О признании утратившим силу решения Темиртауского городского маслихата от 22 мая 2018 года № 26/6 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества поселка Актау"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 19 мая 2022 года № 25/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 мая 2022 года № 28181
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Темиртауского городского маслихата "Об утверждении регламента собрания местного сообщества поселка Актау" от 22 мая 2018 года № 26/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4811).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь городского маслихата А. Ломакин

Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 26/6 "Ақтау кентінің Жергілікті қауымдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 19 мамырдағы № 25/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 мамырда № 28181 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" заңының 27 бабының 1 тармағына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының "Ақтау кентінің Жергілікті қауымдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 22 мамырдағы № 26/6 шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4811 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы А. Ломакин