О признании утратившим силу решения Жезказганского городского маслихата от 19 февраля 2021 года № 2/20 "О повышении базовой ставки земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Жезказган"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 29 марта 2022 года № 17/147. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 апреля 2022 года № 27410
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жезказганского городского маслихата "О повышении базовой ставки земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Жезказган" от 19 февраля 2021 года №2/20 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6225).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жезказганского городского маслихата А. Досанов

Жезқазған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 19 ақпандағы № 2/20 "Жезқазған қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемерін жоғарылату туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2022 жылғы 29 наурыздағы № 17/147 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 сәуірде № 27410 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының "Жезқазған қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемерін жоғарылату туралы" 2021 жылғы 19 ақпандағы № 2/20 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6225 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қалалық мәслихатының хатшысы А. Досанов