О переименовании Донского сельского округа в сельский округ Құлан Нуринского района Карагандинской области
Совместные постановление акимата Карагандинской области от 15 сентября 2022 года № 60/03 и решение Карагандинского областного маслихата от 15 сентября 2022 года № 241. Зарегистрированы в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 сентября 2022 года № 29780
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Карагандинской области от 29 декабря 2021 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать Донской сельский округ Нуринского района Карагандинской области в сельский округ Құлан.
2. Настоящее совместное постановление акимата Карагандинской области и решение Карагандинского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Секретарь областного маслихата С. Утешов

Қарағанды облысы Нұра ауданының Дон ауылдық округін Құлан ауылдық округіне қайта атау туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2022 жылғы 15 қыркүйектегі № 60/03 бірлескен қаулысы және Қарағанды облыстық мәслихатының 2022 жылғы 15 қыркүйектегі № 241 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 қыркүйекте № 29780 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11–бабының 4) тармақшасына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарағанды облысы Нұра ауданының Дон ауылдық округі Құлан ауылдық округіне қайта аталсын.
2. Осы бірлескен Қарағанды облысы әкімдігінің қаулысы және Қарағанды облыстық мәслихатының шешімі алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Облыстық мәслихат хатшысы С. Утешов