О переименовании улиц поселка Топар Абайского района Карагандинской области
Решение акима поселка Топар Абайского района Карагандинской области от 1 июля 2022 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 июля 2022 года № 28758
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения поселка и на основании заключения областной ономастической комиссии от 20 мая 2021 года РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы поселка Топар Абайского района Карагандинской области:
улицу Бульвар Юности на улицу Дінмұхамед Қонаев;
улицу Макарова на улицу Бауыржан Момышұлы;
улицу Молодежная на улицу Жастар;
улицу Садовый на улицу Ақжол;
улицу Железнодорожная на улицу Шаңырақ;
улицу Николаева на улицу Жібек Жолы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Топар М. Сафаров

Қарағанды облысы Абай ауданы Топар кентінің көшелерін қайта атау туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы Топар кентінің әкімінің 2022 жылғы 1 шілдедегі № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 шілдеде № 28758 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, кент тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 20 мамырдағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қарағанды облысы Абай ауданы Топар кентінің көшелері:
Бульвар Юности көшесін Дінмұхамед Қонаев көшесіне;
Макарова көшесін Бауыржан Момышұлы көшесіне;
Молодежная көшесін Жастар көшесіне;
Садовый көшесін Ақжол көшесіне;
Железнодорожная көшесін Шаңырақ көшесіне;
Николаева көшесін Жібек Жолы көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Топар кентінің әкімі М. Сафаров