяйство
35 766
255
Управление сельского хозяйства области
35 766
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
35 766
5
Охрана окружающей среды

60 809
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
5 899
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
492 486
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 886 287
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
97 225
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
5 591
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 753 049
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
288 631
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
45 131
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
55 008
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
130 145
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
18 155
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
118 768
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 018 642
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
6 343
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
72 226
2
Су шаруашылығы
210 422
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
210 422
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
210 422
3
Орман шаруашылығы
597 239
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
597 239
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
500 462
006
Жануарлар дүниесін қорғау
96 777
4
Балық шаруашылығы
35 766
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
35 766
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
35 766
5
Қоршаған ортаны қорғау

1 321 423
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
47 560
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
944 079
Управление физической культуры и спорта области
2 547 976
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта
1 697 982
На увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта
205 678
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
186 617
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
457 699
Управление здравоохранения области
5 697 818
На проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемых на основании решения суда
1 736
На возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенному на условиях финансового лизинга
1 046 623
На закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов
3 541 416
На пропаганду здорового образа жизни
27 004
На реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
276 106
На увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
43 877
На повышение заработной платы работников организаций в области здравоохранения местных исполнительных органов
332 368
На оказание медицинской помощи лицам, содержащимся в следственных изоляторах и учреждениях уголовно-исполнительной системы
55 772
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
65 339
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
251 626
На материально-техническое оснащение организаций здравоохранения на местном уровне
55 951
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 402
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 402
Управление образования области

1 321 423
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
47 560
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
944 079
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 547 976
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
1 697 982
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік ұйымдардың медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
205 678
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
186 617
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
457 699
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 697 818
Медициналық ұйымның жыныстық құмарлықты төмендететін, сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын іс-шараларды өткізуіне
1 736
Қаржы лизингі шарттарымен сатып алынған санитариялық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеуге
1 046 623
Вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
3 541 416
Саламатты өмір салтын насихаттауға
27 004
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға
276 106
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендия мөлшерін ұлғайтуға
43 877
Жергілікті атқарушы органдардың денсаулық сақтау саласындағы ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
332 368
Тергеу изоляторларында және қылмыстық-атқару жүйесі мекемелерінде ұсталатын адамдарға медициналық көмек көрсетуге
55 772
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
65 339
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
251 626
Жергілікті деңгейдегі денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
55 951
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 402
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 402
Облыстың білім басқармасы

81 465 492
На увеличение оплаты труда педагогов организаций дошкольного образования
6 216 306
На доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций дошкольного образования
43 351
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
1 916 969
На обеспечение охвата дошкольным воспитанием и обучением детей от трех до шести лет
786 060
На увеличение оплаты труда медицинских работников организаций дошкольного образования
537 904
На реализацию подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
4 677 714
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых
41 399 123
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых
13 319 537
На доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций среднего образования
458 150
На доплату за степень магистра методистам методических центров (кабинетов) государственных организаций среднего образования
2 623
На увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых
184 973
На доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
22 742
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
3 679 369
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
1 607 988
На увеличение оплаты труда медицинских работников в государственных организациях технического и профессионального, послесреднего образования
171 376
На размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием для детей из многодетных и малообеспеченных семей
51 216
На увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
366 287
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
451 010
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

81 465 492
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
6 216 306
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шараларды өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге
43 351
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
1 916 969
Үш жастан алты жасқа дейінгі балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтуды қамтамасыз етуге
786 060
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
537 904
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыруға
4 677 714
Ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
41 399 123
Ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
13 319 537
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шараларды өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге
458 150
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының әдістемелік орталықтарының (кабинеттерінің) әдіскерлеріне магистр дәрежесі үшін қосымша ақы төлеуге
2 623
Ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдарының медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
184 973
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шараларды өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге
22 742
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
3 679 369
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
1 607 988
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарындағы медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
171 376
Көпбалалы және аз қамтылған отбасылардың балалары үшін жоғары білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруға
51 216
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендия мөлшерін ұлғайтуға
366 287
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
451 010
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге

5 335 891
На обеспечение молодежи бесплатным техническим и профессиональным образованием по востребованным специальностям
236 903
Управление координации занятости и социальных программ области
11 695 952
На выплату государственной адресной социальной помощи
1 801 181
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
89 237
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 497 566
На услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
190 740
На развитие продуктивной занятости
3 603 064
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
4 025 150
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
489 014
Управление внутренней политики области
31 138
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
31 138
Управление сельского хозяйства области
16 721 204
На возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
7 867 834
На субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
107 100
На субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
65 774
На субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
4 369 192
На субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
597 909
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 751
На субсидирование развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 904 996
На субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 404 600
На субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок

5 335 891
Сұранысқа ие мамандықтар бойынша жастарды тегін техникалық және кәсіптік біліммен қамтамасыз етуге
236 903
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
11 695 952
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
1 801 181
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
89 237
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
1 497 566
Кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге
190 740
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
3 603 064
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
4 025 150
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
489 014
Облыстың ішкі саясат басқармасы
31 138
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
31 138
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
16 721 204
Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге
7 867 834
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру және сақтандыру шеңберінде субсидиялауға
107 100
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
65 774
Ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға
4 369 192
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге және карантинді объектілерге қарсы өңдеу жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялауға
597 909
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 751
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға
1 904 996
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялауға
1 404 600
Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялауға

