О признании утратившим силу решения Балхашского городского маслихата от 10 июня 2020 года № 40/325 "О повышении базовой ставки земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Балхаш"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 20 апреля 2022 года № 12/99. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 апреля 2022 года № 27720
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Балхашский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Балхашского городского маслихата "О повышении базовой ставки земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Балхаш" от 10 июня 2020 года №40/325 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5881).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов

Балқаш қалалық мәслихатының 2020 жылғы 10 маусымдағы № 40/325 "Балқаш қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 12/99 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 сәуірде № 27720 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2022 бастап қолданысқа енеді.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Балқаш қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқаш қалалық мәслихатының "Балқаш қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2020 жылғы 10 маусымдағы №40/325 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5881 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Қалалық мәслихат хатшысы К. Тейлянов