О внесении изменения в решение Абайского районного маслихата от 8 июля 2021 года № 10/103 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 9 июня 2022 года № 24/234. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июня 2022 года № 28483
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 8 июля 2021 года № 10/103 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23601), следующее изменение:
в приложении 2 к указанному решению строку четвертую исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Абайского районного маслихата Д. Сакенов

Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 шілдедегі № 10/103 "Тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін анықтау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 маусымдағы № 24/234 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 маусымда № 28483 болып тіркелді
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 шілдедегі № 10/103 "Тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін анықтау туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23601 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіміне 2-қосымшасының төртінші жолы алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай аудандық мәслихатының хатшысы Д. Сакенов