О признании утратившим силу решения Абайского районного маслихата от 21 июня 2018 года № 32/353 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества по Абайскому району"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 29 апреля 2022 года № 23/221. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 мая 2022 года № 27906
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Абайского районного маслихата "Об утверждении регламента собрания местного сообщества по Абайскому району" от 21 июня 2018 года № 32/353 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4859).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Абайского районного маслихата Д. Сакенов

Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 маусымдағы № 32/353 "Абай ауданы бойынша жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 23/221 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 мамырда № 27906 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының "Абай ауданы бойынша жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 21 маусымдағы № 32/353 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4859 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай аудандық мәслихатының хатшысы Д. Сакенов