О признании утратившим силу решения Бухар - Жырауского районного маслихата от 29 марта 2018 года № 26 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Бухар - Жырауского районного маслихата"
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 1 августа 2022 года № 7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 августа 2022 года № 29034
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Бухар-Жырауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бухар - Жырауского районного маслихата от 29 марта 2018 года № 26 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Бухар - Жырауского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4687).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата А. Әли

Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 26 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 1 тамыздағы № 7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 тамызда № 29034 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес, Бұқар жырау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 26 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4687 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың хатшысы А. Әли