О признании утратившим силу решения Абайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 24/259 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Абайского района"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 17 февраля 2022 года № 18/174. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 февраля 2022 года № 26910
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Абайского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Абайского района" от 22 декабря 2017 года № 24/259 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4578).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Абайского районного маслихата Д. Сакенов

Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 24/259 "Абай ауданының сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 ақпандағы № 18/174 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 ақпанда № 26910 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына с сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының "Абай ауданының сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы 24/259 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4578 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай аудандық мәслихатының хатшысы Д. Сакенов