Об установлении дифференцированного тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Караганды
Постановление акимата города Караганды от 19 сентября 2022 года № 45/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 сентября 2022 года № 29733.
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дифференцированный тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Караганды в следующих размерах:
1) при безналичной оплате за проезд через систему электронной оплаты, включая посредством сети Интернет и устройств сотовой связи - 100 (сто) тенге;
2) при наличной оплате за проезд - 200 (двести) тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Караганды от 19.04.2024 № 19/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Караганды.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Караганды Е. Булекпаев
"СОГЛАСОВАНО"
Карагандинский
городской маслихат

Қарағанды қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тарифті белгілеу туралы
Қарағанды қаласының әкімдігінің 2022 жылғы 19 қыркүйектегі № 45/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 қыркүйекте № 29733 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабына сәйкес, Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға келесі мөлшерде сараланатын тариф белгіленсін:
1) Интернет желісі және ұялы байланыс құрылғыларын қоса алғанда, электрондық төлеу жүйесі арқылы жол ақысын қолма-қол ақшасыз төлеу кезінде - 100 (жүз) теңге.
2) жол ақысын қолма-қол төлеу кезінде - 200 (екі жүз) теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды қаласының әкімдігінің 19.04.2024 № 19/02 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қаласының әкімі Е. Булекпаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қарағанды қалалық
мәслихаты