О признании утратившим силу решения акима Каркаралинского района от 14 августа 2019 года № 4 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Каркаралинского района Карагандинской области от 16 марта 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 марта 2022 года № 27264
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Каркаралинского района от 14 августа 2019 года № 4 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5434).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого офицального опубликования.
Аким Каркаралинского района Э. Дюсетаев

Қарқаралы ауданы әкімінің 2019 жылғы 14 тамыздағы № 4 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 2022 жылғы 16 наурыздағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 наурызда № 27264 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Қарқаралы ауданы әкімінің 2019 жылғы 14 тамыздағы № 4 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5434 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi.
Қарқаралы ауданының әкімі Э. Дюсетаев