74 308
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 135
На повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
72 173
Целевые трансферты на развитие:
83 492 674
в том числе:
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
12 124 351
На развитие транспортной инфраструктуры
12 124 351
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
20 526 144
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
811 932
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 137 468
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 859 559
Для развития инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
10 822 310
На развитие объектов здравоохранения
1 894 875
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
39 642 179
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах
7 222 854
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
5 344 508
На развитие газотранспортной системы
9 655 298
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
7 724 984
На развитие систем теплоснабжения
8 472 394
На развитие индустриальной инфраструктуры
1 222 141
Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области
11 200 000
Для увеличения уставного капитала АО "Социально-предпринимательская корпорация "Сарыарка" с целью реализации проекта по производству автомобильных шин
11 200 000
Бюджетные кредиты:

74 308
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 135
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға
72 173
Нысаналы даму трансферттері:
83 492 674
оның ішінде:
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12 124 351
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
12 124 351
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
20 526 144
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
811 932
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
4 137 468
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
2 859 559
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту үшін
10 822 310
Денсаулық сақтау объектілерін дамытуға
1 894 875
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
39 642 179
Қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
7 222 854
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
5 344 508
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
9 655 298
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
7 724 984
Жылумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
8 472 394
Индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
1 222 141
Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
11 200 000
Автомобиль шиналарын өндіру жөніндегі жобаны іске асыру мақсатында "Сарыарқа" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
11 200 000
Бюджеттік кредиттер:

8 766 936
в том числе:
Управление экономики области
1 552 941
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 552 941
Управление сельского хозяйства области
3 023 758
Для микрокредитования в сельских населенных пунктах и малых городах
3 023 758
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 190 237
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
4 000 000
На проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов

8 766 936
оның ішінде:
Облыстың экономика басқармасы
1 552 941
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
1 552 941
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
3 023 758
Ауылдық елді мекендер мен шағын қалаларда микрокредиттер беру
3 023 758
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 190 237
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін
4 000 000
Кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге

190 237
Приложение 5
к решению
Карагандинского областного
маслихата
от 15 июля 2022 года
№ 221
Приложение 5
к решению
Карагандинского областного
маслихата от 9 декабря
2021 года № 122
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2022 год
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
1
2
Всего
84 290 790
в том числе:
Целевые текущие трансферты
24 609 564
Целевые трансферты на развитие
52 128 285
Бюджетные кредиты

190 237
Қарағанды облыстық
мәслихатының
2022 жылғы 15
шілдедегі
№ 221
шешіміне 5 қосымша
Қарағанды облыстық
мәслихатының
2021 жылғы 9
желтоқсандағы
№ 122
шешіміне 5 қосымша
2022 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
84 290 790
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
24 609 564
Нысаналы даму трансферттері
52 128 285
Бюджеттік кредиттер

7 552 941
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
24 609 564
в том числе:
Управление координации занятости и социальных программ области
9 992 168
На развитие продуктивной занятости
3 779 462
На выплату государственной адресной социальной помощи
1 801 181
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
1 884 608
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2 526 917
Управление физической культуры и спорта области
497 725
На содержание и ремонт организаций спорта
491 513
На увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта
6 212
Управление культуры, архивов и документации области
786 832
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
724 286
На укрепление МТБ объектов культуры
14 986
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
47 560
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 494 786
На жилищно-коммунальное хозяйство
2 494 786
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
8 138 563
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
4 424 700
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
631 771
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
2 082 092
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
1 000 000
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
510 050
На организацию сохранения государственного жилищного фонда
510 050
Аппарат акима области
12 688
На передачу функций охраны объектов в конкурентную среду
12 688
Управление финансов области
2 169 752
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 169 752
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
7 000
Разработка технико-экономического обоснования по строительству полигона твердых бытовых отходов
7 000
Целевые трансферты на развитие:

7 552 941
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
24 609 564
оның ішінде:
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
9 992 168
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
3 779 462
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
1 801 181
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
1 884 608
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
2 526 917
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
497 725
Спорт ұйымдарын ұстауға және жөндеуге
491 513
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік мекемелердің медициналық қызметкерлеріне еңбек ақы төлемін арттыруға
6 212
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
786 832
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
724 286
МТБ мәдениет объектілерін нығайтуға
14 986
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
47 560
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 494 786
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
2 494 786
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
8 138 563
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекен көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
4 424 700
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
631 771
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
2 082 092
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
1 000 000
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
510 050
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыруға
510 050
Облыс әкімінің аппараты
12 688
Объектілерді күзету функцияларын бәсекелес ортаға беруге
12 688
Облыстың қаржы басқармасы
2 169 752
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 169 752
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
7 000
Қатты тұрмыстық қалдықтар полигонын салу бойынша техникалық-экономикалық негіздеме әзірлеу
7 000
Нысаналы даму трансферттері: